پلاگین

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
اموزش Iso از Pc و اجرای ان

با سلام به همه بچه ها

اموزش خیلی راحته ولی من دوباره میگم

ببینید شما به برنامه هایی که میلاد گفت احتیاج دارید
بااجازه میلاد:cool:

http://rapidshare.com/files/12166191/Plugin_for_3.03OE_to_mount_UMD_ISO-CSO.rar.html

http://dl.qj.net/PSPHost-v1.8-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/11101/catid/151

در زمانی که شما از این plugin ها استفاده میکنید دیگه plugin دیگهای کار نمیکنه و از PSP به صورت اتوماتیک پاک میشه

حالا روش کار

با عکس میگم بهتر باشه
ابتدا که تمام PLUGIN هارو فعال کنید همانطوری که میلاد گفت
حالا برنامه رو نصب کنید و ادرس نصب به ان بدهید
مثل عکس

حالا برنامه رو اجرا کرده وبرروی ایکون کنار ساعت کلیک راست کرده و گزینه enable USB رو فعال کنید

وقتی شما PLUGIN ها رو فعال کرده باشید و PSP رو روشن کنید از شما برای نصب PSP type 2 به درایور میخواد مثل عکس عمل کنید و درایور رو براش پیدا کنید

وقتی کار نصب تمام شد حتما از فعال بودن Enable USB در برنامه PSP HOST اطمینان کنید حالا داخل psp رفته و با کلید select برنامه رو فعال کنید
اینجا مهمترین کاره که شما باید انجام بدید شما باید در فولدری که PSPHOST رو نصب کردید یه فولدر با حروف بزرگ به اسم ISO بسازیدو حالا وقتی داخل psp کلید select رو میزنید برنامه اون iso شما رو اونجا نشون میده

این صحبتها رو میلاد گل گذاشته بود ولی خیلی ها متوجه نشده بودید
در ضمن این رو هم بگم که این برنامه در صورتی که فایلها رو پیدا نکنه و یا به PSPHOST وصل نشه PSP رو FREEZZ میکنه که باید خاموش کامل کنید PSP رو ودوباره روشن کنید .

باتشکر از میلاد که این پلاگین و اموزش اولیه رو گذاشته بود :love::cool:

موفق باشید

فقط در صورتی که به مشکل خوردید در قسمت برنامه PSPHOST ودر قسمت setting و در قسمت directory USB به این ادرس تغییر بدید
X:\Program Files\PSPHost\ISO

X میتونه هر درایوی باشه
100% تست شده

نقل قول:
میلاد جون من این دایرکتوری رو ساختم C:\program files\PSPHost\files\iso و ایزو هام رو این تو ریختم ولی بازم نوشت File not Found! حالا چه کار کنم:cool:

اگر همه مراحل رو درست میری و دوباره FILE NOT میده حتما O رو برای اجرا روی FILE NOT نمی زنی;)

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
3.03 OE AutoBoot Plugin v0.2​

این پلاگین برای بوت اتو ماتیک Home brew شما است و برای هنگامی هستش که PSP شما BOOT میشه....برای اینکار هم وقتی PSP شما BOOT میشه L رو نگه دارید....
برای نصب هم به Read Me همراه پلاگین مراجعه کنید...

This plugin allows you to autoboot a homebrew application or game on startup of your PSP with little effort. Just install this plugin, read the readme
assign a homebrew app to autoboot and simply hold down L whilst turning your PSP on
DOWNLOAD

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
بچه ها مثل اینکه AUto Boot یه ذره مشکل داره ...بهتره از زبون خود Dark Alex بشنویم...

Dark_alex

Elite PSP Hacker

Registered: Aug 2005
Argh, the autoboot program is currently broken.
I don’t know how i will fix that if the flash driver is not initialized at the point my code gets executed… Well i will think of something for next version

u cant use on oe-c

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
آقا کی میتونه وسط بازی mp3 گوش بده؟من با IRSHELL تونستم وسط اجرای HOMEBREW ها تونستم MP3 گوش بدم ولی وسط بازی......

بی زحمت بگو چه شکلی با ir shell این کارو کردی. اگه رو 3.03oec برنامه irshell رو بریزم میتونم وسط بازی mp3 گوش کنم؟

lovemf2001

کاربر سایت
Dec 25, 2006
36
میلاد جان با اون پلاگین میشه فقط تو xmb و عکس و حتی فیلم mp3 گوش داد اما به محض ورود به بازی و آمدن gameboot صدای فایل قطع میشه!
در ضمن من هم vsh و هم game را در قسمت plugin فعال کردم اما vsh کار میکنه ولی game نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lovemf2001

کاربر سایت
Dec 25, 2006
36
میلاد جان با اون پلاگین میشه فقط تو xmb و عکس و حتی فیلم mp3 گوش داد اما به محض ورود به بازی و آمدن gameboot صدای فایل قطع میشه!
در ضمن من هم vsh و هم game را در قسمت plugin فعال کردم اما vsh کار میکنه ولی game نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو چکار کردی؟

lovemf2001

کاربر سایت
Dec 25, 2006
36
من گزینه Autorun Program At....را در Configuration توی Recovery فعال کردم منتها باز Eboot ای رو که در اون آدرس میگذارم بالا نمیاد چه کنم؟
از Autoboot Plugin هم استفاده کردم ولی اونم خودکار بالا نیومد!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر