چرا اینترنتم رایگان شده؟!

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
سلام. شیش ماه از اتمام سرویس پارس آنلاینم میگذره، مودم رو که دوباره به برق زدم دیدم اینترنت دارم و هرچقدر دانلود کردم هم تموم نمیشه و تو پنل پارس آنلاین هم وضعیت خطمو نوشته جمع آوری شده دیگه هیچ چیز اضافی ای نشون نمیده

علتش چیه؟
تاحالا کسی همچین تجربه ای داشته؟

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
داداش دزدیه دیگه قبول داری؟

یا یک مو کندن از خرس هم غنیمته!
بیخیال من خودم پارس انلاین دارم پیر کرده منو اینقد که قطعی داره همین که بدونم تو داری از نتشون استفاده میکنی بدون اینکه پولشونو بدی خوشحالم میکنه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
داداش دزدیه دیگه قبول داری؟

یا یک مو کندن از خرس هم غنیمته!
دزدی از دزد ثواب داره
در ضمن دزدی هم نیست اشکال از سیستم خودشونه D:
فقط احتمالا بفهمن جریمه بشی و میتونن شکایت هم کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام. شیش ماه از اتمام سرویس پارس آنلاینم میگذره، مودم رو که دوباره به برق زدم دیدم اینترنت دارم و هرچقدر دانلود کردم هم تموم نمیشه و تو پنل پارس آنلاین هم وضعیت خطمو نوشته جمع آوری شده دیگه هیچ چیز اضافی ای نشون نمیده

علتش چیه؟
تاحالا کسی همچین تجربه ای داشته؟
من این جمع آوری و عوض کردن اینترنت رو زیاد داشتم اینا تا نامه رو امضا میکنی در شرایطی که هنوز dslت وصله و سرویس و ترافیک هم داری بدو پنلتو میبندن نمیتونی استفاده کنی دیگه بعدم تا مخابرات خط رو جمع کنه و اون یکی رو رانژه کنه یه هفته طول می‌کشه، ولی بعضی از isp ها تا وقتی DSL ت از اون شرکت وصله میذارن استفاده کنی، پارس آنلاین یکی از دزد ترین isp هاست کیفتشم از وقتی سهامشو هایوب خریده بشدت افت کرده

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
من این جمع آوری و عوض کردن اینترنت رو زیاد داشتم اینا تا نامه رو امضا میکنی در شرایطی که هنوز dslت وصله و سرویس و ترافیک هم داری بدو پنلتو میبندن نمیتونی استفاده کنی دیگه بعدم تا مخابرات خط رو جمع کنه و اون یکی رو رانژه کنه یه هفته طول می‌کشه، ولی بعضی از isp ها تا وقتی DSL ت از اون شرکت وصله میذارن استفاده کنی، پارس آنلاین یکی از دزد ترین isp هاست کیفتشم از وقتی سهامشو هایوب خریده بشدت افت کرده
دقیقن از زمانی که سهامشو هایوب خرید به شدت افت کرده.
قبلش هم گرونفروش بود ولی حداقل سرویس های گیمینگش از نظر کیفیت خیلی خوب بود (در قیاس با بقیه isp ها) من پینگ گوگلم 36 بود. آمازونم 40-45
الان که روزی یکبار حداقل قطعی داره. یه مشت بی سواد هم به پشتیبانیشون اضافه شده که رسمن هیچی نمیفهمن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر