چرا از نیرو متنفرید.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
سلام به دوستان عزیز و گرامی.مسئله ای برام بسیار نامفهوم بود و تصمیم داشتم تا در رابطه با این موضوع تابیکی جدید بزنم.نیرو یکی از شخصیت های اصلی و تازه وارد در dmc 4محسوب میشود اما افراد بسیار از ان متنفرند.لطفا دلیل اینکه از نیرو متنفرید را بگویید.لطفا دلایلی رو مانند چون ازش خوشم نیومد یا در دل نمیرودرا ننویسید و دلایلی منطقی و قانع کننده را در متن بیاورید.البته از دوستدارن نیرو دعوت میکنم تا در این گفتگو شرکت کنند و دلایل دوست داشتن نیرو را بنویسند.
با تشکر

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
، ولی‌ جلو دانته باید بوق بزنه. :d

بوق که هیچی باید شیپور بزنه!!! :))

اما نه جدا !!! چون به نظر من کاپکوم می خواست دانته رو کم رنگ کنه ، نیرو رو اورد تو کار!
یکی دیگه از دلایلش هم اینکه همزمان با حضور نیرو ، دیول مسخره شد و حالت هندی به خودش گرفت :-&

و من فکر می کنم کسایی که دویل رو با دویل 4 بازی کردن از نیرو خوششون میاد مگر نه هر کی مثه من دویل رو از 1 شروع کرده باشه و با دانته از نیرو بدش میاد
فکر می کنم شما هم که از نیرو خوشتون میاد ماله اینکه نیرو بچه خوشگله و خوب عموما چون به ظاهر توجه می کنن نیرو رو دوست دارن ، البته دانته خداییش خوشگل هست و خوب هم هست و شوخ هم هست و ووووووووای ( یکی منو بگیره !!!) :x

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
من از 4 شروع کردم اما از نرو خوشم میاد بخاطر اون دستش اون حرکتای که اون داره دانته نداره وقتی باسه رو داری با دستت میگری بعد لح و لوردش میکنی دلت خونک میشه (تشنم شد)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
برای اینکه شما اومدی یه نسخه از این بازی رو رفتی بعد گیر دادی به نرو صد تا تاپیک زدی شما شماره ی اول رو تا اخر برو شاهکار استاد رو بعد ببین دانته کیه

دلیل تنفرشم اینه که اومد جای دانته شد شخصیت اصلی

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
برای اینکه شما اومدی یه نسخه از این بازی رو رفتی بعد گیر دادی به نرو صد تا تاپیک زدی شما شماره ی اول رو تا اخر برو شاهکار استاد رو بعد ببین دانته کیه

ای ول چه حرفی زدی ! :d
حیف که نمی خوام..... استغرا... بابا من تازه تخلف گرفتم .... حرفم بزنم فورا میان بنم می کنن :(
ای خدا .... چی کار کنم تو گلوم گیر کرده:wallbash:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آهان یعنی چون اومد شد جای دانته شد شخصیت مزخرف و بد؟ چه استدلال قشنگی :|.

داستان کلا قرار بود درباره Nero باشه نمیشه که با Dante بریم جلو :|، من به شخصه با شخصیت Nero خیلی حال کردم شخصیت پردازی بدی نداشت جوون بود و بی تجربه و زود هم از کوره در میرفت از خصوصیت های جالبش بود همین طور کمی هم شوخ طبع بود و عاشق :D. اصلا شخصیتش شبیه به دانته نداشت یه جورایی بین ورجیل و دانته بود.

میتونستن با کمی شاخ و برگ دادن به این شخصیت اونو حتی از ورجیل هم بهتر کنند اما به دلیل ترس از واکنش طرفدار ها سعی کردن خیلی نزدیکش کنند به دانته وگرنه Nero که توی تریلر های TGS 2006 بود و کلا توی TGS اون زمان درباره اش صحبت میشد خیلی بهتر از شخصیت نهایی بود.

هرجور هم حساب کنید Nero خیلی شخصیت خوبی بود! این که میخواست جای فلان شخصیت رو بگیره پس بده که نشد دلیل :|.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خب ، حالا که یکم راجع بهش فکر کردم می بینم که نیرو زیاد هم بد نبود ولی خداییش دانته رو اعصابش می رفت خیلی حال میداد
:))
البته تا قبل از اینکه اون دختره رو بدزدن اخلاق نیرو خوب بود و یه جورایی ازش خوشم می اومد

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
یکی از دلایلش اینه که بعضی از دوستان میخوان بگن ما خیلی گیمریم خیلی حرفه اییم واسه همین میگن دانته عشقه شماره های قبل دانته بوده دانته با ابهت تره تا هینو ثابت کنن، شخصیت مشکل نداره مشکل از جای دیگست ...

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin

اصلا حوصله بحث ندارم فقط میخواستم دلیل بعضی افراد رو بدونم.من یه سری بازی نکردم و محض اطلاعتون از dmc 3شروع به بازی کردم و بعد شماره 2 و 1 رو هم بازی کردم.
البته تا قبل از اینکه اون دختره رو بدزدن اخلاق نیرو خوب بود و یه جورایی ازش خوشم می اومد
واقعا درسته چون اگه داستان حول این دختره نبود و عشق و عاشقی معقول خودشو داشت عالی میشد .

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یکی از اصلی ترین انگیزه های Nero نجات کِیرا بود بعد اگر اون نبود که اصلا Nero انگیزه ای نداشت :D.

شماها واقعا اگر کارگردان میشدید همین DMC 4 هم بهمون نمیرسید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یکی از اصلی ترین انگیزه های Nero نجات کِیرا بود بعد اگر اون نبود که اصلا Nero انگیزه ای نداشت :D.

شماها واقعا اگر کارگردان میشدید همین DMC 4 هم بهمون نمیرسید
معمولا یک بازی اگه داستانش عوض شه حتا اگه بهتر هم شده باشه به شدید‌ترین حالت ممکن کوبیده می‌شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر