پیش نمایش فضای مرده2|Preview

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
Dad space2 preview
[FONT=&quot]
38dbff25ef274451a13e.jpg
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
GENRE:action
PLAYERS:1
PUBLISHER:EA
DEVELOPER:EA
ESRB:M
[FONT=&quot]خیلی از هفته ها شده که دنبال یک فیلم ترسناک بوده اید. فیلمی که هیجان و ترس را به سراغتان بیاورد. شب ها به یاد آن باشید که مبادا چنین اتفاقی برای من بیفتد! بعضی وقت ها می روید و مزاحمتی برای مغازه ها ایجاد می کنید که من در این سبک بازی می خواهم و کلی داستان می گویید! اگر تمام صحنه های خشن و ترسناک را به همراه دلهره و هیجان می خواهید [/FONT]dead space 2 [FONT=&quot] حتما شما را قانع خواهد کرد! همیشه بازی های ویدیویی ترسناک را به خاطر دارید که اخیرا به یک بازی اکشن تبدیل شده اند چرا که[/FONT][FONT=&quot] تنها اسمی که به فرض روی [/FONT]re5 [FONT=&quot] نمی توان گذاشت ترسناک است. همیشه کنترل کردن کارکتر خود جذابیت ویژه ای دارد. هنگامی که حواستان در یک فضای دیگر است و ناگهان صدا و تصویری را مشاهده می کنید که نا خواسته از جایتان می پرید‍! به هر حال اگر نظر من باشد نفوذ ترس در بازی ترسناک خیلی بیشتر از فیلم ترسناک است. به ویژه من از نسخه ی 1 بازی لذت بردم.[/FONT]
5bb1aa515abf4f578224.jpg

[FONT=&quot]فضای مرده 2 سه سال پس از تحمل فاجعه ی هولناک [/FONT]USG [FONT=&quot]Ishimura[/FONT][FONT=&quot] در نسخه ی 1 بازی [/FONT][FONT=&quot]است. [/FONT]Isaac Clarke[FONT=&quot](شخصیت اصلی بازی) در این نسخه هم به چهره کشیده شده است در فضای پهناوری که [/FONT] Sprawl[FONT=&quot]هم می گویند. آیزاک این دفعه با آپگرید های بیشتر، اسلحه های قوی تر و بزرگ تر و البته این دفعه صورت آیزاک را برای اولین بار مشاهده خواهید کرد بله درست متوجه شدید! دلیل این کار مربوط به خود سازندگان است که خواستند تحولی در این فضای مرده ایجاد کنند![/FONT]
[FONT=&quot]اگر دمو بازی را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که در صحنه هایی احساس تنهایی می کنید! دلتون را با خشونت زیادی همراه می کنید. می توانید زاویه دید تصویر را به راحتی تغییر دهید. حتما با خود خواهید گفت که تمام این ویژگی ها در نسخه ی قبل هم مشاهده میشد. اما خود سازندگان تاکیدشان بر ترس و وحشت است و اکنون دشمنان شما چیز های عجیب و غریبی هستند. و اما موزیک بازی نه یه بار نه دو بار بلکه همیشه یک فضای خاصی را ایجاد می کند که شما با این بازی یک شب تاریخی را پشت سر می گذارید![/FONT]

[FONT=&quot]باز هم تصاویر آشنا. صورت های زیبا و دوست داشتنی که در بازی به مرور تکراری می شوند-بله [/FONT]necromorphs[FONT=&quot] ها! یکی از آن ها [/FONT]The Puker[FONT=&quot] است که کلا تو فضای حال به هم زنی است!(خود [/FONT]puke [FONT=&quot]یعنی استفراغ !) همین پیوکر ها در یک حالت ها ی خاص روی زمین بر روی شما استفراغ می کنند.[/FONT]
[FONT=&quot]هر وقت حرف از نوزاد بشود به یاد مظلوم بودن و بی گناهی و البته زیبایی می افتید ولی در [/FONT]dead space II [FONT=&quot] از این خبر ها نیست! خود این نوزادان دراز و باریک یک فاکتور مناسب برای وحشت هستند که انگشتانشان فقط مثل یک چنگال عمل می کند(کلا آن ها مایل به قطعه قطعه کردن شما هستند).[/FONT]
d2d8c30471884d8cac93.jpg

[FONT=&quot]هر وقت حرف از [/FONT]dead space [FONT=&quot] می شود یاد یک محیط مرده به همراه راهرو های باریک هستید که ترس از عبور این مکان های باریک همیشه به همراهتان است. ولی در بازی اتاق های بزرگی برای فرار با سرعت موجود است![/FONT]
[FONT=&quot]هنوز هم راه اصلی مقاومت بر [/FONT]necromorphs[FONT=&quot] های بزرگتر است! موجودات خلاقانه و متفاوت که مسیر متفاوتی را در بازی ایجاد می کنند مانند تفنگ های جدید(خیلی از مواقع مجبور به خرید اسلحه بودید) که بتوان این [/FONT]necromorphs[FONT=&quot] ها را نابود ساخت. [/FONT]
Javelin Gun[FONT=&quot] (تفنگ نیزه..) هم برای سوراخ کردن دشمن به هر سطحی مناسب است. الکتروکات کردن یا آتش زدن آن ها هم خوبه. شاید خشن باشه ولی در کل برای زنده ماندن لازم است.[/FONT]
0703c870cbc0400eb3d1.jpg
عکس از تفنگ

[FONT=&quot]کنترل شخصیت هم تغییراتی داشته. جان به همراه [/FONT]stasis[FONT=&quot] شما قابل بازگشت هستند([/FONT][FONT=&quot]توانایی [/FONT]reload [FONT=&quot] شدن دارند). دیگر مثل قبل وضعیت آشفته ندارید طوری که وقتی در حال دفاع یا حمله هستید فرصت کافی برای تغیرات نداشته باشید یعنی تمام کارهای اصلی دارای دکمه خاص هستند و این طور نیست که دکمه بزنید منو باز شود. مکان های [/FONT]zero gravity[FONT=&quot](مکان هایی بودند که نیروی گرانش نداشتند) هم با کمی تغییرات ظاهر خواهند شد. به سادگی می توانید در این مکان گشت و گذار کنید(در نسخه ی قبل فقط تو هوا پرواز می کرد تا روی یه جایی بایستد) و بر خلاف قبل می توانید به راحتی بچرخید و هر کاری کنید حتی برای شلیک و تنظیمات آن هیچ گونه محدودیت ندارید. این بار سازندگان آیزاک را طوری ساخته اند که سریع تر حرکت کند. آن ها می خواهند حس کنیم زمانی را که مجبور به انتخاب یک گزینه هستیم در حالی که دو گزینه را داریم و باید سریع انتخاب مناسب را از نا مناسب تشخیص دهیم.[/FONT]
0596e182200c4112b4ae.jpg

[FONT=&quot]به طور کلی پیشرفت های زیادی را در بازی شاهد خواهیم بود طوری که تقریبا خیلی از مسیرهای بازی تازه هستند ولی باز بازی آشناست و گیم پلی مشابهی را دارد. اگر چه من در اکثر مواقع به راحتی از بازی های ترسناک عبور می کنم و با شجاعت نسخه ی قبل را بازی کردم که این شجاعت در محیط پر از تاریکی و به تنهایی انجام شد. اگر از [/FONT]dead space2 [FONT=&quot] خوشتان آمده آماده به دریافت نسخه ی کامل بازی در [/FONT]January 2011[FONT=&quot] باشید باید تجربه ی یک بازی مهیج را در تاریکی داشته باشید و وارد این جو وحشت زده شوید. اگر چه کلا تفریح است و خیلی مهم نیست ولی دیگر نمی توانم صبر کنم![/FONT]
[FONT=&quot]
67ad24360bbd413babf4.jpg

[/FONT]
:d امید وارم بهره کافی ببرید! فقط اگر کمی کاستی هست ناراحت نشید چون خیلی سریع نوشتم.

با تشکر

آخرین ویرایش:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
ممنون. برای پیش نمایش
در ضمن دوست عزیزم برای درست شدن ی ها در word.چون اینجوری خوندنش سخته. :d
1- کلید ctrl+h رو بزن.
2- بعد در قسمت find what همین حرف ی رو تایپ کن.
3- در قسمت replace with دو کلید shift+x رو بزن که میشه ي .
4- دکمه replace all رو بزن همه ی ها درست میشه.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
در مورد این بازی غیر از کلمه شاهکار نباید از کلمه دیگه ای استفاده کنیم
شما با این بازی یک شب تاریخی را پشت سر می گذارید!
منظورت کدوم شبه؟:d

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
ممنون. برای پیش نمایش
در ضمن دوست عزیزم برای درست شدن ی ها در word.چون اینجوری خوندنش سخته. :d
1- کلید ctrl+h رو بزن.
2- بعد در قسمت find what همین حرف ی رو تایپ کن.
3- در قسمت replace with دو کلید shift+x رو بزن که میشه ي .
4- دکمه replace all رو بزن همه ی ها درست میشه.
مگه من گفتم بلد نیستم چیزی رو درست کنم یا مشکلی پیش اومد در خواست کمک کردم؟ :d
قضیه چیه؟!
چرا خوندنش سخته؟ من که مشکلی ندیدم :-??

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
می توانید زاویه دید تصویر را به راحتی تغییر دهید
همین بتونن درست کنن کافیه برام :d نه مثل نسخه قبل برا دیدن پشت سرت یه ساعتی طول می کشید(رو اعصاب بود:-&)

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
در مورد این بازی غیر از کلمه شاهکار نباید از کلمه دیگه ای استفاده کنیم

منظورت کدوم شبه؟:d
یه شبیه... :d
همین بتونن درست کنن کافیه برام :d نه مثل نسخه قبل برا دیدن پشت سرت یه ساعتی طول می کشید(رو اعصاب بود:-&)
صحیح ولی دیگر این قدرم رو اعصاب نبوده... به هر حال بهبود یافته
ممنون:d:d:d:d:d:d
اینم حرفیه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر