پچ اصلاحیه برای Pes 2008

دنبال یه پچ کامل و یکدست و بی دردسر برای اصلاح تمام نامها ، تیمها ، لباسها ، ورزشگاها و کلا برای تکمیل pes 2008 میگردم .

هرکی سراغ داره بزاره تو همین تاپیک ، چون میدونم خیلیا دنبال همچین چیزی هستن

راستی توضیحات نصب هم اگه باشه بهتره

ممنون

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
درست نمی شه دوستان بگن بازیشون مال چه شرکتی هست شاید مشکل از این باشه !
من از Et خریدمش !

عزیز مشکل از شرکت نیست شما کپی کن اگه اکس پی داری بزن yes to all ویستا هم داری بزن yes and replace من که پج رو نصب کردم هیچ مشکلی نداشت

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
بعد از 7-8 سال کامپیوتر داشتن و بازی کردن فگر گنم بلدم کپی پیست کنم :biggrin1:. مشکل من تقریبا حل شد . من از EDIT که لود کردم درست شد . مشکل اینجاست که هر بار که بازیو اجرا می کنم باید لود کنم .

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بعد از 7-8 سال کامپیوتر داشتن و بازی کردن فگر گنم بلدم کپی پیست کنم :biggrin1:. مشکل من تقریبا حل شد . من از EDIT که لود کردم درست شد . مشکل اینجاست که هر بار که بازیو اجرا می کنم باید لود کنم .

معذرت می خوام نم خواستم توهین کنم ولی مال من اصلا از اولم نمی خواد لود کنم

napoli

کاربر سایت
Sep 10, 2007
4
راستی در مستر لیگ تیم ها با ترکیب اولیه بازی میکنن یعنی در باسلونا هانری رو نیمکت است یا چلسی جان تری رو نیمکت است بنهایم بازی میکنه این ولی در ورژن قبلیش اینطوری نبود تیمها بهترین بازیکنانشان را میزاشتن تو ترکیب

red-devils

کاربر سایت
Feb 12, 2007
5
اگه اون patch درسته، این چیه؟

آقا اونی که شما برا دانلود دادین 300 کیلو بایته، ولی اینی که ماله سایت konami هست، 15 مگابایته، :confused:
کدوم به کدومه؟
چه فرقی میکنن؟
ما رو باش بعد از 12 سال فیفا بازی اومدیم 1 دست Pes بزنیم،
جونم در اومد تا منچستر رو پیدا کنم، این اسمها رو از کجاشون در آوردن؟؟؟؟:confused:
البته کسی که اینهمه با فیفا بازی کرده فکر کنم راحت نتونه با PES بازی کنه، نه؟
/:)
http://dl.konami-europe.net/PES2008Patch1_10.zip

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
آقا اونی که شما برا دانلود دادین 300 کیلو بایته، ولی اینی که ماله سایت konami هست، 15 مگابایته، :confused:
کدوم به کدومه؟
چه فرقی میکنن؟
ما رو باش بعد از 12 سال فیفا بازی اومدیم 1 دست Pes بزنیم،
جونم در اومد تا منچستر رو پیدا کنم، این اسمها رو از کجاشون در آوردن؟؟؟؟:confused:
البته کسی که اینهمه با فیفا بازی کرده فکر کنم راحت نتونه با PES بازی کنه، نه؟
/:)
http://dl.konami-europe.net/PES2008Patch1_10.zip
*پچ اصلاحی مربوط به خود بازی هستش (مثلا با نصب این پچ در قسمت انلاین مشکلات گیم پلی رفع شده و...)
*اونی که 300kb هستش option file هستش که کاربران منتشر میکنن که توسط تنظیمات خود بازی در ان اسم تیم ها و بازیکنان را درست میکنند

red-devils

کاربر سایت
Feb 12, 2007
5
آقا شما این پچ ها رو از کجا برای Pes پیدا میکنین؟
مثلا من میخوام پچ اصلاحیه Pes 6 رو پیدا کنم که اسامی درست بشه جونم در اومد هیچ چیز درست حسابی پیدا نکردم
هرچی بود پچ برای توپ و استادیوم و قیافه ممد و حسن و حسین و قلی و کفش بکهام و مدل موی اقدس و .... از این چرت و پرت ها بود
یه سایت پرشین پس هم بود که نوبرش رو آورده بود،
من که آخر سر نتونستم پچ Pes 6 رو گیر بیارم
اینجا هم تنها جایی بود که پچ Pes 2008 رو دیدم

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
آقا شما این پچ ها رو از کجا برای Pes پیدا میکنین؟
مثلا من میخوام پچ اصلاحیه Pes 6 رو پیدا کنم که اسامی درست بشه جونم در اومد هیچ چیز درست حسابی پیدا نکردم
هرچی بود پچ برای توپ و استادیوم و قیافه ممد و حسن و حسین و قلی و کفش بکهام و مدل موی اقدس و .... از این چرت و پرت ها بود
یه سایت پرشین پس هم بود که نوبرش رو آورده بود،
من که آخر سر نتونستم پچ Pes 6 رو گیر بیارم
اینجا هم تنها جایی بود که پچ Pes 2008 رو دیدم
پیشنهاد میکم یه سر به GamingAccess بزن :
GAMING ACCESS DOWNLOAD ZONE

red-devils

کاربر سایت
Feb 12, 2007
5
آقا یه سؤال دیگه اینکه توی فیفا که من و دوستان فیفا باز بهش عادت کردیم حدود 50~55 تا لیگ مختلف داره (با احتساب لیگ های دسته 2 و 3)، از لیگ های معروف و مشهور اروپا مثل لیگ برتر انگلیس و ایتالیا و اسپانیا گرفته تا لیگهای آکریکای جنوبی تا لیگهای کره و ژاپن و ... که اون معروفتر هاش رو هرکدوم تا دسته 3 داره،
که البته همه اسمهاشون درست حسابی و واقعی هست،
خوب میخواستم بدونم تعداد 10 ~ 12 تا لیگی که تو PES هست زیادتر هم میشه ، یا اینکه همون لیگ ها رو عوض میکنن و به عنوان مثلآ لیگ برتر ایران به عنوان پچ بهش اضافه میکنن؟

در ضمن به نظر من Manager فیفا خودش به اندازه 3 تا بازی میرزه که حیف که PES یه همچین چیزی نداره،
البته بجز MAster league ضعیفش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر