چرا بعضی از بازی های Wii اینجا نیستند ؟

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
با سلام،

لیست بازی های وست و پرتو رو نگاه می کردم، حداقل اون لیست هایی که تو سایتاشون زدن، می دیدم بعضی از بازی هایی که release شدن و scene release هم شدن توی اونها نبودن، مثل Medal of honor heroes 2 و NIGHTS Journey of dreams. خب من هنوز Wii نخریدم ولی به زودی تا 21 بهمن می خرم، و می بینم این بازی ها برای DL هستن تو سایت های مختلف. می خواستم بدونم دلیلی داره که این بازی ها نیستن یا اینکه صرفا هنوز کسی اینارو آماده نکرده. من هنوز Wii ندارم وگرنه می شد اینارو DL کرد و امتحان کرد.

ممنون می شم اگه کسی جوابمو بده.

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
خیلی از بازی های Wii هستند که فروشگاه ها یا ندارند یا اگر هم تو سایتشون لیستشو زدن تموم کردن.
من خودم از West میگیرم و معمولا جدیدترین بازی ها رو داره.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
منطقی نیست، خیلی از بازی های معروف هستن که تو لیستشون نیستن مثل
Godfather
NIGHTS
MOH: heroes 2
Agatha Christie: And then there were none
Samurai Warriors: Katana
NFS Pro Street
endless ocean
و خیلی های دیگه، وقتی توی سایت های مختلف برای DL هستن یعنی حتما سالم هستن. درسته بعضیاش PAL هستن ولی بیشترشون NTSC/UC هستن. یعنی تو مغازه هاشون اینارو دارن ؟

آخرین ویرایش:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
خب چون Wii چندان طرفداری نداره اکثرا بازی های Wii رو کمتر میارن.
تازه اولاش که Wii خریده بودم West فقط 25 تا بازی داشت که هر کدوم رو میداد 5000 تومن !
ولی خب رفته رفته بیشتر میشه و به زودی این بازی ها رو هم میارن فقط باید صبر کرد.
بعد هم بازی های Wii خوب الان زیاد هست و مشکلی از نظر بازی وجود نداره.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
با PSP هم همین مشکل رو داشتیم، مجبور شدم DL کنم، وگرنه یادمه Legend of Heroes رو هیچ کدوم نیاوردن تا یکی دو ماه بعدش و چقدر حیف می شد اگه بازی نمی کردمش.
حالا اگه من یه سری از اینارو DL کنم، چه جوری می شه اینارو تست کرد؟ من که هنوز Wii نخریدم ؟

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
مشکل همین جاست چون باید بدی یکی واست تست کنه.
یادمه gpod یه سایت زده بود بازی های Wii میفروخت ولی وقتی که داد تستش کردند دید کار نمی کنند!

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
خب خیلی از اینارو من می بینم که کار می کنه، کامنت های مردم رو می خونم برای اون بازی، مثلا No more heores هم الان برای DL هست، ولی خب صبر می کنم تا یکی کامل DL کنه و کامنت رو بذاره، اصولا سورس هایی که من ازشون DL می کنم، چون Private هستن کسی فایل خراب توشون نمی ذاره. من Wii رو که خریدم حتما خودم با Wii خودم تست خواهم کرد و DL خواهم کرد، خیلی بده که به طرفدارای Wii اینجور بی محلی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر