پنج‌شنبه همین هفته منتظر شنیدن برنامه آینده Xbox باشید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
مایکروسافت اعلام کرده که در تاریخ 26 بهمن (پنج‌شنبه همین هفته)، ساعت 23:30 در جریان یک قسمت ویژه از پادکست ایکس باکس، اطلاعات جدیدی از برنامه‌های آینده این برند به اشتراک گذاشته خواهد شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

لوگوی Xbox

انتظار می‌رود که در این پادکست، به شایعات بزرگ مربوط به مولتی پلتفرم شدن عناوین ایکس باکس پرداخته شود. فیل اسپسنر، سارا باند و مت بوتی به‌عنوان سه تن از اصلی‌ترین چهره‌های ایکس باکس در این پادکست حضور خواهند داشت تا «جدیدترین اخبار در مورد بیزینس ایکس باکس» را با طرفداران به اشتراک بگذارند.

به‌دنبال شایعات مولتی پلتفرم شدن عناوینی مانند Hi-Fi Rush و Sea of Thieves و همچنین پس از آن Starfield و Indiana Jones and the Great Circle و مجموعه Gears of War، فیل اسپنسر درتوئیتی اعلام کرد که طی این هفته جزئیات بیشتری را از آینده ایکس باکس با طرفداران در میان خواهد گذاشت. حال مشخص شده که این جزئیات، در قالب یک پادکست اعلام خواهد شد تا طرفداران از برنامه‌ها و استراتژی‌های آینده ایکس باکس مطلع شوند.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته :(
چیکار داری میکنی با خودت بزرگوار؟
تو این چند روز فکر کنم بالای 100 تا پست ارسال کردی که مضمون 90 درصدشون نفرت پراکنی بوده.
انگار قضیه رو شخصی کردی برای خودت. مایکروسافت از دیوار خونتون رفته بالا یا پول نفتتو خورده؟
حالا دوست داری ادامه بدی، بده. به من ارتباط نداره فقط به عنوان یک هموطن نگران سلامت روانیت هستم ))

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
تو این چند روز فکر کنم بالای 100 تا پست ارسال کردی که مضمون 90 درصدشون نفرت پراکنی بوده.
انگار قضیه رو شخصی کردی برای خودت. مایکروسافت از دیوار خونتون رفته بالا یا پول نفتتو خورده؟
حالا دوست داری ادامه بدی، بده. به من ارتباط نداره فقط به عنوان یک هموطن نگران سلامت روانیت هستم ))
همینکه که کامنت دادی یعنی بهت ارتباط داره =))

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
هیچکس تو این مملکت سلامت روانی نداره خیالت راحت

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر