چجوری از پس هزینه های عظیم نسل بعد بر بیایم؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
همه ما شایعات و واقعیاتی درباره نسل بعد میشنویم و هر روز هم به نسل بعد بازی های رایانه ای نزدیک تر میشویم...ولی همانطور که میدونید ما ایرانی ها با وجود این گرونی نمیتونیم از پس هزینه های نسل بعد بر بیایم...با این وضع دلار حداقل کنسول xbox 720 , سه میلیون خواهد بود...پس ما چطور از پس این 3 میلیون بر بیایم؟:(
ولی مشکل فقط این نیس...همونطور که میدونید ما ایرانی ها پول نداریم برای خرید بازی های اصل...چون همگی گرونن و بعضی هاشون حتی به 200 دلار هم میرسن!و اونطور که میدونید هر کنسول باید ابتدا هک شود و بعد بتونیم بازی های کپی ارزان رو روش اجرا کنیم...پس اگه پول خرید کنسولو داشته باشیم باید چی کار کنیم؟باید 2 سال بشینیم تا کنسول هک شه و 2 سال علاف بمونیم؟یا بازی های اصل بخریم؟(بازی های اصل در نسل بعد روی بلو-ری خواهند بود که از این رو 90 درصد بازی ها قیمتاشون بالای 200 دلار خواهد بود.:(
به نظر من که وارد شدن به نسل بعد برا ما ایرانی ها خیلی بده...چون نمیتونیم از پس هزینه ها بر بیایم...و از این رو باید گیمری رو کنار بزاریم...:((

دوستان اینن موضوع از اولین شایعه که درباره نسل بعد شنیدم فکرمو مشغول کرده...شما چه نظری دارید؟چی کار کینم که بتونیم تو نسل بعد هم گیمیر باشیم؟:-/

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
والله من فکر خودمو کردم پلی 3 میخرم سونی یکی دو ماه پیش خودش تایید کرد تا سال 2015 کنسول پلی 3 رو ساپورت میکنه منم تا اون موقع گیمرم از اون به بعد نمی تونم کنسول نسل بعد بخرم پشتم به کلی خرد میشه

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان
فکر کنم اکثر افراد همین کار رو بکنن یعنی از کنسول های همین نسل استفاده کنن

بعد میدونم در صد زیادی از گیمر ها بتونین از پس هزینه سنگین نسل بعد بر بیان

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
دوستان قیمت بازی ۲۰۰ دلار نخواهد بود، اگر بخواهند قیمت‌ها را ۲۰۰ دلار کنند، خرید بازی در جهان به شدت پایین میاد، و ضربهٔ بزرگی‌ به صنعت گیم می‌رسونه، به نظر من قیمت بازیها حدودا ۶۹ دلار خواهد بود.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان قیمت بازی ۲۰۰ دلار نخواهد بود، اگر بخواهند قیمت‌ها را ۲۰۰ دلار کنند، خرید بازی در جهان به شدت پایین میاد، و ضربهٔ بزرگی‌ به صنعت گیم می‌رسونه، به نظر من قیمت بازیها حدودا ۶۹ دلار خواهد بود.

دوست عزیز بازی battle field 3 که بازی این نسله با 180 دلار به فروش میرسید...پس من از این رو گفتم که حتما بازی های نسل بعد گرونتر میشن ولی شایدم قیمتا حدود قیمیتای این نسل بشن...اصلا همین قیمیتا هم گرونن دیگه...چجوری 70 دلار بیایم بدیم به یه بازی؟اصلا اگه پولم داشته باشیم تو ایران بازی اصل کمه...فقط تو شهرایه بزرگ میفروشن...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
داداش زیاد نگران نباش .
خدا بزرگه نمیذاره ما دست خالی بمونیم .
هکرها هم که هالو نیستن .
بالاخره هرسال پیشرفت میکنن

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
دوست عزیز بازی battle field 3 که بازی این نسله با 180 دلار به فروش میرسید...پس من از این رو گفتم که حتما بازی های نسل بعد گرونتر میشن ولی شایدم قیمتا حدود قیمیتای این نسل بشن...اصلا همین قیمیتا هم گرونن دیگه...چجوری 70 دلار بیایم بدیم به یه بازی؟اصلا اگه پولم داشته باشیم تو ایران بازی اصل کمه...فقط تو شهرایه بزرگ میفروشن...
منظورم قیمت جهانی‌ بود که همون ۶۹ دلار خواهد بود. قیمت اصلی بتلفیلد ۳ همون ۶۹ دلار بود که الان شده ۳۹ دلار. اونجا بعضیها بی‌ انصافی میکنند خیلی‌ گرون میفروشند، شاید حق با شما باشه بازی‌های نسل بعد رو تو ایران شاید ۲۰۰ هزار تومن بفروشن, اگه اینجوری باشه بیشتریا به Xbox360/PS3 وفادار می‌مونند و بازیهایی که نرفتنو میرند, یا اینکه به جمع طرفداران PC میپیوندند.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
من كه يه فكري براي خودم كردم دارم پول پس انداز مي كنم واسه نسل بعد;)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
do4vqxn6cvie2ujin67.jpg
باید مثله قدیما بریم کلوب بازی کنیم و الان wii u اومده 1700 و بازیش هم 200 تومان ناقابل:d

m9djnh5b7n8cy34f86c.jpg

w8tqizrw5j263ixnsm82.jpg

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
احتمال زیاد تا دو الی سه سال دیگه بازم برای این نسل بازی میاد!
تا اون موقع هم خدا بزرگه!
الان هم wii u چندان شاخ نیست اگه این ها بخوان بازی برای wii u بفرستن بیرون برای نسل قبل هم میفرستن بیرون چون از لحاظ سخت افزاری تو یه قدرت هستن!
کلا برای من این سه حالت زیر هست:
سر کار رفتم دستم تو جیب خودمه کنسول میخرم!
سر کار نرفتم دستم تو جیب بابامه با pc روزگار میگزرونیم!
یا دارم هنوز به تحصیل ادامه میدم که دیگه ایران نیستم و هر چند قیمتش باشه به درک!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اولا قيمت بازيهاي نسل بعد 200 دلارنيست البته منظورم اينجا به دويست دلار ميفروشن
واسه نسل بعد هم شما اولا فكر خريد كنسولشو بكن بعد بيا در مورد خريدبازيهاش غصه بخور
نسل بعد اگه وضع مملكت ما به همين منوال باشه كه هركسي نميتونه كنسولي بخره حداقل بالاي 2 ميليون
بعدشم در مورد بازيهاش اتفاقا كار راحت تره چون بصورت ديجيتالي بازي ميخريم دونفره ولي با يه اكانت البته هر دونفرم ميتونن بازي كنن در آن واحد قيمتشم درمياد حدود70 80 تومن
مهم خريد كنسوله
بعدشم از همين الان قرار نيست كه 720 هك بشه كه شما 720 مثال زدي
نسل بعد هيچكدوم هك نشن فك نميكنم خريد كنسولي كه هم انلاين بازي كردنش پولي باشه هم ادم قرار باشه بازي اريج واسش بگيره درست باشه

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
ا
بعدشم از همين الان قرار نيست كه 720 هك بشه كه شما 720 مثال زدي
نسل بعد هيچكدوم هك نشن فك نميكنم خريد كنسولي كه هم انلاين بازي كردنش پولي باشه هم ادم قرار باشه بازي اريج واسش بگيره درست باشه
نمیدونم به هر چی میرسیم شما بحث فن بازی رو درمیارین(منظورم جماعت کلی فن ps3 هست!)
پولی که برای آنلاین میدی زیاد نیست برای یک سال حدود 100 تومن میدی!مهم قیمت بازی هست!
اگه نسل بعد بشه بازی شریکی خرید(مثل چیزی که الان تو ps3 هست!)من همون رو میخرم چون پول برای من خیلی مهمه!
به درک هر شرکتی دستگاه رو ساخته باشه!البته امیدوارم مثل اوایل نسل باشه یعنی بشه 5 نفره یه بازی رو خرید که اینطوری دیگه نور علی نور هست!
بر پدر مایکروسافت هم لعنت xbox market مفت نمی ارزه یه مقایسه با استیم میکنی میبینی چقدر گرون میفروشن بازی ها که اصلا تخفیف نمیخوره دو الی سه ماه هم باید صبر کنی تا بیاد روی مارکتش!
فقط به درد آرکید میخوره!
الان cod nw3 رو میده 50 دلار!!!
امیدوارم نسل بعد استیم باکس بیاد و جدی گرفته بشه احتمالا شاهد کاهش قیمتی درست حسابی در قیمت بازی ها باشیم!
91

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
میریم pc باز میشیم >:d< خیلیم عالی :|

خوب بهترین کار به نظر من همینه...PC که از ابتدا بازی هاش کپی میشن و از ابتدای نسل میتونیم بازی هاشو پلی کنیم...ولی اینجا هم یه مشکل هست.:(.طبق اطلاعاتی که من دارم یه دوموی کوتاه از یه بازی نسل بعد رو پی سی اجرا شده و حداقل 32 گیگ رم میخواد:|.حالا علاوه بر اون گرافیک هم خیلی زیاد میخواد حتما(دقیقا نمیدونم چه قدر) و حتما بازی ها پر حجم میشن و حد اقل به 3-4 ترا هارد احتیاج پیدا میکنم...CPU هم که خدا میدونه...
الان با این وضع چجوری یه پی سی در این امکانات بگیریم؟با کدووم پول؟اینکه گرونتر از کنسولا میشه...4-5 میلیون پولش میشه...همینطور بعد از یه مدت بازی های نسل بعد هی پیشرفت میکنن و باید پی سی رو هم هی سیستمشو بالا برد که هزینش هم زیاد خواهد شد.:((

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
عرفان مگه تو 360رو تازه نگرفتی؟!
خب بازی های گذشته و حال و اینده رو بازی کن تا پول جمع میکنی در ضمن 720 هم به نظرم زود هک میشه منتظر میمونی وقتی هک شد اونموقع میخری عجله ای نیست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر