چرا تلفات غیر نظامی در BF3 وجود ندارد+مصاحبه.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مدیر تولید Battlefield 3 اعلام کرد شرکت DICE دوست ندارد که بازیکن را بین 2 انتخاب خوب و بد قرار دهد.

"اگر شما بازیکن را بین 2 انتخاب کار خوب یا بد قرار دهید معمولا آنها کار بد را انتخاب می کنند و به طرف تاریک ماجرا می روند چون آنها فکر میکنند باید خیلی جالب باشد که کار بد انجام دهند و در اینجا گرفتار نخواهند شد."Bach این حرف ها را در مورد اینکه چرا بازیکن نمی تواند به غیر نظامی ها شلیک کند گفت.

وی در ادامه ی سخنانش این گونه گفت که :"در هر بازی که خیلی به واقعیت نزدیک است ، وقتی شما اسلحه ای در دست دارید و کودکی نیز در جلوی شما قرار دارد چه اتفاقی می افتد ؟خب معمولا بازیکن ها به سمت کودک تیر اندازی خواهند کرد."
Bach گفت این موضوع که بازیکن ها بتوانند خودشان چنین انتخاب های وحشتناکی رو انجام دهند برای ما قابل قبول نیست و اعتبار ما را زیر سوال می برد.

توضیحات مترجم:
همون طور که میبینید علاوه بر مصاحبه ای که ایشون داره انجام میده همزمان داره به رقیبش یعنی Activision تکه پرانی میکنه...منظورم همون مرحله ی No Russia بازی Modern 2 هست و باقی ماجرا.
وی در ادامه این بحث گفت:"به شخصه سعی می کنم که از استفاده ی غیر نظامی ها در بازی اجتناب کنم چون فکر میکنم بازیکن ها کار بد رو انجام می دهند.من دوست ندارم ویدیو هایی در اینترنت ببینم که مردم در آن در حال تیراندازی به طرف یکدیگر هستند.این همان چیزی است که من همیشه سعی دارم از ویژگی های بازی هایم پاک کنم."

در آخرین سوالی که از Patrick Bach پرسیده شد که بزرگترین چیزی که در بازی های آینده باید وجود داشته باشد چه چیزی است ایشان در یک جمله گفت:"بازی ها باید کمی بزرگ(به معنی بالغ شدن) شوند.

این عنوان در اواخر ماه اکتبر روانه ی بازار خواهد شد.

20110831bf3.jpg

منبع:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2 and mahi58

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
خیلی مسخره میشه اگه مثل کرایسیس2 بشه.چون تو کرایسیس وقتی به غیر نظامی ها شلیک میکردی
در کمال ناباوری تیر از وسطشون رد میشد!! انگار اون ها جزءی از زمین یا دیوار هستند.لااقل اگه به غیر نظامی ها
شلک کنی ببازی منطقی تره.
البته یک چیز رو هم باید در نظر بگیریم،اینه که کلا dice حسادت زیادی به سری cod میکنه.
اگه یادتون باشه در بازی bad company2 بازی پر بود از متلک های آب نکشیده درباره cod
مثل اونجا که مثلا تو بازی به تمسخر گفته میشد: ما که مثل اونها اسلحه ای نداریم ضربان قلب رو تشخیص بده
یا یک جا دیگه که اسنوموبیل سواری رو مسخره بچه گونه و مسخره دونستن.
البته یک همچین کاری هم ویچر 2 با اساسین کرید کرد :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
NO RUSSIA دقیقا چیزی که هر گیمری دوست داره تو بازی باشه حس قانون شکنی!
شاید تو بازی راحت قابل جبران باشه پس بخاطر اینکه قابله جبرانه گیمرا همیشه به دنبال تجربه جدید هستن اگه ما همیشه همجا می دیدیم مردم سر همدیگه رو می برن صدرصد تو یه بازی ما بر عکسشو انجام می دادیم عواقبت کار های بد تو بازی قابل جبران ولی تو واقعیت نیست پس نظر شخصی من اینکه آدم بدونه عواقب کارهای بد چی هستن تا طرفشون نره.
با این کار آزادی عمل رو زیر سوال برد.
حالا خواستیم دو تا ایرانی بزنیما:d

pouya borujerD

کاربر سایت
Jun 8, 2011
72
نام
پویا
شاید تو بازی راحت قابل جبران باشه پس بخاطر اینکه قابله جبرانه گیمرا همیشه به دنبال تجربه جدید هستن اگه ما همیشه همجا می دیدیم مردم سر همدیگه رو می برن صدرصد تو یه بازی ما بر عکسشو انجام می دادیم عواقبت کار های بد تو بازی قابل جبران ولی تو واقعیت نیست پس نظر شخصی من اینکه آدم بدونه عواقب کارهای بد چی هستن تا طرفشون نره.

اره من واقعا با این تیکه ی no russia خیلی حال کردم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
خیلی هم خوبه برای اولین بار با DICE موافقم..
همین یارو نروژی به خاطر اون مرحله مسخره No Russia حدود 78 نفر رو کشت..

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya

آقا چه ربطی داره؟!! خواهشا از چیزی خبر ندارین راجع بهش حرف نزنین.اون نروژی یک جناح چپی تندرو بود
که اون کار رو برای اعتراض به اجازه ی بیش از حد دولت برای مهاجرت به نروژ،مخصوصا مهاجرت مسلمانان نجام داد
و اصلا ربطی به این چیزی که شما گفتی نداره

• Like
Reactions: kasra_s_741

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
جدیدا بازی سازا واسه کم کاری هاشون بهونه های خیلی جالبی میارن... .

با این نظری که شما دادی من فکر می کنم تا حالا هیچ عکس و تریلری از BF3ندیدی و هیچ اطلاعاتی راجع به BF3نداری.
فکر می کنی گذاشتن یک مرحله در بازی که بشه غیر نظامی را کشت برای DICEزحمتی داره؟!!! نه والا زحمت زیادی نداره.
شما باید خیلی ادم بی انصافی باشی که به DICEمی گی کم کاری کردن.
اگرDICEعملکردش روی BF3خارق العاده نباشه ولی حداقل کم کاری نکردن.

-----------------------------------------------
همه می دونن ACTIبا اون همه سرمایه ای که داره حاضر نشده یکم خرج کنه و چند سال وقت بگذاره تا یک موتور گرافیکی جدید بسازه یا بخره بلکه همون موتور گرافیکی قدیمی را ویرایش می کنه و سر و تهش را هم میاره.

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
اتفاقا اشتباه کردن مرحله no Russian بهترین مرحله تو بازی COD بود البته من کلا تو بازی FPS کاری با مردم ندارم ولی اگه سوم شخص باشه_بیچاره مردم:d_

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
آقا چه ربطی داره؟!! خواهشا از چیزی خبر ندارین راجع بهش حرف نزنین.اون نروژی یک جناح چپی تندرو بود
که اون کار رو برای اعتراض به اجازه ی بیش از حد دولت برای مهاجرت به نروژ،مخصوصا مهاجرت مسلمانان نجام داد

http://forum.persiantools.com/t206986.html
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=45965&highlight=نروژ

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
شلک کنی ببازی منطقی تره.
بله، موافقم.
نبودن غیرنظامی ها حس طبیعی بودن بازی رو کم می کنه.
نهایتا گیم پلی می تونه شما رو به خاطر شلیک به غیرنظامی ها جریمه کنه.
به عنوان زننده یکی از تاپیک هایی که محمد امین لینک گذاشت از حرف خودم دفاع می کنم: درسته که اون مردک تمایلات مذهبی تندروانه داشت، ولی شکل عملی که انجام داده بود خیلی شبیه مرحله No Russian در MW2 بود، یعنی واقعا ممکنه تحت تاثیر اون بازی هم بوده.
جزئیات بیشتر رو توی همون لینک بخونید.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مدیر تولید Battlefield 3 اعلام کرد شرکت DICE دوست ندارد که بازیکن را بین 2 انتخاب خوب و بد قرار دهد.

"اگر شما بازیکن را بین 2 انتخاب کار خوب یا بد قرار دهید معمولا آنها کار بد را انتخاب می کنند و به طرف تاریک ماجرا می روند چون آنها فکر میکنند باید خیلی جالب باشد که کار بد انجام دهند و در اینجا گرفتار نخواهند شد."Bach این حرف ها را در مورد اینکه چرا بازیکن نمی تواند به غیر نظامی ها شلیک کند گفت.

وی در ادامه ی سخنانش این گونه گفت که :"در هر بازی که خیلی به واقعیت نزدیک است ، وقتی شما اسلحه ای در دست دارید و کودکی نیز در جلوی شما قرار دارد چه اتفاقی می افتد ؟خب معمولا بازیکن ها به سمت کودک تیر اندازی خواهند کرد."
Bach گفت این موضوع که بازیکن ها بتوانند خودشان چنین انتخاب های وحشتناکی رو انجام دهند برای ما قابل قبول نیست و اعتبار ما را زیر سوال می برد.

توضیحات مترجم:
همون طور که میبینید علاوه بر مصاحبه ای که ایشون داره انجام میده همزمان داره به رقیبش یعنی Activision تکه پرانی میکنه...منظورم همون مرحله ی No Russia بازی Modern 2 هست و باقی ماجرا.
وی در ادامه این بحث گفت:"به شخصه سعی می کنم که از استفاده ی غیر نظامی ها در بازی اجتناب کنم چون فکر میکنم بازیکن ها کار بد رو انجام می دهند.من دوست ندارم ویدیو هایی در اینترنت ببینم که مردم در آن در حال تیراندازی به طرف یکدیگر هستند.این همان چیزی است که من همیشه سعی دارم از ویژگی های بازی هایم پاک کنم."

در آخرین سوالی که از Patrick Bach پرسیده شد که بزرگترین چیزی که در بازی های آینده باید وجود داشته باشد چه چیزی است ایشان در یک جمله گفت:"بازی ها باید کمی بزرگ(به معنی بالغ شدن) شوند.

این عنوان در اواخر ماه اکتبر روانه ی بازار خواهد شد.

20110831bf3.jpg

منبع:
با اون قسمت زرد رنگه حرفش حال نکردم اخه تو از کجا مطمئنی همه این کار را میکنند خودم قبله اینکه mw2 را بازی کنم مرحله ی no rush را خونه رفیقم یه تیکشو دیدم و بعد اون قسمتا بازی نکردم همه بازیکنا که مثل هم نیستن که دیس اومده با همچین قاطعیتی حرف زده:|

• Like
Reactions: shefer

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
ولی اینطوریم نیست همه روانی باشن و به طرف هرکی شلیک کنن ... یادمه اون موقع که gta 4 بازی میکردیم من یواش رانندگی میکردم که خدایی نکنه یکیو زیر نگیرم:d

حالا تو کرایسیز چ دلیلیداره که به غیر نظامی حمله شه ... اونا که خودشون کپک زده بودن .. مثلا شما برای نجات اونا دارید بازیو جلو میبرید آ ... ولی اگه اجازه ی شلیک داده نشه بهتره مثل بعضی بازیا تا اینکه تیر روش اثر نکنه ..

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
جدیدا بازی سازا واسه کم کاری هاشون بهونه های خیلی جالبی میارن... .

کلمه ای پیدا نمی کنم که روی این حرف شما بذارم گرچه قبلا می تونستیم از " تعصب ؛ ندیدن واقعیت ، زیاده خواهی و یا توقع محطاتانه " استفاده کنیم ولی حال با توجه به این که نه اطلاعی از سلیقه ی شما بر روی بازی های رقیب داریم و نه اطلاعی از این که شما در مورد این بازی چیزی می دانید به اجبار دست از زیاده گویی بر می داریم و برای قانع کردن شما تنها می گوییم " آیا شما چیزی در مورد این بازی می دانید و آیا در مورد دو شرکت بزرگ DICE و Ea اطلاعاتی دارید؟ "

بودجه این بازی به قدری بوده که کارکنان این دو شرکت اندازه ی حق و حقوقی که می گیرند کار را به نحوی احسن و خارج از محدوده ی فشار انجام می دهند و با توجه به زمانی که محدود نشده بود این عمل لازم بود !....!

داداش خواستی چوب بیسبالتو بردار بریم این کلاه بردارای صنعت کامپیتر و ... رو که هپلی قیمت ها رو می برند بالا یه کتک حسابی بزنیم :D

خواستی می تونی جنسم بقاپی :D

من این خبرو توی یکی از خبرگذاریای ایران خونده بودم و فکر کردم مثل چردنیات گذشتشون که واقعیت نداره واقعیت نداره ولی هنوز باورم نمی شه که به خاطر یه گیم نقششو مثل اون طراحی کرد واقعا مطمئنی ؟ خودش هم تایید کرده دیگه؟ :-o

با این نظری که شما دادی من فکر می کنم تا حالا هیچ عکس و تریلری از BF3ندیدی و هیچ اطلاعاتی راجع به BF3نداری.
فکر می کنی گذاشتن یک مرحله در بازی که بشه غیر نظامی را کشت برای DICEزحمتی داره؟!!! نه والا زحمت زیادی نداره.
شما باید خیلی ادم بی انصافی باشی که به DICEمی گی کم کاری کردن.
اگرDICEعملکردش روی BF3خارق العاده نباشه ولی حداقل کم کاری نکردن.

-----------------------------------------------
همه می دونن ACTIبا اون همه سرمایه ای که داره حاضر نشده یکم خرج کنه و چند سال وقت بگذاره تا یک موتور گرافیکی جدید بسازه یا بخره بلکه همون موتور گرافیکی قدیمی را ویرایش می کنه و سر و تهش را هم میاره.

داداش جان اکتی شاید به خاطر این که بودجه و برنامه نویس کافی نداره و نمی کشه همه ی مجموعه رو با یه موتور می سازه که 75 ملیون نفر ایرانی همشون می دونن :D

تکرارش دیگه نکن ریا می شه :D

خب معلومه که نمی زارن یه آمریکایی به سمت انسان بی گناه شلیک کنه!!!
مگه شما نمی دانید آمریکایی=فرشته!!!!
باشد که آگاه شوید
در ضمن در مرحله (نو راشا) از گیمر برای ورود اجازه می خواد....
مطمئن باشین که Dice دلش واسه انسان های بی گناه نمی سوزه،به احتمال زیاد همون قضیه آمریکایی=فرشته هست(سیاست) متوجه هستین که...
به هر حال Battlefield3 یه بازی عالی خواهد بود،خود من یکی از طرفداراشم

بله، موافقم.
نبودن غیرنظامی ها حس طبیعی بودن بازی رو کم می کنه.
نهایتا گیم پلی می تونه شما رو به خاطر شلیک به غیرنظامی ها جریمه کنه.

به عنوان زننده یکی از تاپیک هایی که محمد امین لینک گذاشت از حرف خودم دفاع می کنم: درسته که اون مردک تمایلات مذهبی تندروانه داشت، ولی شکل عملی که انجام داده بود خیلی شبیه مرحله No Russian در MW2 بود، یعنی واقعا ممکنه تحت تاثیر اون بازی هم بوده.
جزئیات بیشتر رو توی همون لینک بخونید.

در آخر می گم !

توجه کنید بهتره !

1: اولین صلاحیت قبولی در ارتش و Marines اینه که از نظر روانی و .... سالم باشی ! جلوه ی سیاهی نداشته باشی و بتونی وقتی که توانایی در دستته به آدمای بیگناه اجازه و شانس و ... بدی و زور نگی !

همونطور که می دونید یه ضرب المثلی هست که می گه:

You'd Better Respect For The guy who have The Gun !

بهتره با کسی که تفنگ دستشه با احترام برخورد کنی و یا مواظب حرف زدنت با کسی که تفنگ دستشه باش !

این درحالیه که مارین و ارتش آمریکا و کشور های توسعه یافته این رو قبول ندارند و خودشون باسه مردم ارزش قائلند تا وقتی تهدیدی باسه بقیه نباشند! مثل ارتش و پلیس کشور هایی مثل سوریه ، لیبی ، چین ( کشور های کومونیسم ) و دیکتاتور ها و یه سری کشور های خاورمیانه مثل صدام و .... نیستند که مردم رو بکشند !

اگر یه ارتشی آمریکایی و .... آمریکایی اقدام به این کار کنند حداقل محاکمه ای که برات انجام می دند محاکمه شدن در دادگاه جنایات جنگی که سرانجامش مر گه و یا اعدام با تزریق و یا صندلی الکتریکیه !

مبحثش هم نیست آمریکا = فرشته ، Head Guy های خودمون = قاتل و کشورمون = Where the Deamons came from ....! این نیست ( دوست عزیزمون که گفتن توجه کنند ! )

مبحثش اینه که آدمیت رو رعایت کردند !

مثل جی تی ای نیست که بچه ی 5 ساله انجامش بده شاید روی روحیه اش تاثیر بگذاره و یه نفر بشینه همه ی شهر رو قتل عام کنه ! نه باید اول بفهمید !

1: بالارفتن Rate سنی !
2: تحریم کشور های مختلف علیه بازی !

شاید دو مورد بالا و ... بیشتر رو همراه داشته باشه ولی غواقبش بیشتره !

فقط کافیه بفهمید و درک کنید :) !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر