چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
منم عاشق Metal Gear هستم و درواقع PS3 رو به خاطر اون و بازی آنلاین گرفتم اما اینقدر که بازی هاش خیلی جذابه و وجود تروفی ها هم چذابیت بیشتری به بازی ها داده، هنوز نتونستم آنلاین بازی کنم.

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
فقط به عشق بازی heavy rain کنسول ایکس باکسمو فروختم پلی 3 خریدم... اما یجورایی خورد تو ذوقم بخاطر اینکه هرچی بازیه جدیده برای ایکس باکس راحت میاد اما پلی 3 همچنان کنسولش فریمورهای جدید میده تا هک نشه... به نظرم سیاستشو عوض کنه و یجورایی راه بده به هکرها کنسولش راحت فروش میره چون خیلی از ایکس باکس قویتره

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
فقط به عشق بازی heavy rain کنسول ایکس باکسمو فروختم پلی 3 خریدم... اما یجورایی خورد تو ذوقم بخاطر اینکه هرچی بازیه جدیده برای ایکس باکس راحت میاد اما پلی 3 همچنان کنسولش فریمورهای جدید میده تا هک نشه... به نظرم سیاستشو عوض کنه و یجورایی راه بده به هکرها کنسولش راحت فروش میره چون خیلی از ایکس باکس قویتره
عجب.........؟!!!کدوم کمپانی سیاستش رو در قبال هک عوض کرده که سونی دومیش باشه؟!!!
بقیه رو میبینی به صورت کامل در دستان هکر ها افتادن به خاطر ضعف سیستم امنیتی شون بوده...بی خیال...بریم سر اصل مطلب...
=============
من فقط و فقط به خاطر mgs4 خریدمش...

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب چون بازی های فوق العاده ی زیادی داره
بعد گرفتن دیدم آداپتور نداره...دستش دیگه باتری نمیخواد...کنسولش صدا نداره اصلا...کلا 20 !

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
به خاطر بازیهای مخصوصش مخصوصا آنچارتد ، دیدم یه نفر داره خیلی ارزون میگه اونوقت خریدمش و حالشو می برم ، فقط بازیهای مخصوص پی اس تری رو بازی میکنم اورژینال،
چون ایکس باکس جی تگ شده دارم واسه بقیه ی بازیها

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من جوانی هام MGS 1 رو بازی کردم تا به MGS4 دیگه دیدم این بازی انحصار ps3 شده رفتم یه ps3 خریدم برای همین بازی MGS 4 روز اول هم که اومد خریدمش یادش بخیر چه خاطره ی قشنگی بود:(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من جوانی هام MGS 1 رو بازی کردم تا به MGS4 دیگه دیدم این بازی انحصار ps3 شده رفتم یه ps3 خریدم برای همین بازی MGS 4 روز اول هم که اومد خریدمش یادش بخیر چه خاطره ی قشنگی بود:(

داش مري واقعا حقش بود گيم اسپات بهش بده 10 خدايي اخر بازيه لامصب
عاشق كاتسيناشم:((

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
داش مري واقعا حقش بود گيم اسپات بهش بده 10 خدايي اخر بازيه لامصب
عاشق كاتسيناشم:((

آره واقعا درست میگی:-*

چون من هم امروز برای دهمین بار تمامش کردم واقعا از 2008 تا حالا رودست نداشته:x