پیاده سازی Xbox One Backward Compatibility ساده نبوده است

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
xbox-one-amd.jpg

یکپارچه سازی Xbox One با بازی های Xbox 360 یا همان backward compatibility یکی از غافلگیر کننده ترین برنامه های مایکروسافت برای کنسول نسل هشتمی اش بود. این ویژگی که قرار است به صورت رایگان در اختیار تمامی دارندگان Xbox One قرار گیرد، اواخر سال جاری در قالب یک به روز رسانی عرضه خواهد شد. با این حال پیاده سازی یک Xbox 360 مجازی در Xbox One کار ساده ای نبوده است.

طبق اعلام مایکروسافت backward compatibility یکی از مهم ترین خواسته های کاربرها بود و تیم سازنده برای ارائه آن به طرفدارها تمامی توانایی خود را به کار خواهد گرفت.

این کمپانی تایید کرد که تیمی که وظیفه پیاده سازی backward compatibility را عهده دار شده مجموعه ای از ذهن های بسیار خلاق تشکیل داده اند، با این حال این تیم لقب "مشکلی بسیار چالش برانگیز" را بر روی این پروژه نهاده است.

مایکروسافت همچنین گفت که backward compatibility را قبل از عرضه Xbox One در ذهن داشته اما توسعه آن بعد از عرضه این کنسول آغاز کرده است.

منبع: gamingbolt

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
وقتی مایکرو بهترین مهندسین خودشو برای POWER PC TO X86 بسیج میکنه و بازم از سختی بسیار زیاد شبیه سازی صحبت میکنه . این یعنی کلا وجود املیتور و شبیه ساز برای نسل هفتم از ابتدا هم غیر ممکن بود :d
ولی خوب داستان برای نسل هشتم خیلی فرق داره باید ببینیم بعد هک چه اتفاقات جالبی قراره بیوفته
Xenia running Minecraft: Xbox 360 Edition!
Xenia - Scott Pilgrim Vs. The World (highly playable)
یه 4-3 سال دیگه زمان می بره تا به فاز اجرا کردن 90 درصد بازی ها برسه، ولی غیر ممکن نیست:)

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
عزیز دیوان شعر شما کی میاد بیرون :d
مایکرو قابلیت خوبی رو فراهم کرده و کارش قابل تقدیره.
دیگه این داستانها چیه اینجا :-/
اگه ممکنه ربطش رو به خبر تفسیر کنید تا ما هم فیض ببریم و توشه ای جمع کنیم :d

تا حالا چيزي در مورد رفتار swarm شنيدي ؟ شما دقت كني اينجا دقيقا همچين رفتاري رو ميبيني ( خيلي ها اينو شبيه حمله زامبي هاي ميدونن)

پيرو حمله ديگران حتي نوشته من رو هم كسي نخوند - اصلا جايي من از عظمت اين شاهكار مايكروسافت BC كه اصلا امكان همچين چيزي رو هم پيشبيني نميكردم صحبتي كردم ؟؟.

يك از علماي حوزه مطلبي فرمودن كه در صفحه قبل موجوده ديدم اضافاتي فرمودن جايز نبود جواب ندم خخخخخ - در غير اينصورت معمولا گوش هستم و از بيانات عزيزان استفاده ميكنم

حالا يه بار نظر دادن بنده اينجا شد اراجيف و... - بابا ما بي سواد - شما با سواد - چرا تلخي حقيقت (البته از نظر بنده ) رو با رفتار swarm مانند و زامبي مانند حمله جمعي پاسخ ميدين؟؟

من از علما عذر خواهم - به بحث هاي انديشمندانه خودتون ادامه بديد ما هم نظاره گر

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نمیشه یه BC برا بازیای PS3 درس کنن رو X1؟! :d من همچنان HR رو نگه داشتم دیسکشو هرروز نگاش میکنم ولی دیگه PS3 ندارم :d ولی خوش به حال این خارجیایی شد که بازیاشونو نگه داشتن...
This post gave me lawsuits.
الان واقعا جدی گرفتی؟!
yahoo_4.gif
این از یه طرف آرزوی محال بود از یه طرف نیمچه کنایه ای به سونی که به فکر ریمستر و PS Nowه فقط
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خب باشه، QUOTE کن مام ببینیم.
بفرما :
من که موافقم سونی هستم.
کنسول نخریدم که باهاش بازیهای نسل قبلو بازی کنم!
با وجود ریمسترهای این نسل بازیهای نسل قبل توجیح منطقی نداره خریدشون و اجراشون روی نسل فعلی!
ن نمیگم قابلیت خوبی نیست. ولی واقعا به درد نمیخوره. و نمیشه با ps now مقایسش کرد.
کسانی که بازیهای 360 رو دارن خب کنسولش رو هم قاعدتا دارن. پس چه نیازی به bc شدن x1 هست؟
جدا از این، در عمل بهترین های نسل گذشته یا ریمستر شدن یا نسخه های جدیدشون معرفی شده...
به طور کلی شاید قابلیت جالبی باشه ولی کارایی نداره.
در ضمن، چی چی داری میگی واسه خودت؟ طرف به خاطر نسل قبل میره Xone میخره؟! شوخیت گرفته؟ مطمئنن خرید یه کنسول نسل قبلی خیلی ارزون تر از کنسول نسل جدیده
بازیهای مهم ریمستر شدن و بقیه بازیها هم تو پی سی اجرا میشن
بعد اینجور قابلیتها تا زمانی که کنسول هک نشه به درد ایران نمیخوره
نه که همه اینجا اورجینال بازی تهیه میکردن روی 360 و بازی کپی استفاده نمیکردن الان انصافا این قابلیت بدرد ایرانی ها میخوره جز چند نفر که میشناسم که بازی اورجینال تهیه میکردن و چند نفری که چندتا از بازی های اورجینال 360 خودم خریدن فکر میکنید این قابلیت بدرد کدومتون میخوره ؟
استدلال های بسیار زیبا:d
خیلی خیلی خیلی بیشتر از این ها هم هست:d
در اینکه این قابلیت میتونه سیستم سلر هم بشه کلا هاله ای از ابهما کشیدن:d
پوستم کنده شد این ها ر پیدا کنم یه ساعت دارم میگردم خواستی لینک برات پخ میکنم چون اینجا دعوا درست میشه

آخرین ویرایش:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
شما كه تا حالا نظاره گر بودي به كارت ادامه بده :دي

البته دوست من جايي براي صحبت هم نيست -

جماعت پيرو يافتن سس مخفي در ESRAM و يكسري مثلا feautre دايركت ايكس ١٢ - به اميد اينكه كنسولشون شكوفا كنه و از ابتداي عرضه كنسول هاي نسل بعدي هم انتظار قدرت چند برابري و سپس اپيك فيل - تفاوت pc با كنسول رو در نسل قبل تنها در وضوح تصوير ميبينن - من با جايي از اينها نميتونم بحث كنم ( از ابتداي توجيهات قدرت كنسول اپيك FAIL بودن )

تنها كاري هم كه ميتونن بكنن مسخره بازي و حمله قبيله اي به صورت زامبي وار هست .

براي برخورد با همچين جبهه اي واقعا از سن و حوصله ي بنده خارج شده -

البته هستن دوستاني كه واقعا از پست ها و كامنت هاشون لذت ميبرم - كم نيستن اما اغلب با ترجمه ٢-٣ خط از يك يوز در بيوند - وا ويلا - طرف تئوريسين طراح soc x1 ميشه

خدا عمرتون بده اشنالا - من سعي ميكنم از كامنت هاي بعضي از شما عزيزان لذت ببرم

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
البته دوست من جايي براي صحبت هم نيست -

جماعت پيرو يافتن سس مخفي در ESRAM و يكسري مثلا feautre دايركت ايكس ١٢ - به اميد اينكه كنسولشون شكوفا كنه و از ابتداي عرضه كنسول هاي نسل بعدي هم انتظار قدرت چند برابري و سپس اپيك فيل - تفاوت pc با كنسول رو در نسل قبل تنها در وضوح تصوير ميبينن - من با جايي از اينها نميتونم بحث كنم ( از ابتداي توجيهات قدرت كنسول اپيك FAIL بودن )

تنها كاري هم كه ميتونن بكنن مسخره بازي و حمله قبيله اي به صورت زامبي وار هست .

براي برخورد با همچين جبهه اي واقعا از سن و حوصله ي بنده خارج شده -

البته هستن دوستاني كه واقعا از پست ها و كامنت هاشون لذت ميبرم - كم نيستن اما اغلب با ترجمه ٢-٣ خط از يك يوز در بيوند - وا ويلا - طرف تئوريسين طراح soc x1 ميشه

خدا عمرتون بده اشنالا - من سعي ميكنم از كامنت هاي بعضي از شما عزيزان لذت ببرم
من یه چیزی ر میخوام بگم خدا شاهده دروغ نیست:dو اصلا دلیلی هم نداره دروغ باشه:d
این پستی که شما نقل قول کرده بودی ر من پاک کرده بودم برای جلو گیری از به حاشیه رفتن :d نمیدونم چی شد که الآن مونده؟؟:d
همین الآن که میخوام ویرایش کنم هم اصلا وجود نداره نمیدوم چطوری هست؟؟؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر