چرا خروجی صدای psp اینقدر ضعیفه!!(حتی موقع اتصال هد ست)

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
چرا خروجی صدای psp اینقدر ضعیفه!!(حتی موقع اتصال هد ست)
ایا راهی هست توان خروجی صدا رو بالا ببریم

ایا برای شما هم همین مشکل هست

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
کلا هدفون PSP ضعیف هست شما بهتره یه هدفون براش بخری که خیلی روی صدا تاثیر میذاره.
برنامه هایی هم برای بالابردن صدا هست ولی فقط میشه ازشون برای بالابردن صدای موسیقی استفاده کرد (که معمولا کیفیت صدا رو خراب میکنن) و برای بازی نمیشه این کار رو کرد.
بهترین راه خرید یه هدفون خوب برای PSP هست.

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
كمي volume صدا به اين دليل هست كه قبل از خروجي بايد از يك چيپ آمپلي فاير نسبتا خوب و قوي استفاده بشه كه نشده . همچنين در قسمت موسبقي دستگاه از اكولايزر وتنظيمات درست و حسابي و زيادي برخوردار نيست و هر دو اين موارد براي اين هست كه بازار walkman هاي سوني زياد لطمه نبينه.

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
به نظر شما چه هدفونی بگیرم قیمت زیاد بالا نباشه دیگه از 20 تومن بیشتر نشه اگه کمتر از 20 تومنم شد خوبه البته به نظر من که ادم از همین معمولیا بخره بهتره من یه 5 تومنیه و یه 12 تومنی از سونی و پاناسونیک بود خریدم خوب بود البته اینو می گم به خاطر اینکه حتی یه هدفون 80 تومنیم بخریا بازم روش نوشه چینی

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
به نظر شما چه هدفونی بگیرم قیمت زیاد بالا نباشه دیگه از 20 تومن بیشتر نشه اگه کمتر از 20 تومنم شد خوبه البته به نظر من که ادم از همین معمولیا بخره بهتره من یه 5 تومنیه و یه 12 تومنی از سونی و پاناسونیک بود خریدم خوب بود البته اینو می گم به خاطر اینکه حتی یه هدفون 80 تومنیم بخریا بازم روش نوشه چینی
من Creative EP-630 استفاده کردم و کاملا راضی هستم. اصلا هم احساس کمی صدا نکردم.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
کلا هدفون PSP ضعیف هست شما بهتره یه هدفون براش بخری که خیلی روی صدا تاثیر میذاره.
برنامه هایی هم برای بالابردن صدا هست ولی فقط میشه ازشون برای بالابردن صدای موسیقی استفاده کرد (که معمولا کیفیت صدا رو خراب میکنن) و برای بازی نمیشه این کار رو کرد.
بهترین راه خرید یه هدفون خوب برای PSP هست.

به نظر من هدفون هم تاثير نداره , من يه هدفون philips به قيمت 32هزار خريدم ولي تقريبا هيچ تغييري نكرد!! (هدفون مشكلي نداره چون با pc تستش كردم و فوق العاده بود , فوق العاده....)

من Creative EP-630 استفاده کردم و کاملا راضی هستم. اصلا هم احساس کمی صدا نکردم.

مطمئني ؟؟!!! چند خريدي ؟ از كجا ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من EP-630 دارم ، کیفیت خوب داره ، ولی بلندی صدای چندانی روی PSP نداره .

آخه بحث ما كيفيت نيست , كميته . هدفون فيليپسي كه كن خريدم هم تو psp كيفيت بالايي داره

ولي صدا خيلي ضعيفه , ولي وقتي وصلش ميكنم به pc هم از لحاظ بلندي صدا هم كيفيت عاليه....

كسي اطلاع نداره كه آيا ميشه با يه برنامه اي اين مشكل رو حل كرد يا نه ؟!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اول چند تا نکته هست بگم :

اول اینکه شما خروجی صدای PSP رو با PC مقایسه نکن!
دوم اینکه منظور من از کیفیت دو فاکتور وضوح و میزان صدا است. موقعی که صدا رو 80% بود صدای محیط بیرون تقریبا محو می شد ، و هیچکونه افت صدایی هم احساس نمیشد! حتی موقعی که صدا 100% بود.

مسئله بعد اینکه کیفیت آهنگ ، بازی و یا فیلم هم مهمه. ولی در کل نظر من با توجه به یک آهنگ 128kbps بود...

در کل من مشکلی با این هدفون نداشتم

من 22.000 تومان خریدم. بگردی هم پیدا می کنی! چیزی نیست که گیرت نیاد...

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوست عزیز شما همین EP-630 رو بندازید روی 5800 ببینید چه بلندی صدایی داره ، پس نمیشه گفت نباید بلندی صدای PC رو مقایسه کرد با PSP ، سونی در کل روی این قضیه ی بلندی صدا اصلا خوب کار نکرده .
امید است در PSP Go! این مسائل حل شوند !

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
والا من که با Creative Live باهاش اهنگ گوش میدم هم کیفیتش بالاست هم بلندی صداش .
البته خوب این Live یکم گرون هست ولی من با Headphone ای دیگه هم تست کردم صداش خوب بود .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اول اینکه شما خروجی صدای PSP رو با PC مقایسه نکن!

دوست عزيز من هرگز همچين كاري نكردم , واسه اين گفتم تو pc , هم كيفيت هم بلندي صدا بالاست

كه , متوجه بشيد ايراد از هدفون نيست .....

دوست عزیز شما همین EP-630 رو بندازید روی 5800 ببینید چه بلندی صدایی داره ، پس نمیشه گفت نباید بلندی صدای PC رو مقایسه کرد با PSP ، سونی در کل روی این قضیه ی بلندی صدا اصلا خوب کار نکرده .
امید است در PSP Go! این مسائل حل شوند !

با اينكه psp رو خيلي دوست دارم:love: ! به نظر من هم توي بلندي صدا گند زده!.....:-"

والا من که با Creative Live باهاش اهنگ گوش میدم هم کیفیتش بالاست هم بلندی صداش .
البته خوب این Live یکم گرون هست ولی من با Headphone ای دیگه هم تست کردم صداش خوب بود .

اين كريتيو كه گفتيد شما ,اسم مدلش LIVE هستش ؟ اندازش چقدريه ؟ (بزرگه , معموليه يا.....)

از اين لحاظ ميپرسم كه ضايه نيست بيرون از خانه آدم استفاده كنه ؟:biggrin1:

ampyli

کاربر سایت
Jun 8, 2009
3
نام
سپهر
من یدونه مارشال خریدم 12 تومن.وضوح صدا و قدرتش واقعا بی نظیره.ولی شما خروجی psp رو با خروجی mobile و PC اصلا مقایسه نکنید.موبایل کارش رد و بدل کردن صدا هست و pc هم یه بورد صدای خوب داره.
اونم شما اومدی با 5800 که کارش موسیقی مقایسه میکنی !!!:eek:
شما که نمیخوای وقتی هدفون تو گوشت همسایه بقلی هم خبردار بشه !!!:-"
ولی اگه خیلی میخوای صدا داشته باسه یه اسپیکر 40 تومنی بخر حال کن !!!:cheesygri

ADELSOFT PRO

کاربر سایت
Jun 30, 2009
30
نام
عادل
برد صدا حرف نداره !
مشکل شما خروجیه !
مثلا کابل HD هم کیفیت صدا رو حفظ میکنه هم کمیت ! (البته هدست مخصوص سونی (چینی نه!) 60 تومن گرفتم توپه!)
خروجی بهتر از 5800 کار میکنه !
اصلا با 5800 قابل مقایسه نیست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر