پيش نماي بازي Fifa World Cup 2006

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
FIFA WORLD CUP Germany 2006
مشخصات بازي :
سبك بازي : Soccer
شركت سازنده : EA Sports
ناشر : EA Sports
تاريخ عرضه بازي : April 2006
عرضه شده براي : / PS2 / PC / XBOX
امتيازات خودم پيش از عرضه بازي :
گرافيك : 8.8
داستان پردازي : 6
صدا گذاري : 8
كنترل : 10
امتياز كلي : 9.4
پك بازي :

لينك عكس
عكسها :

لينك عكس

لينك عكس
مقدمه :
قطعا سال 2005 را مي توان پر كارترين و در عين حال موفق ترين سال براي كمپاني ثروتمند EA دانست ! در عرضه بازي هاي ورزشي نيز EA توانست به تمامي انتقاد ها پاسخ دهد و نظر طرفداران فوتبال مجازي را تغيير دهد . FIFA 06 يكي از موفق ترين نسخه از سري مجموعه هاي FIFA به بازار عرضه شد كه توانست امتيازات خوبي از سايت ها و مجلات بازي هاي كامپيوتري دريافت كند و تقريبا اهداف سازندگان بازي ها محقق شد . اما با اعلام عرضه ي كنسول هاي نسل جديد بازار بازي هاي مربوط به اين كنسول ها نيز داغ شد و ماكروسافت توانست براي كنسول هاي خود عنوان فيفا را به جلو بيندازد ! به اين ترتيب EA از اوايل بهار سال 2006 شروع به ساخت اين بازي نمود كه با اعلام اين خبر بسياري از طرفداران بازي هاي ورزشي را قافل گير كرد . بايد به اين نكته اشاره نمود كه تنها شما مي توانيد در مسابقات جام جهاني شركت كنيد و نمي توانيد در مسابقات مقدماتي شركت كنيد ! براي بازي كردن اين بازي با محيط مجازي كاملا عالي بايد تا ارديبهشت ماه صبر كنيد تا بازي FIFA WORLD CUP Germany 2006 به بازار عرضه شود .
ضعفهاي بازي :
در بعضي از سايتها ديده مي شد كه خبر از عدم وجود تيم هاي باشگاهي را مي دادند . كه اگر اين خبر درست باشد يكي از ضعف هاي عمده ي اين بازي مي توان به شمار آورد .
اطلاعاتي در مورد تيم ها و تيم ايران :
در اين بازي 72 تيم از 5 قاره جهان گنجانده شده است و خبر خوش براي همه ايراني ها اين است كه بعد از مدتها در يك بازي رسمي EA شاهد حضور دوباره تيم ملي ايران هستيم . تركيب تيم ملي ايران همان تركيب اصلي در بازي هاي مقدماتي جام جهاني خواهد بود . اين 72 تيم شامل 1700 بازيكن است .

گيم پلي :
گيم پلي بازي انتضار مي رود كه به شدت افزايش يابد و حتي از فيفا 06 نيز بهتر خواهد شد . طبق ديده هاي من در دموي اين بازي حركات بازيكنان بسيار طبيعي و نرم جلوه مي كند . نمونه ي اين حركات را مي توان فرارهاي توي عميق بي نظير بازي و همچنبن يارگيري هاي نفر به نفر در بازي نام برد . دروازبان نيز عكس العمل هاي زيبا و طبيعي را از خود به نمايش مي گذاشت و در هنگام ضربات آزاد به خوبي شما را براي چيدن ديوار دفاعي راهنمايي مي كند .
قسمت هاي به روز شده نسبت به نسخه ي قبلي :
جديدترين سيستم هاي دنياي فوتبال را مي توان در اين بازي به اجرا در آورد . نمونه ي آن سيستم جديد 1،3،2،4 براي تيم ايتاليا مطابق با تفكرات مارچلو ليپي تغير كرده و فاصلهي هافبك مياني با مهاجم نوك كم شده است . اين تنها نمونه اي از دقت بي نظير بازي در به وقوع پيوستن تشبيه واقعيت دنياي فوتبال در دنياي مجازي فوتبال است .
گرافيك بازي :
گرافيك بازي نسبت به بازي هاي روز چشمگير به نظر مي آيد . ولي فكر نمي كنم در حد و اندازه ي بازي هاي نسل بعد باشد . در حالي كه از گرافيك اين بازي انتظار زيادي مي رفتم ولي به نظر شخصه خودم نتوانست انتظارات را برآورده كند.
سيستم مورد نياز :
OS - Windows 2000 or Windows XP
Processor - 1.3GHz - Intel Pentium 4/Celeron, AMD Athlon or greater
Memory - 256 MB RAM (512MB Recommended)
Hard Drive - 900 MB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card - 32 MB*
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
LAN - TCP/IP Compliant, 2 Players
Online Multiplayer - 56.6 Kbps; 2 Players
Input - Keyboard, Mouse or dual analogue gamepad
DirectX 9.0c is included on this disc and may require the latest drivers for your video and sound card. *Supported video cards: NVIDIA GeForce2 MX/GTS or greater; ATI Radeon 7500 or greater; Intel 865, 915, 950, S3 GammaChrome S18 Pro
توضيحات :
اين بازي برابر با 8 ارديبهشت در اروپا و در 12 ارديبهشت در ايران عرضه خواهد شد !
دانلود هاي بازي :
http://largedownloads.ea.com/pub/demos/Fifa/2006/World_Cup/WC06_pcweb.exe
حجم فايل : 324 مگابايت
پيشنهاد :
در اين دمو شما يك نيمه بازي تيمهاي آمريكا ، مكزيك ، ژاپن و آلمان را خواهيد ديد ! و چون حجم فايل بسيار بالا است بهتر است آنهايي كه خطوط ADSL دارن اين دمو رو دانلود كنن !
=====================================================
نويسنده : aleks اين مطالب ! مطالب من در سايت دارينوس . IR هستش ! يعني مطالب خودم رو يه بار ديگه اينجا باستون به نمايش مي گذارم !
=====================================================
نظر يادتون نره !

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
در بعضي از سايتها ديده مي شد كه خبر از عدم وجود تيم هاي باشگاهي را مي دادند . كه اگر اين خبر درست باشد يكي از ضعف هاي عمده ي اين بازي مي توان به شمار آورد .
دوست عزیز نسخه مخصوص جام جهانی تهیه شده پس نبودن تیم باشگاهی نمیتونه ضعف بزرگی باشه

گيم پلي بازي انتضار مي رود كه به شدت افزايش يابد و حتي از فيفا 06 نيز بهتر خواهد شد . طبق ديده هاي من در دموي اين بازي حركات بازيكنان بسيار طبيعي و نرم جلوه مي كند . نمونه ي اين حركات را مي توان فرارهاي توي عميق بي نظير بازي و همچنبن يارگيري هاي نفر به نفر در بازي نام برد . دروازبان نيز عكس العمل هاي زيبا و طبيعي را از خود به نمايش مي گذاشت و در هنگام ضربات آزاد به خوبي شما را براي چيدن ديوار دفاعي راهنمايي مي كند .
خوشحالم بالاخره یکی پیدا شد که دموی فیفا رو دانلود کرده باشه باحات موافقم گیم پلی نسبت به 06 تغییرات مثبتی داشته

گرافيك بازي نسبت به بازي هاي روز چشمگير به نظر مي آيد . ولي فكر نمي كنم در حد و اندازه ي بازي هاي نسل بعد باشد . در حالي كه از گرافيك اين بازي انتظار زيادي مي رفتم ولي به نظر شخصه خودم نتوانست انتظارات را برآورده كند.

گرافیک بازی نسبت به 06 تغییری نکرده و همانطور که گفتید زیاد جالب به نظر نمی رسه

در اين دمو شما يك نيمه بازي تيمهاي آمريكا ، مكزيك ، ژاپن و آلمان را خواهيد ديد ! و چون حجم فايل بسيار بالا است بهتر است آنهايي كه خطوط ADSL دارن اين دمو رو دانلود كنن !
ژاپن در نسخه دمو موجود نیست انگلیس رو به سه تیم بالا اضافه کنید

یه توضیح در مورد باکس شات بالا بدم که این باکس شات مربوط میشه به نسخه المانی فیفا و نسخه international دارای باکس شات متفاوتی هست دو عکس بالا هم مربوط میشه به نسخه 360
راستی من که نفهمیدم چطوری امتیاز دادی؟!!

در ضمن به نظرم اگر این پیش نمایش رو در تاپیک خود world cup میزاشتی بهتر بود

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=803

آخرین ویرایش:

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
نوشته شده توسط vahid1400:
دوست عزیز نسخه مخصوص جام جهانی تهیه شده پس نبودن تیم باشگاهی نمیتونه ضعف بزرگی باشه

خوشحالم بالاخره یکی پیدا شد که دموی فیفا رو دانلود کرده باشه باحات موافقم گیم پلی نسبت به 06 تغییرات مثبتی داشته

گرافیک بازی نسبت به 06 تغییری نکرده و همانطور که گفتید زیاد جالب به نظر نمی رسه

ژاپن در نسخه دمو موجود نیست انگلیس رو به سه تیم بالا اضافه کنید

یه توضیح در مورد باکس شات بالا بدم که این باکس شات مربوط میشه به نسخه المانی فیفا و نسخه international دارای باکس شات متفاوتی هست دو عکس بالا هم مربوط میشه به نسخه 360
راستی من که نفهمیدم چطوری امتیاز دادی؟!!

در ضمن به نظرم اگر این پیش نمایش رو در تاپیک خود world cup میزاشتی بهتر بود

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=803
دوست عزيز اولا باسه ي اينكه اين مطالب رو خوندين و نظر دادين ممنونم ! ولي بايد بگم كه اون قسمت يه كم اشتباهي شده بود ! كه الان اصلاح مي كنم ! در ضمن من اون تاپيك شما رو نديدم ولي اگه مطالب جديدي داشته باشم ! در اونجا مزاحمتون مي شم ! ممنون ! :cheesygri

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
دوست عزيز اولا باسه ي اينكه اين مطالب رو خوندين و نظر دادين ممنونم ! ولي بايد بگم كه اون قسمت يه كم اشتباهي شده بود ! كه الان اصلاح مي كنم ! در ضمن من اون تاپيك شما رو نديدم ولي اگه مطالب جديدي داشته باشم ! در اونجا مزاحمتون مي شم ! ممنون !
حتما سر بزنید خوشحال میشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر