پیش‌فروش عنوان «شبگرد: طلوع تاریکی» آغاز شد

• Thread starter Thread starter Sina R
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

آیا شما عنوان "شبگرد : طلوع تاریکی" را تهیه خواهید

• بله

رای‌ها: 89 47.3%
  • خیر

رای‌ها: 46 24.5%
  • با توجه به عملکرد بازی و نقد ها تصمیم خواهم گرفت

رای‌ها: 53 28.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    188
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sina R

کاربر سایت

سرانجام انتظارها به پایان رسید و پیش فروش عنوان ایرانی
" شبگرد : طلوع تاریکی " آغاز شد . در بیانیه رسمی شرکت پردیس رایانه مهر آمده است :

" شبگرد حاصل تلاش یک تیم کاملا ایرانی است. تیمی که با وجود محدودیت‌ها و مشکلات پیش‌رو، هرگز مایوس نشد و به جلب رضایت مخاطب فکر کرد. تیم سازنده‌ی بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا در طول روند ساخت بازی، تمامی پتانسیل‌های موجود را به کار ببندند تا بازی هیچ کم و کسری نداشته باشد. سطح کیفی نمایش‌های بازی نه تنها مورد توجه منتقدان و گیمرهای ایرانی قرار گرفت، بلکه توانست تا در جوامع بین‌المللی نیز موفق باشد. ‌شبگرد در شبکه‌ی استیم موفق به دریافت نشان «گرین لایت» شده و در جشنواره‌ی بین‌المللی بازی‌های مستقل نیز به عنوان تنها بازی اکشن سوم شخص، در بین سه بازی برتر قرار گرفت. از این بازی به عنوان یکی از اولین عناوین روایت محور داخلی یاد می‌شود و اولین بازی نئو نوآر ایرانی نیز محسوب می‌شود. همان‌طور که اعلام کردیم، بازی در تیر ماه عرضه خواهد شد و در حال حاضر نیز پیش فروش آن انجام می‌گیرد. همین حالا بازی را خریداری کنید تا در زمان عرضه بدون پرداخت هیچ گونه پول اضافی همچون پیک ، شبگرد به دستانتان برسد "

بر طبق گفته سازندگان به غیر از نسخه استاندارد ، چند نسخه ویژه نیز برای این بازی در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به این بازی بتوانند از مزایای ویژه این نسخه ها نیز بهره مند شوند . همچنین کسانی که بازی را پیش خرید می کنند ، زودتر می توانند آنرا تجربه کنند و احتمالا بازی از تاریخ 20 تیرماه به کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند ، تحویل داده خواهد شد .

ویژگیهای پیش خرید نسخه استاندارد بازی " شبگرد : طلوع تاریکی "

1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )
2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

قیمت نسخه استاندارد بازی 10 هزار تومان است .

آخرین ویرایش:
دیگه این مشکل من نیست که شما شباهت این دو عکس و الگوبرداری (کپی) این دو لوگو را تشخیص نمیدهی.

220px-Acherontia_atropos_MHNT.jpg

images

-------------------------------------------
البته در این لوگوی اون فیلم یه نکته جالب نهفته هست! اگه به اون جمجمه خوب نگاه کنین متوجه میشین! جمجمه از 7 زن تشکیل شده است

مشکل ما هم نیست شما توهم زدی دنبال سوژه می گردی.

امکانش هست یه توضیح راجع به سیستم فعالسازی بازی بدید ؟ چند بار قابلیت نصب داره ؟
در این مورد قبلا گفته شده بود که نرم افزار مخصوص پردیس روی سیستم نصب میشه و بازی فعالسازی میشه. قاعدا هم یه بار میشه. اگه غیر از این باشه براش یه تاپیک جداگانه می زنیم.
لوگو بازی که تابلو ـه شبیه حشره است و از فیلم هایی مثل Mimic و Silence of the lambs کپی شده (الهام معروف)
لوگوی اصلی بازی را از لوگوی فیلم Silence of the lambs و با مقداری سانسور! و البته خراب کردن اون لوگو ... و اون فیلم هم از روی اثر معروف Salvador Dali کپی کرده است. البته لوگوی Silence of the lambs بر خلاف این لوگو، فوق العاده زیبا و هنرمندانه میباشد.

=))
25r30wi.gif

آخرین ویرایش:
در این مورد قبلا گفته شده بود که نرم افزار مخصوص پردیس روی سیستم نصب میشه و بازی فعالسازی میشه. قاعدا هم یه بار میشه. اگه غیر از این باشه براش یه تاپیک جداگانه می زنیم.

یعنی چی؟بازی یه بار بیشتر قابلیت نصب نداره؟یا روی سیستم طرف نصب بشه میشه دوباره روی همون سیستم نصبش کرد فقط؟
خوب چه کاری بود قالبیت اکتیو رو استیم رو میزاشتین این مشکلا پیش نیاد بازی رو از 10 میکردین 20 ولی این قابلیت اکتیو رو استیم رو میزاشتین خیلی بهتر بود!

Gold Edition رو پیش خرید کردم امیداورم بازی خوبی در بیاد ، مطمئنن انتظار یه بازی AA رو نداریم ولی همین چیزی باشه که استاندارد باشه و حداقال سرگرم کنه بسته مهمترین بخش توش هم فکر میکنم باید داستان بازی باشه ، از طرف دیگه هم امیدوارم طراحی های محیط هم خوب باشه و با یه محیط خلوت و تنها یه طرح مواجه نباشیم ، شبگرد و E.T به تنهایی سطحشون 2 لول از بازی های ایرانی که تا الان ساخته شده بالاتر هست امیدوارم به عنوان یه بازی مستقل و بازی که چندان نفرات زیادی روش کارنکردن بتونه خودش رو مطرح کنه و حداقال سودی خوبی رو نصیب سازنده بکنه برای پروژه های بعدی!

فقط یه سوال الان این نسخه ی فیزیکی زبان دیفالتش فارسیه دیگه؟به جز فارسی زبان دیگه ای هم داره یا فقط زیرنویس انگلیسی جزوش هست؟ و مسئله ی بعد این که سایز تی شرتاش همش یکیه؟:d

دوستان دیگه هم درک نمیکنم فکر کنم اگر یه طرح از شمبلیله هم برای بازی انتخاب میشد بازم متهمش میکردن به تقلید :| هرچند الهام گیری از یه بازی بزرگ خیلی میتونه به استاندارد ساختاری یه بازی کمک بهینه بکنه که متاسفانه عده ی کثیری به این فهم دست پیدا میکنن!!!

سلام
دوستان لطفاً فقط به انتقاداتون از بازی برسین و کاری به مسائل متفرقه نداشته باشید .
مدیر انجمن 619 به خاطر شرایطی که داره زیادی مهربون رفتار کرده متأسفانه و این دلیل نمیشه سوءاستفاده کنید از این شرایط .
تو پستی توهین وجود داشته ، برخورد میشه با کاربر خاطی .

آقا من الان که بیشتر دقت کردم این نوار بالای کاور بازی که نوشته Games For Windows (این مگه به رحمت خدا نرفت :-/) هم قبلا استفاده شده ، احتمالا از قاب پلاستیکی هم استفاده شده که اونم قبلا بوده ، جنس اون چیزی که روش باکس و ... چاپ شده هم حتما از مشتقات چوپه که اونم از زمان ناصرالدین شاه استفاده میشده ، واقعا که !!! این چه وضعشه ...

آقا من الان که بیشتر دقت کردم این نوار بالای کاور بازی که نوشته Games For Windows (این مگه به رحمت خدا نرفت :-/) هم قبلا استفاده شده ، احتمالا از قاب پلاستیکی هم استفاده شده که اونم قبلا بوده ، جنس اون چیزی که روش باکس و ... چاپ شده هم حتما از مشتقات چوپه که اونم از زمان ناصرالدین شاه استفاده میشده ، واقعا که !!! این چه وضعشه ...
حالا نمیدونم از GFWL استفاده می‌کنه یا نه ولی‌ خیر قضیه بسته شدنش منتفی شد،فعلا بسته نمی‌شه
======
امکان نداره حالا بعد از عرضه بازی برا کسایی‌ که داخل کشور هستن یه امکانی بذارین که بتونن نسخه استیم رو مستقیم از ناشر بگیرن؟ خود من مثلا در حال حاضر نمیتونم از نسخه فیزیکی‌ استفاده کنم.:d

بخدا این سومین باره میپرسم! بازی رو استیم عرضه میشه؟ اگه نمیشه الان نرم پیش خرید کنم!!! اگه بشه و بتونیم به اکانتمون اضافه کنیم خیلی خوب میشه.

بخدا این سومین باره میپرسم! بازی رو استیم عرضه میشه؟ اگه نمیشه الان نرم پیش خرید کنم!!! اگه بشه و بتونیم به اکانتمون اضافه کنیم خیلی خوب میشه.
بازی رو به صورت فیزیکی بخری نمیتونی تو اکانت استیمت اکتیو کنی نسخه ی استیم جداست!

خوب چه کاری بود قالبیت اکتیو رو استیم رو میزاشتین این مشکلا پیش نیاد بازی رو از 10 میکردین 20 ولی این قابلیت اکتیو رو استیم رو میزاشتین خیلی بهتر بود!
من در زمینه مطمئن نیستم هنوز. ولی فکر نکنم کسی به مشکل بر بخوره چون پردیس قرار به بخش ارتباط مستقیم بذاره.
فقط یه سوال الان این نسخه ی فیزیکی زبان دیفالتش فارسیه دیگه؟به جز فارسی زبان دیگه ای هم داره یا فقط زیرنویس انگلیسی جزوش هست؟ و مسئله ی بعد این که سایز تی شرتاش همش یکیه؟
:d
این نسخه کاملا فارسیه. نسخه استیم هم کاملا انگلیسی که چند ماه دیگه میاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or