پیش بینی فروش 25 میلیون نسخه ای GTA V از نگاه تحلیل گران

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
gtav.jpg

چرخ های یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال 2013 یعنی Grand Theft Auto V با توجه به شروع پیش فروش این عنوان و انتشار تریلر جدید در تاریخ 14 نوامبر به حرکت در آمده است. در همین راستا، یکی از تحلیل گران معتقد است که این عنوان بیش از 25 میلیون نسخه تنها در اولین سال عرضه خود، فروش خواهد داشت.

ضمن گفتگو با سایت NowGamer، آقای Jesse Divnich بر این باور است که GTA V با توجه به عرضه در ماه آوریل می‌تواند به چنین فروش عظیمی دست یابد.

آقای Divnich اذعان داشت: " بازار کنسول های HD با توجه به نزدیک شدن به پایان چرخه خود در حال کمرنگ شدن است اما خوشبختانه این مورد بر روی این عنوان 'AAA' محبوب تاثیر بسیار کمی خواهد گذاشت."

وی افزود: " من نگرانی های کوچکی در رابطه با این که این عنوان بزرگ چه موقع عرضه خواهد شد، دارم. GTA IV در حال حاضر به بازار فروش ثابت کرده است عرضه در آوریل - که این صنعت به طور تاریخی همیشه در حال دوری از آن بوده است - می‌تواند یک عنوان با فروش بیش از 20 میلیون را پشتیبانی کند."

" چه آوریل، چه ژوئن و چه زمستان، من انتظار دارم که GTA V در 12 ماه اول خود فروشی بیش از 25 میلیون نسخه داشته باشد."

منبع

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
هر طور بخوایم فکر کنیم این بازی پتانسیل رکورد شکنی رو داره دیگه از GTA هم عنوانی شناخته شده تر هست ؟
از بچه پنج ساله بگیر تا جوون سی ساله همه با این عنوان آشنایی کامل دارند و اصلا دور از ذهن نیست که که بخواد رکورد بشکنه.
من که میگم پیش بینی قابل اعتمادیه !!

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
شده یه تاپیک رو با بازی های دیگه مقایسه نکنید و با ترول به گند نکشید.:|

چه کاریه اخه ؟

پیش بینی شده 25 میلیون فروش کنه که همچین دور از تصورم نیست. حالا هی بیاید پای Cod و ... بکشید وسط:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر