پلاگین

FARBOD_K

کاربر سایت
Feb 17, 2007
5
نام
فربد
سلام . من عضو جدید هستم.آقا من یه psp خریدم ورژنش 2.00 بود.با UMِD GTA LCS جدیدش آپدیتش کردم به 2.60 .حالا تبدیلش کردم به 3.03
میخوام کپی خور بشه . تورو خدا بگین چی کار کنم. کامل بگین لطفا
با ذکر منابع فایل های مورد نظر

farid_ejay

کاربر سایت
Dec 30, 2006
30
پلاگین برای اضافه کردن قابلیت عکس و فیلم گرفتن از XMB
نصب :
- پوشه ی seplugins را توی مموری کپی کنید
- دستگاه را دوباره روشن کنید و با استفاده از دکمه ی R وارد حالت Recovery mode بشوید
- وارد قسمت Plugins بشوید و دو گزینه را فعال کنید.
دکمه ها :
دکمه ی موزیک : عکس گرفتن / پایان فیلم برداری
R + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری
R + L + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری در حالت Advanced
دانلود پلاگین :
SVCapture

میشه این Plugin یه جا دیگه به غیر از rapidshare بزارین
ممنون میشم:((

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
مدتیه که دیگه پلاگین رو فراموش کردین
یه پلاگین ساده داشتم گفتم بزارم بد نیسن
واسه نمایش میزان باطریه ؟؟
دیگه لازم نیست نیم ساعت بری تو system seting و از این حرفا فقط کافیه تو منو (XBM)
دکمه home رو بزنید
http://rapidshare.com/files/22563150/PLUGING_BATRY-_BY_S.W.A.T.rar.html

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ورژن جديد پلاگين SCEP-XMB هم اومد كه كلا تغيير كرده و شكل و شمايلش هم عوض شده.

همچنين يه بخش به اسم فايل منيجر بهش اضافه شده كه شما ميتونيد اطلاعات روي مموري ، فلش 0 ، فلش 1 ، UMD رو ببينيد و تغييرات توش بديد كه هم ميتونه مفيد باشه و هم ميتونه مضر باشه چون اگه فايلي از فلش رو پاك كنيد دستگاه تون ديگه بالا نمياد.

اينم لينك براي دانلود پلاگين:
SCEP-XMB 1.7 preview 1

البته اينم بگم كه اين نسخه آلفا و نمايشي هست و بايد منتظر نسخه نهايي باشيم تا بتونيم از تمام امكانات اون استفاده كنيم.

آخرین ویرایش:

fashgi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
59
نحوه نصب :
1- فولدر seplugins را .....
..... کنید .
10- با PC فایل vshctrl.prx را از فولدر FLASH0 که در فایل ضمیمه است در آدرس زیر کپی کنید.
X:\kn
11- برنامه USBHost را با PC اجرا کنید.
.....
12- با این پلاگین می تونید بازی های ISO رو با استفاده از کبل USB و PC اجرا کنید

دانلود

ممكن است بفرمائيد X:\kn منظور كجا است . گفتيد خطرناك است ،‌گفتم بپرسم مطمئن شم . مرسي :blushing:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ممكن است بفرمائيد X:\kn منظور كجا است . گفتيد خطرناك است ،‌گفتم بپرسم مطمئن شم . مرسي :blushing:
از اون پلاگين استفاده نكن.

از SCEP-XMB ورژن 1 استفاده كن ديگه احتياج به دستكاري داخل فلش دستگاه هم نيست و به راحتي ميتونيد بازي ها رو از روي هارد PC اجرا كنيد.

لينكش هم تو همين انجمن هست يه سرچ بكني پيدا ميكني.

fashgi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
59
با تشكر از توجه جنابعالي
من سايت سورس اين نرمافزار را پيدا نموده و دستوراتش را قدم به قدم اجرا كردم . صفحه مربوطه و برنامه لينك تو كامپيوتر هم آمد ،‌و حتي اسم فايل Iso هم ديده شد اما وقتي روش زدم صفحه سياه موندو با در آوردن باطري ريست شد . آيا كسي از دوستان را ه عملي تجربه شده دارد ؟ . لطفا راهنمائي بفرمائيد .

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با تشكر از توجه جنابعالي
من سايت سورس اين نرمافزار را پيدا نموده و دستوراتش را قدم به قدم اجرا كردم . صفحه مربوطه و برنامه لينك تو كامپيوتر هم آمد ،‌و حتي اسم فايل Iso هم ديده شد اما وقتي روش زدم صفحه سياه موندو با در آوردن باطري ريست شد . آيا كسي از دوستان را ه عملي تجربه شده دارد ؟ . لطفا راهنمائي بفرمائيد .
اين كه الان گفتي كدوم برنامه بود؟ از SCEP-XMB كه رفتي اينجوري شد؟

من خودم تست كردم به خوبي كار كرد.

البته يه چيزم بگم كه در اين حالت كه از روي هارد PC ميخواين بازي رو اجرا كنيد حتما No-UMD بايد Disable باشه و Demo Disc يا هر UMD ديگه اي كه داريد تو دستگاه باشه.

يه بار با SCEP-XMB امتحان كن اگه نشد بگو من توضيحات كاملشو برات بنويسم.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
پلاگین فعال کردن حالت USB MOD (اجرای ISO و Eboot از PC) برای Custum F.W OE
نصب :
- پوشه ی seplugins را توی مموری کپی کنید
- دستگاه را دوباره روشن کنید و با استفاده از دکمه ی R وارد حالت Recovery mode بشوید
- وارد قسمت Plugins بشوید و تمام گزینه ها از قبیل :
usbhostfs
usbmount_game
usbhostfs
usbmount_vsh
را فعال کنید
- حالا وارد قسمت Configuration شده و Use NO-UMD را غیر فعال کنید
چگونگی اجرا :
PC :
- شما اول باید PSP Type 2 رو به کامپیوتر بشناسونید و از این طریق در حالت XMB به وصیله ی USB در ارتباط باشید , که میتونید از برنامه ی PSP Host استفاده کنید .
- برای شناختن PSP Type 2 شما از پوشه ی Driver در برنامه ی PSP Host میتونید استفاده کنید
- برای وصل کردن ارتباط هم شما برنامه ی PSP Host رو اجرا و بعد حالت usb mod ان را فعال کنید
PSP :
- در منو XMB دکمه ی select را بزنید و از قسمت Select ISO/CSO ایزو مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید . حالا توسط Close menu منو را ببندید و با قرار دادن یک UMD دلخواه بازی رو اجرا کنید.
نکته :
- در حالت اولیه بعد از نصب psp host شما iso خود را در این مکان قرار بدید :
C:\PSPHost\files\iso
- برای اتصال از خود usbhostfs که در پوشه ی files وجود دارد هم میتوانید استفاده کنید.
دانلود ها
- دانلود پلاگین :
Plugin for 3.03OE to mount UMD ISO/CSO/Eboot

- دانلود برنامه ی PSPHost
PSPHost

bebakhshid mishe dar morede in yekami vazehtar tozih bedin hame me3le shoma psp ro hefz nistan ke ... qablana amozeshaton vaqeyan kamel va az mobtadi bod ama jadidan dige me3le qablan nist:love:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
:blushing: :p :p خاهشا وقتی این سوال میپرسم بهم نخندن :blushing: بزرگترین مشکلم اینه که نمیدونم plugin هارو نمیدونم کجا بریزم و از کجا باید اجراشون کنم ... خاهشا بهم نخندین

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
تونستم پلاگین بریزم و داخل ریکاوری اجراش کردم اما بعدش که وارد محیط پی اس پی میشه ... باید اتفاقی بیفته ... !؟ باید برنامه ای اجرا بشه ... !؟ چکار باید بکنم ... !؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تونستم پلاگین بریزم و داخل ریکاوری اجراش کردم اما بعدش که وارد محیط پی اس پی میشه ... باید اتفاقی بیفته ... !؟ باید برنامه ای اجرا بشه ... !؟ چکار باید بکنم ... !؟
معمولا پلاگين ها يه دكمه براي اجراشدنشون دارن مثلا وقتي دكمه Select رو بزني منوي پلاگين برات نمايش داده ميشه.

كدوم پلاگين رو نصب كردي؟ بگو تا بهت بگم كدوم دكمه ها رو بايد بزني.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
معمولا پلاگين ها يه دكمه براي اجراشدنشون دارن مثلا وقتي دكمه Select رو بزني منوي پلاگين برات نمايش داده ميشه.

كدوم پلاگين رو نصب كردي؟ بگو تا بهت بگم كدوم دكمه ها رو بايد بزني.

خیلی ممنون کاملا طریقه استفاده از پلاگین هارو یاد گرفتم ممنون ... فکر نکنم کسی به جز شما باشه توی این سایت که جواب سوال های منو بده ممنون :love: :love:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام
میشه با پلاگین پی اس پی بریک بشه؟!
مثلا اشتباه کپی کنیم یا از ریکاوری اشتباه بزنیم یا دکمه رو غلط بزنیم؟؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر