پیش ‌فروش Hitman 5

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
444px-HitmanLogo_us.svg.png

هم‌اکنون سایت بریتانیایی Play.com عنوان Hitman 5 را برای هر سه پلتفرم PC,PS3,Xbox 360 برای عرضه در سال 2011 پیش‌فروش میکند . این سایت تاریخ دقیق عرضه این عنوان را 28 نوامبر سال 2011 اعلام کرده است !
(28/11/2011)
این تاریخ مصادف با آبان‌ماه سال 90 خورشیدی است !

لینک پیش خرید نسخه PC
لینک پیش خرید نسخه PS3
لینک پیش خرید نسخه Xbox 360

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
:eek:
مگه از دو سال قبل هم پیش فروش میکنن؟:eek:
هنوز که اصلا ساخت این بازی اعلام نشده ولی امیدوارم به زودی اعلام شه.
قبلیاش از بهترین بازیهای عمرم بود.:love:
3-4 ماه پیش ایداس ساخت بازی رو اعلام کرد.
جدی؟ پس انگار بد آلزایمر گرفتم.:biggrin1:

از خیلی هم بیشتر دیره. آخره 2011؟! آخه چه خبره؟ معلوم نیست چند ساله در حال ساخته؟

آخرین ویرایش:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
من به شخصه این بازی رو بهترین مخفی کاری می دونم ولی این تاریخ حداقل برای من که 2 سال منتظر نسخه ی جدید هستم خیلی دیره. امیدوارم اسکوار یه چیزایی بگه و ما رو خوشحال کنه.

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
وووووووووووووووواااااااااااااااییییییییییییی نگگگگگووووو
حالا چرا سال 2011
تا اونوقت خیلی تغییرات ممکنه صورت بگیره

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
واقعا کاری هست بدون پیش بینی اینا میخوان از الان پیش فروش کنن ؟ اخه کی میخره از الان که اصلا معلوم نیست میاد یا نه ! ( هنوز خبری به جز اینکه بازی میاد ازش ندادن ) من میگم پیش فروشش هم برای شرکت هم بد هست چون موقع اومدن بازی بازی خیلی کمتر فروش میکنه !

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
واقعا کاری هست بدون پیش بینی اینا میخوان از الان پیش فروش کنن ؟ اخه کی میخره از الان که اصلا معلوم نیست میاد یا نه ! ( هنوز خبری به جز اینکه بازی میاد ازش ندادن ) من میگم پیش فروشش هم برای شرکت هم بد هست چون موقع اومدن بازی بازی خیلی کمتر فروش میکنه !
موافقم ولی کلا نباید این خبر رو شایعه گرفت چون سایت معروفی هستش.
ولی HITMAN ته بازیه:love:
حس متفاوتی در بازی هستش که در هیچ بازی هم سبکش نیست و بدون شک نخواهد بود. محیطی آرام در عین این که میتونه به یه جهنم برات تبدیل بشه. گرافیک منحصر به فردش هم آدم رو شیفته ی بازی می کنه.
ممنون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
از این مدل پیش فروش ها زیاد بوده نمونش آمازون که رزیدنت اویل 5 رو برای 13 مارچ 2009 برای PC به عنوان پیش فروش گذاشته بود که همش چرت بود.حالا این سایت که دیگه اوضاش مشخصه.
من که فکر نمی کنم ساخت بازی این قدر طول بکشه که سال 2011 اونم نوامبرش منتشر بشه.به نظر من حداکثر زمانی که میشه برای انشار این بازی حدس زد اواخر 2010 و یا تهایتش خیلی دیگه طولش بدن بهار 2011.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چن وقته این سایت های فروش و پیش فروش بازی و کنسول دارن میرن رو نِرو ملت !
اون از امازون که دم به دیقه برا تاریخ رلیز بازی فتوا صادر میکنه ! یا PS3 Slim میزاره تو لیستش !
اینم از Play.com که بازیی که حتی یه شات هم ازش بیرون نیومده رو برا پیشفروش گذاشته !

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
اینم از Play.com که بازیی که حتی یه شات هم ازش بیرون نیومده رو برا پیشفروش گذاشته !
hاخ با این یه جمله خیلی حال کردم اخه مردم از کجا بدونن چی میخوان بخرن اصلا شاید رده ی سنیش بهشون نخوره ! ( البته این واسه ما ایرانیا معنیه خاصی نداره :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر