پورت غیر رسمی The Dishwasher: Vampire Smile برای PC توسط یک هکر

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
آپدیت خبر:
James Silva از Ska Studios اعلام کرده که The Dishwasher: Vampire Smile به صورت رسمی برای PC عرضه می‌شود. پورت بازی به صورت Director's Cut بوده و شامل مناطق و دشمنان جدید خواهد بود. تاریخ عرضه فعلا اعلام نشده.

خبر اصلی:

بازی The Dishwasher: Vampire Smile که در سال 2011 به صورت انحصاری برای XBLA عرضه شد حالا روی PC هم قابل بازی است اما پورت آن نه توسط Ska Studios (سازنده‌ی بازی) بلکه توسط یک هکر روسی انجام گرفته.

Barabus که اسم این هکر است در فروم GameDev.ru نوشت (ترجمه از روسی به انگلیسی توسط مترجم گوگل):
"آره، Piracy بده اما از طرف دیگر ما نسخه‌ی Xbox 360 رو ندزدیدیم، ما آن را برای PC پورت کردیم. با توجه به اینکه سازنده‌ها پلتفرم PC را نادیده گرفتند هرگونه از دست دادن سود قابل در نظر گرفتن نیست چون اگر آن‌ها خواهان کسب درآمد بودند بازی روی همه‌ی پلتفرم‌های موجود عرضه می‌شد. اگر بازی به طور رسمی برای PC عرضه می‌شد این (پورت) الان وجود نداشت."

James Silva موسس Ska Studios در واکنش به این مسئله به Indie Statik گفت:
"میشه گفت من در این مورد احساس خوبی ندارم. من از این همه علاقه به Vampire Smile روی PC خوشحال شدم. من درباره‌ی خود پورت عصبانی نیستم در واقع خیلی هم تحت تاثیر قرار گرفتم. اما از تلاش هکر برای توجیه جنبه‌ی اخلاقی این مسئله گیج شدم. اون فرض های زیادی میاره در مورد اینکه چرا Vampire Smile هنوز روی PC نیست و میتونست جواب همه‌ی این احتمالات رو با ایمیل دادن به من بگیره. من درک می‌کنم که دانلود غیر قانونی یک مشکل هست اما اون یه پیامد است نه توجیه."

Barabus هم در این مورد به Indie Statik گفت: "کاربران همیشه ‌می‌توانند انتخاب کنند که برای بازی پول پرداخت کنند یا نه. این مسئله در مورد Xbox 360 هم صدق می‌کنه چون روی اون هم امکان Pirate کردن بازی‌ها وجود داره." او همچنین گفت که پورت نسخه PC که در حالت Beta قرار داره برخی از ویژگی های نسخه‌ی XBLA مثل Achievement و Co-op رو نداره. او ادامه داد "نسخه X360 برای Pirate ها جذاب‌تر هست. من فقط دارم امکان انجام این بازی برای افرادی که X360 ندارند فراهم میکنم. این Piracy نیست، استقرار عدالت‌ـه."

بازی یه پورت مستقیم هست و تنها در رزولوشن 720p اجرا میشه. استفاده از یه گیم‌پد مثل گیم‌پد X360 به شدت توصیه میشه هر چند امکان پیاده کردن دکمه‌های دسته روی Keyboard هم اضافه شده:

برای اجرای بازی به XNA 3.1 نیاز دارید که می‌تونید از اینجا دریافت کنید.

سیستم مورد نیاز:
Processor: Dual-core with a frequency of 2.5 Hz
RAM: 2 GB RAM for x86, 3 GB for x64.
Video: with support for DirectX 9c (shader model 3.0).
Free space on hard disk: 1 GB
Gamepad

عکس هایی از پورت PC :

Eurogamer و Indie Statik

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
این هکر روسی ــه حالا چی بهت میرسه احمق ! می تونست ایمیل بزنه بگه من پورتش کردم منتشر کنید رو PC به من هم سهمی بدید از فروشش ! همه اخلاقی بود هم این که یه چیزی می رفت تو جیبش ... اگه هم قبول نمی کردند این کار رو می کرد . ( شاید هم پیشنهاد داده قبول نکردن که این کارو کرده :d)

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این هکر در توجیهی که اورده فقط سازنده های بازی رو در نظر گرفته ، سازنده های کنسول رو در نظر نگرفته. اگر توجیهش نمیکرد بهتر بود.
حالا واسه اجرا چه سیستمی میخواد؟

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
این هکر روسی ــه حالا چی بهت میرسه احمق ! می تونست ایمیل بزنه بگه من پورتش کردم منتشر کنید رو PC به من هم سهمی بدید از فروشش ! همه اخلاقی بود هم این که یه چیزی می رفت تو جیبش ... اگه هم قبول نمی کردند این کار رو می کرد . ( شاید هم پیشنهاد داده قبول نکردن که این کارو کرده :d)

طبق قراردادی که Microsoft با Ska Studios بسته بود این بازی در انحصار X360 هست و انتشارش برای پلتفرم های دیگه ممکن نیست.:d

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
ون توجیه از اون توجیها بود .. عشقی هک کردی دمت گرم دیگه چیو ماسمالی و توجیه میکنی.. ما(360 ندارا) راضی خودتم راضی ********* ناراضی

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
این هکر در توجیهی که اورده فقط سازنده های بازی رو در نظر گرفته ، سازنده های کنسول رو در نظر نگرفته. اگر توجیهش نمیکرد بهتر بود.
حالا واسه اجرا چه سیستمی میخواد؟
سیستم مورد نیاز رو به پست اول اضافه کردم.

لینک دانلودش کو ؟ :d
توی این جا قرار داده شده:
Dishwasher: Vampire Smile (Yamabob) (ENG) [BETA] :: Международный торрент-трекер Rustorka | Русторь до последнего!
که یه تورنت روسی هست. زیاد سر در نمیارم ازش. یکم صبر کنی روی هاست های غیر روسی هم آپلود میشه.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
اینم بین این همه انحصاری خوب مثل HALO و GEOW رفته چی پیدا کرده برای پورت کردن :d

بازی‌های سه بعدی و AAA مثل Halo چندین برابر این بازی خط کد دارن و port کردن یه نفره‌ی اون غیر ممکنه. برای پورت اون بازی‌ها به صورت رسمی حداقل 10 برنامه‌نویس با تخصص های مختلف و آشنایی با معماری X360 و PC با هم کار می‌کنند و از طرفی این بازی 2 بعدی هست و خیلی ساده‌تر هست از اونا ولی به خاطر نبود بهینه‌سازی حداقل به 2 گیگابایت Ram نیاز داره.

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
ای پول پرست:d:|
اگه همه هکرها مثل جنابعالی فکر میکردند من و تو الان باید به جای بازی سماغ میمکیدیم!!!

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دلیل این که این بازی پورت شده به راحتی روی pc اینه که این بازی با XNA ساخته شده و XNA به طور کل ساپورت pc داره و فایل های خروجی ای فرمت خاصی داره

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
اینم بین این همه انحصاری خوب مثل HALO و GEOW رفته چی پیدا کرده برای پورت کردن :d
خدا کنه یکی بیاد TLOU ر. روی PC پورت کنه این بازی به درد نمیخوره که!
میگم دوستان ماشالا ماشالا چه خوش اشتها هم هستن...!!! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر