پیش نمایش محبوب ترین بازی یعنی Alan Wake

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
اي بابا . نمي گم مكس پين بهترين بازي تاريخ بود . ولي بدون اغراق بگم به ياد ماندني ترين بازي تاريخ بازي هاي رايانه اي تابحاله .
واقعا كه دم هر چي remedy ه گرم .
بعدشم اگه از بازي بازهاي حرفه اي كمي قديمي بپرسين حرف علي رو تاييد مي كنن . واقعا gta و mafia و max payne از بهترين بازي هاي كمي قديمي هستند .
gta هم خدا عمرش بده هنوزم كه هنوزه داره نفس مي كشه .
وگرنه بازي مزخرف IGI كه دو نسخه هم داشت اين همه فروش كرد و الان اسمي هم ازش هيچ جا برده نمي شه و ديگه فك نمي كنم كسي IGI رو داخل بازي حسابش كنه .

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
چند روز پیش قرار بود اطلاعاتی از بازی بیرون بدن که متاسفانه بدون دلیل این کار رو نکردند!

خداروشکر فعلا تاریخ انتشار بازی 2008 هست:biggrin1:

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
:eek: همه مجبورن که مکس پینو بهترین بازی بدونن؟ شاید یکی اصلا اکشن بازی نکنه :eek:

هر کی یه سلیقه ای داره اینکه مکس پین خوبه که شکی نیست ولی از نظر همه نه

من یکی از اونهایی هستم که زیاد از مکس پین خوشش نمی آد ---- البته مکس پین رو بازی کردم و خوشم هم اومده ولی مطمئننا بهترین بازی من نخواهد بود :blushing:

راستی آقای pouya_b3d اون عکسی که در داخل پستت گذاشتی (آبیه) عکس چیه؟ :eek:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
چند روز پیش قرار بود اطلاعاتی از بازی بیرون بدن که متاسفانه بدون دلیل این کار رو نکردند!

خداروشکر فعلا تاریخ انتشار بازی 2008 هست:biggrin1:
البته قرار نبود اطلاعات بدند قرار بود توي GDC نمايش جديد بزارند كه گفتند اون مصاحبه واقعي نيست اما مسقتيما نگفتند بازي نمايش داده نميشه
به حر حال بايد منتظرز بمونيم تا 19 فبريه فكر كنم شايد نمايش دادند SURFER GIRL كه ميگه نمايش ميدند اما فقط الله علم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر