چرا تلفات غیر نظامی در BF3 وجود ندارد+مصاحبه.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مدیر تولید Battlefield 3 اعلام کرد شرکت DICE دوست ندارد که بازیکن را بین 2 انتخاب خوب و بد قرار دهد.

"اگر شما بازیکن را بین 2 انتخاب کار خوب یا بد قرار دهید معمولا آنها کار بد را انتخاب می کنند و به طرف تاریک ماجرا می روند چون آنها فکر میکنند باید خیلی جالب باشد که کار بد انجام دهند و در اینجا گرفتار نخواهند شد."Bach این حرف ها را در مورد اینکه چرا بازیکن نمی تواند به غیر نظامی ها شلیک کند گفت.

وی در ادامه ی سخنانش این گونه گفت که :"در هر بازی که خیلی به واقعیت نزدیک است ، وقتی شما اسلحه ای در دست دارید و کودکی نیز در جلوی شما قرار دارد چه اتفاقی می افتد ؟خب معمولا بازیکن ها به سمت کودک تیر اندازی خواهند کرد."
Bach گفت این موضوع که بازیکن ها بتوانند خودشان چنین انتخاب های وحشتناکی رو انجام دهند برای ما قابل قبول نیست و اعتبار ما را زیر سوال می برد.

توضیحات مترجم:
همون طور که میبینید علاوه بر مصاحبه ای که ایشون داره انجام میده همزمان داره به رقیبش یعنی Activision تکه پرانی میکنه...منظورم همون مرحله ی No Russia بازی Modern 2 هست و باقی ماجرا.
وی در ادامه این بحث گفت:"به شخصه سعی می کنم که از استفاده ی غیر نظامی ها در بازی اجتناب کنم چون فکر میکنم بازیکن ها کار بد رو انجام می دهند.من دوست ندارم ویدیو هایی در اینترنت ببینم که مردم در آن در حال تیراندازی به طرف یکدیگر هستند.این همان چیزی است که من همیشه سعی دارم از ویژگی های بازی هایم پاک کنم."

در آخرین سوالی که از Patrick Bach پرسیده شد که بزرگترین چیزی که در بازی های آینده باید وجود داشته باشد چه چیزی است ایشان در یک جمله گفت:"بازی ها باید کمی بزرگ(به معنی بالغ شدن) شوند.

این عنوان در اواخر ماه اکتبر روانه ی بازار خواهد شد.

20110831bf3.jpg

منبع:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2 and mahi58

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
من این خبرو توی یکی از خبرگذاریای ایران خونده بودم و فکر کردم مثل چردنیات گذشتشون که واقعیت نداره واقعیت نداره ولی هنوز باورم نمی شه که به خاطر یه گیم نقششو مثل اون طراحی کرد واقعا مطمئنی ؟ خودش هم تایید کرده دیگه؟ :-o
آره درسته...خوده یارو گفته از 2 MW الهام گرفته!!بعد جالبه اسمه چندتا بازی بی ربطم اورده بود گفته بود اونارم بازی کردم دوست داشتم!!یارو زده نصف شهرو قتل عام کرده اومده از خاطراتش میگه!!

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
من این خبرو توی یکی از خبرگذاریای ایران خونده بودم و فکر کردم مثل چردنیات گذشتشون که واقعیت نداره واقعیت نداره ولی هنوز باورم نمی شه که به خاطر یه گیم نقششو مثل اون طراحی کرد واقعا مطمئنی ؟ خودش هم تایید کرده دیگه؟ :-o

بله خودش هم تاکید کرد ..

خشونت در بازیها یه چیز خیلی جدی هستش .. نگاه به خودتون نکنید و سرسری بگیریدش و مسخره و لول بزنید .. هر چند میدونم میون شما هم روانی هایی پیدا میشن که انگیزه برای قتل رو راحت توجیه میکنن b-)... هه هه هه

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
آره درسته...خوده یارو گفته از 2 MW الهام گرفته!!بعد جالبه اسمه چندتا بازی بی ربطم اورده بود گفته بود اونارم بازی کردم دوست داشتم!!یارو زده نصف شهرو قتل عام کرده اومده از خاطراتش میگه!!
بله خودش هم تاکید کرد ..

خشونت در بازیها یه چیز خیلی جدی هستش .. نگاه به خودتون نکنید و سرسری بگیریدش و مسخره و لول بزنید .. هر چند میدونم میون شما هم روانی هایی پیدا میشن که انگیزه برای قتل رو راحت توجیه میکنن b-)... هه هه هه

خب پس روانی اگه Gta بازی می کرد نصف کشور نروژ مرده بودند نصف پایتخت هم شده بود ذغال :D

یه بنده خدایی یه حرف قشنگ توی VG247 زده بود من نقل قولش کنم برای دوستداران NO RUSSIAN :

حقیقت رو گفته داداش :D

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
خیلی هم خوبه برای اولین بار با DICE موافقم..
همین یارو نروژی به خاطر اون مرحله مسخره No Russia حدود 78 نفر رو کشت..
هر چیزی که توی خبرها میخونید مثل طوطی تکرار نکنید.
اندره بیوریک به خاطر مشکلات فرهنگی نروژ دست به اون کار زد. و 15 سال برای این کارش برنامه ریزی میکرده.

"اگر شما بازیکن را بین 2 انتخاب کار خوب یا بد قرار دهید معمولا آنها کار بد را انتخاب می کنند و به طرف تاریک ماجرا می روند چون آنها فکر میکنند باید خیلی جالب باشد که کار بد انجام دهند و در اینجا گرفتار نخواهند شد."Bach

فکر کنم همه دفعه ی اولی که Bioshock بازی کردن، Little Sisterـها رو Rescue کردن.
این آقا از دنیا عقبه.

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
خدایی BF3 بخش Single player خیلی حال میده خصوصا اون مراحلی که توایرانه حساب کن یه نارنجک میندازی سربازهای ایرانی خودشون میپرن روی نارنجک شاید هم مثلا با پرتاب نارنجک یکی از اون دعواها که تو شب های برره بود اینجا واسه یه نارنجک شاهد باشیم کلا توایرانش خیلی آسون باید باشه تیر بزنی یا نزنی خودشون میان جلو که بزنیشون >:d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اندره بیوریک به خاطر مشکلات فرهنگی نروژ دست به اون کار زد. و 15 سال برای این کارش برنامه ریزی میکرده.

این آقا از دنیا عقبه.
طرف یه کاری کرده بعدم اومده خودشو دیوانه جلوه بده و ماشاالله خوبم موفق شده ! من خودم تو مرحله ی NR تو MW2 به هیچکس تا جایی که تونستم تیر اندازی نکردم ! اون یکی از مهمترین مراحل بازی بود و داستان بدون اون بی معنی میشد ! این یه واقعیت تو داستان پردازیه MW2 بود . اینهمه فیلم هست که توش هر چیزی میخوان نشون میدن حالا یه مرحله از یه بازی شده مشکل این حضرات ! بگید دوست نداریم تو بازیمون غیر نظامی بذاریم , همینجوری با نظامیا هوش مصنوعی داره نابود میشه دیگه غیر نظامیم تو شهر بیاد وسط چه شود !
یه احتمال دیگه هم وجود داره , اینکه تو داستان پردازیه BF نیازی به غیر نظامی احساس نشده ...
حالا من نمیدونم چرا این برا بچه های DICE الکی میان جای گیمرا نظر میدن ! اصلا همه تو اون مرحله روسا رو تیر بارون کردن , این جزئی از بازی هست . آزادی تا زمانی که به کسی لطمه نزنه موردی نداره اما اینا میخوان الکی جو سازی کنن ...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

این آقا از دنیا عقبه.

Anders Behring Breivik به خاطر داشتن عقاید ضد مذهبی اونم به اسلام دست به این کار زد

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
با این حرفهاشون فقط میخوان به cod طعنه بزنن و تخریبش کنن.

اولا که تو اون مرحله ی معروف فرودگاه بازی 2 بار سوال میکنه که آیا مطمئنی میخوای این مرحله رو انجام بدی؟ و میتونی خیلی راحت قبول نکنی.

دوما اگر وارد اون مرحله هم شدی میتونی حتی بدون کشتن یک نفر از مردم غیر نظامی مرحله رو تموم کنی...

پس اینا همش حرف الکیه...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
چرت گفته nr یکی از بهترین مراحل بود ادم عقدشو همون جا خالی میکرد تموم شد و رفت بخاطر اعتراض به چرت و پرت های دایس همین الان میرم nr رو یبار دیگه میزنم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
نه مستقیماً، به علت اینکه از نفوذ فرهنگ عربها در فرهنگ کشورش نالون بود دست به اینکار زد.

خوب شخصیتی که 1500 صفحه مقاله برای مبارز با این ادمها مینویسه و عقایدش رو تو فیس بوووق پخش میکنه میتونه هر دلیلی داشته باشه . در کل کاری که کرد اشتباه و گفتن اینکه از MW2 یاد گرفتن چرت بود . ولی در کل مرحله no russia مرحله درستی نبود .

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
بابا چرت و پرت گفته!
مثله بقیه حرف های دیگشون!
ادم مگه اینکه خیلی سنش کم باشه که مرحله ای مثله no rush روش اثر بزاره!
من خودم عین هلود همرو تیکه تیکه کردم خیلی هم حال داد!:d
اصلا هم روم اثری نداشت!:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مثل اینکه من اینجا تنها کسی هستم که تو اون مرحله mw2به هیچ غیر نظامی‌ای شلیک نکردم. :d

البته تو اون مرحله تهران دوست دارم باشه همه‌رو از دم تیغ بگذرونم. :d:d
ادم مگه اینکه خیلی سنش کم باشه که مرحله ای مثله no rush روش اثر بزاره!
No russian*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر