پیش نمایشFallout 3

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تعداد زیادی از مردم هستند که میخواهند هرچه سریعتر Fallout 3 راتجربه کنند ووارد ژانرجدیدی
ازبازیهای ویدئویی شوند تعداد زیادی ازشما که این پیشنمایش را میخوانید شاید بازیهای قبلی
این سری را بازی نکرده باشید ویاتجربه کمی از این سری داشته باشد شاید شما تحت تاثیر تبلیغات زیاد این بازی قرارگرفته اید شایدهم سیستم تنظیمات عادی و جذابVATSشما را تحت
تاثیرخود قرار داده!عده زیادی هم ممکنه طرفداران بازی Oblivion یاسریElder Scrolls باشید و
بیشترشما هم شاید فقط بخاطر کنجکاوی که کدوم بازی بهترین بازی اواخرسال2008 خواهد بود
انتظاراین بازی را میکشید!
البته تعدادی هم از طرفداران قدیمی سریFallout هستند اگرشما سابقا تجربه این بازی را دارید
بنابراین احساس متفاوتی نسبت به این بازی خواهید داشت احساسی که میتواند موافق یا مخالف این عنوان باشد.این بازی سالهای پرصلابتی را پشت سرگذاشته است بعد ازاینکه اولین
بار درسال 97 وسپس درسال99به عنوان یک نقش افرینی لذت بخش عرضه شد ما مقایسه اندکی را درمورد تاکتیهای مورداستفاده دراین بازی که برمبنای کارگروهی وتیمی است مشاهده کردیم.
انتظارهواداران این سری از این بازی چه بود؟پیشرفت طراحی درقسمت تعقیب وگریز وشکاردشمنان درابتدا بنظر میرسید که همه چیز خوب پیش میرودتا اینکه دران زمستان سرد کذایی!درسال
2003 دریک فعل وانفعال غیر مترقبه Bethesda اعلام کرد که امتیاز بازی را خریداری کرده وبه این
ترتیب پروژه از بین رفت.4سال قبل عکس العمل های متفاوتی را ازهواداران بازی شاهد بودیم
هنگامی که Oblivion به عنوان یکی از عناوین موفق سال2006 معرفی شد واین سبک مورد
پسند بسیاری نبود و ازسبک بازی Fallout فاصله بسیاری داشت.
پس ازچند سال سکوت وناامیدی برای طرفداران این عنوان مشخص شد که نگرانی وشور واشتیاق هواداران این بازی برای ورود دوباره به ان دریک سبک جدید ازچه جهت بوده است.
درپیش نمایشهای قبلی این بازی بسیار موردتحسین قرار گرفت البته در پیش نمایش های قبلی درموردهمان جزییات منتشر شده از بازی بوده است که باتوجه به تجربه کوتاهی از بازی نوشته شده است اما هدف از این مقاله دادن نمایی کلی وتازه از دیدگاه کسی است که سری
قبلی بازی را تجربه کرده است البته این به این معنی نیست که روی صحبت من تنها با هواداران
این سری است بلکه من تنها میخواهم تا شما باخواندن یک مقدمه به استقبال متن اصلی
بروید.
درکنار اشتیاق من باری وارد شدن به داستان زمینهای بایردرمکاشفات یوحنا درامریکای شمالی من سعی داشتم تا درلایپزیک چیزهایی را ببینم که دیگران متوجه ان نشده اند!
درهمین حین از یکی از اعضای Bethesda پرسیدم که چگونه باید بهMegaton بروم وبلافاصله
به جهت مخالف ان حرکت کردم!بعد ازاینکه به دربسیار بزرگ وعظیم الجثه کمپ101 رسیدم
به سمت یک تونل بزرگ پایین رفتم که به یک چاله بزرگ وعمیق منتهی میشد وسپس به
درخروجی رسیدم جایی که شما را به دنیای بیرون راهنمایی میکند!
یکی از جزییاتی که ارزش تکرار چندباره را دارد این است که وقتی شما وارد دنیای بیرون میشوید ناگهان نورشدیدی همه جا را سفید میکند واین ناشی ازنور افتاب است ودلیل ان
حضورشما درمکانی تاریک است که جذابیت خاصی دارد.
نگاه اول به دنیای بیرون از کمپ احساس بسیار عجیبی به شما میدهد وشما احساس میکنید
که به عنوان یک موجود ضعیف وارد یک دنیای بزرگ و ناشناخته و وحشی شده اید!
بعد ازاینکه جزییات بازی وگرافیک تحسین برانگیز ان چشمهایم را نوازش داد(البته اگربتوانیم به
یک ویرانی بعد از انفجاراتمی بگوییم زیبایی!)من شروع به حرکت به سمت امارت یا کاخ واقع درمرکز واشنگتن دی سی یا قسمت سمت چپ ان کردم ناگهان با یک Eye bot مواجه شدم!
یک جاسوس شناور وشبیه به زنبورعسل! که از محصولات باقی مانده دولت امریکا است ودر
نواحی تحت کنترل دشمن گشت میزند!
با فشردن ماشه سمت چپ دسته360 توانستم به سیستمVATS وارد شوم ونوای اشنای
حالت مبارزه سریFallout واقعا شنیدنی بود!با انالوگ سمت چپ سعی کردم تا به نقاط مورد
نظروارد شوم که ناگهان از حرکت ایستاد خسارت وارد کردن بهEye botباعث چنین گرفتاری بود
ومن کنجکاو بودم که نتیجه این کار راببینم!ناگهان فکر کردم که وارد شدن سریع به میدان نبرد
درابتدای بازی کارچندان جالبی نیست پس وارد دنیای بزرگ بازی شدم وبدنبال یک هدف کم
خطر گشتم البته دراین بازی شما قبل از اینکه بتوانید بدوید باید قدم بزنید!
یک دقیقه بعد من موقعیتی را دنبالش بودم یافتم با رفتن به زیر خرابه های یک اتوبان:بله یک سگ وحشی انجا بود!بار دیگر وارد سیستمVATSشدم از بین سلاح های موجود یکی را انتخاب
کردم وسه بار شلیک کردم که یکی از گلوله ها به هدف خورد ودوتای دیگر به خطارفت که اصلا
قابل قبول نیست!ک در این زمان انفجار اتفاق افتاد که البته دراین فاصله سگ خودش را به من
نزدیک کرده بود وبه هوا پریده بود دوباره بهVATS وارد شدم و او را دربین هوا وزمین فریز کردم!
درراین حالت تنها یک اقدام میتوانستم انجام دهم اما هدف من بسیار به من نزدیک شده بودو
من میتوانستم تا 95درصد به وی اسیب بزنم!شلیک بعدی فضا را قرمز کرد که این ناشی از
انهدام هدف(سگ)بود!!ولاشه ان نزدیک من به زمین افتاد که نشان دهنده فیزیک خوب بازی
بود وحس خشونت رابخوبی انتقال میداد.

منبع:ویدئوگیمر

توضیح:البته میدونم که جاش تو قسمت معرفی بازیهاست ولی اونجا اصلا بازدید کننده نداره:eek:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دستت درد نكنه زحمت كشيدي و نوشتي فقط يه كاري كن اين نوشته ها خيلي به هم ريختن مرتب تر بنويس;)
===============
پ.ن : جاش تويه معرفي بازي هاس حالا مي خواد بازديد كننده داشته باشه يا نداشته باشه...
نمي شه كه من بيام بگم تاپيك بازي هاي PC رو تو بخش 360 بزنم چون بخش PC بازديد كننده نداره !!!!

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دستت درد نكنه زحمت كشيدي و نوشتي فقط يه كاري كن اين نوشته ها خيلي به هم ريختن مرتب تر بنويس;)
===============
پ.ن : جاش تويه معرفي بازي هاس حالا مي خواد بازديد كننده داشته باشه يا نداشته باشه...
نمي شه كه من بيام بگم تاپيك بازي هاي PC رو تو بخش 360 بزنم چون بخش PC بازديد كننده نداره !!!!
باشه مشکلی نداره ;)
منظورت از مرتب اینه که وسط چینش کنم؟:confused:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
باشه مشکلی نداره ;)
منظورت از مرتب اینه که وسط چینش کنم؟:confused:
نه وسط چين نمي خواد اگه دقت كني يهو همين جوري جمله ها تموم شدن و صفحه رو بهم ريختن...
وسط نوشتن جملت Enter نزن تا مرتب تر بشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر