پیش فروش بازی Diablo 3 اغاز شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
d3-logo.jpg

درود .

یکی از شاهکارهای شرکت Blizzard بازی Diablo III که سبک RPG دارد بلاخره پیش سفارشات خود را اغاز نمود. شرکت این پیش فروشها در سایت Gamestop.com اغاز نموده است و برای جلوگیری از خرید و فروش نسخه های کپی این بازی شرکت سریعا در این قسمت سایت
به پیش سفارش بازی دست زده است . بازی به قیمت 60 دلار ارزه میشود البته هنوز تاریخ دقیقی از ریلیز بازی نیست (یا اگه هم باشد بنده ندیدم) بی صبرانه منتظر این بازی هستیم ;)

source

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
یعنی چی اونوقت؟!
یعنی این زودتر از SC II میاد؟:confused: البته هرچی زودتر بیاد بهتره ولی عجیبه که بلیزارد میخواد هردوتا رو تو یه سال عرضه کنه.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دیابلو 3 شاهکار بازی های RGB است من مشتاق دیدار عشقم :love:
RPG عزیزم.RGBإ به ترکیب رنگ میگن;)

SC2 رو که قبل از این شروع کردن.پس اون چی شد؟60 دلار؟یه ذره زیاده.اومدیم و خواستیم ناپرهیزی کنیم و اورج بگیریم.خب قیمت بالاست دیگه.
ولی خبر امیدوارکننده بود.پس تا چند ماه دیگه میشه بازی کرد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته فکر کنم بازی های هنوز 60 دلار منتها فقط شرکت دزد Activision داره بازی های PC حدود 60 دلار می فروشه وگرنه فکر نکنم هیچ شرکت دیگه ای این کار بکنه.

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
RPG عزیزم.RGBإ به ترکیب رنگ میگن;)

SC2 رو که قبل از این شروع کردن.پس اون چی شد؟60 دلار؟یه ذره زیاده.اومدیم و خواستیم ناپرهیزی کنیم و اورج بگیریم.خب قیمت بالاست دیگه.
ولی خبر امیدوارکننده بود.پس تا چند ماه دیگه میشه بازی کرد.

این RGB خودش واسم امروز خاطره داشت تو دانشگاه پروژه داده بودم درباره رنگهای کامپیوتر توش بود خودایی سوتی منو گرفتی این خاطره به ذهنم اومد که باید دوباره پروژه را باید تکمیل کنم یه چیزایی کم داشت و............:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
اصلا این Acti یک وصله ناجور برای Blizzard بود خدایی بلیز تا یک بازی به 90%نرسه معرفیش نمیکنه!اکتیو روزی 3 تا بازی معرفی میکنه!احتمالا این قیمت بازیم کاره همون Acti خونخوار هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر