پشتیبانی Dead Space 3 از دستورات صوتی Kinect

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنا بر صحبت های آقای Steve Papoutsis از استودیو Visceral Games، بازی Dead Space 3 از دستورات صوتی Kinect پشتیبانی خواهد کرد.

dead-space-3-121312.jpg

با اینکه بازی های شرکت EA با مفهوم استفاده از فرامین صوتی Kinect نا آشنا نیستند و پیشتر نیز در Mass Effect 3 شاهد پشتیبانی از این قابلیت Kinect بوده ایم، اما Dead Space 3 یک مورد خاص در این زمینه به حساب می آید. Dead Space 3 اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از دستورات Kinect برای بخش Co-op است. به عقیده آقای Papoutsis، قابلیت دستورات صوتی Kinect باعث می شود همکاری، اهدای مهمات و بازیابی سلامتی بین دو بازی کن در بخش co-op راحت تر صورت گیرد. بنا بر گفته های ایشان، دستورات صوتی Kinect قابلیت های منحصر به فردی برای رویارویی با وحشت برای بازی کنندگان در Dead Space 3 به همراه می آورد، چه در حالت تک نفره یا co-op. قابلیت co-op لحظه ای (تنها با فشار یک دکمه) به بازی کنندگان این حق انتخاب را می دهد که به صورت تک نفره و کلاسیک Dead Space 3 را بازی کنند یا اینکه در حالت co-op از بعضی جزییات داستانی، ماموریت های مخفی یا قابلیت های گیم پلی (که مخصوص حالت co-op هستند) نیز بهره مند شوند.

Dead Space 3 در تاریخ 8 فوریه برای PC، PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خیلی جالب می شه آدم یک بازی در سبک Horror را با کینکـت تجربه کنه، تو بازی های قبلی که من همچین چیزی تا به حال ندیده بودم. جابجا کردن Weapon ها بوسیله کینکت خیلی می تونه جالب باشه، مخصوصاً در بخش Co-Op که نقش آیزاک هستی و J'avo ها به ما حمله کردن و سریع می خوای از کارور مهمات بگیری :D
کلاً کینکت پتانسیل های زیادی داشت که تو این نسل زیاد ازش استفاده نشد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
خیلی جالب می شه آدم یک بازی در سبک Horror را با کینکـت تجربه کنه، تو بازی های قبلی که من همچین چیزی تا به حال ندیده بودم. جابجا کردن Weapon ها بوسیله کینکت خیلی می تونه جالب باشه، مخصوصاً در بخش Co-Op که نقش آیزاک هستی و J'avo ها به ما حمله کردن و سریع می خوای از کارور مهمات بگیری :D

Necromorphs :dots::dots::dots::shocked::mrgreen::punish:

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
تو یه مقاله در VG24/7 خوندم قراره علاوه بر این مواردی که ذکر شده، از Kinect برای مبارزه با ترس در بخش تک نفره هم استفاده بشه. حالا از جزئیاتش حرفی نزده بود ولی نعره زدن بر سر نکرومرف ها جالب میتونه باشه:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

Javo تو رزیدنت اویل 6 بود!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
حالا نمیشه همین کارا را با میکروفون بکنن؟حتما باید کینکت باشه؟حتما باید پول بریزن به جیب مایکروسافت؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر