پشتیبانی Crysis 2 از DirectX 11

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
crysis22.jpg

استدیو Crytek سازنده بازی Crysis 2 به تازگی اعلام کرده که این بازی در زمان عرضه خود از برنامه DirectX 11 پشتیبانی خواهد کرد.لازم به ذکر است که NVIDIA تایید کرد است که کارت گرافیک GTX 560 از این برنامه پشتیبانی میکند.

همچنین شرکت NVIDIA در وب سایت خود ( NVIDIA’s website)رسما اعلام کرده که بازی های HAWX 2 و Civilization V نیز هم اکنون از برنامه DirectX 11 پشتیبانی میکنند.

"لذت ببرید از قدرت واقعی DirectX 11 در بازی هایی همانند Crysis 2 و HAWX 2 و Civilization 5."

بازی زیبای Crysis 2 قرار است در انتهای ماه مارچ برای Ps3,Xbox360 وPc عرضه شود.

منبع:http://www.vg247.com/2011/01/27/crysis-2-to-support-directx-11/

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من که رو همون کنسول بازی کنی بهتره.چون اگه بخوای بازی رو بهترین فرم ریت روی PC بازی کنی اونم DX11 باید یه سیستمی بالای 1تومن داشته باشی که اصلا به صرفه نیست.
اصلا و ابدا قبول ندارم حرفتو . جنابعالی میتونی این بازیو رو یه سیستم متوسط هم اجرا کنی چون برا کنسول ها میاد این بازی پس موتورش باید خیلی بهینه تر شده باشه نسبت به قبلیه و برای بازی کردن اون در شرایطی بهتر از کنسول یه سیستم متوسط هم جوابتو میده .
منظورمو متوجه نشدی فرهود جان.من گفتم اکه بخوای روی بهترین فرم ریت بازی کنی اونم DX11 باید سیستمه قوی داشته باشی!!مگه غیر از اینه؟
خب تو داری بهترین حالت رو رو PC مثال میزنی :D

قوی ترین سیستم جهان رو داشته باش ولی بازی براش نیاد تا لذتشو ببری فایده ای نداره نمونه بارزش RDR
که چی حالا ؟ لطفا بحث vs راه نندازین .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: гадюка

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نه من قبول ندارم.:d:d.چون نسخه کنسولی بازی هم چیزه زیادی از نسخه PC کم نداره وحید.
باو چی میگی برای خودت.:d
این حرف من نیست حتی حرف خود Crytek هست که نسخه PC از نسخه های کنسولی در سطح بالاتری هست.
فقط همین بس که جیمز کامرون از فناوری 3D به کار رفته در بازی لذت برده برده بود. (این یعنی آقای کامرون از نسخه PC لذت برد نه کنسولی:d).

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
اصلا و ابدا قبول ندارم حرفتو . جنابعالی میتونی این بازیو رو یه سیستم متوسط هم اجرا کنی چون برا کنسول ها میاد این بازی پس موتورش باید خیلی بهینه تر شده باشه نسبت به قبلیه و برای بازی کردن اون در شرایطی بهتر از کنسول یه سیستم متوسط هم جوابتو میده .
منظورمو متوجه نشدی فرهود جان.من گفتم اکه بخوای روی بهترین فرم ریت بازی کنی اونم DX11 باید سیستمه قوی داشته باشی!!مگه غیر از اینه؟
این حرف من نیست حتی حرف خود Crytek هست که نسخه PC از نسخه های کنسولی در سطح بالاتری هست.
چشم بسته غیب گفتی وحید:d:d
منظوره من اینه که نسخه کنسولی اونقدرم ضایع نیست که تو میگی!!

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
فقط همین بس که جیمز کامرون از فناوری 3D به کار رفته در بازی لذت برده برده بود. (این یعنی آقای کامرون از نسخه PC لذت برد نه کنسولی:d).
شایدم از نسخه کنسولی لذت برده :d چون نسخه کنسولی هم 3D هست.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
قوی ترین سیستم جهان رو داشته باش ولی بازی براش نیاد تا لذتشو ببری فایده ای نداره نمونه بارزش RDR ولی با این همه وقتی به قدرت PC در 3d mark 2011 نگاه میکنی میبینی که چه بازی هایی با چه کیفیتی میشه ساخت اصولا نرم افزار 3d mark کاملا قدرت یک pc قوی رو نشون میده چون کاملا بر اساس سخت افزار های PC طراحی شده ولی حیف............... در ضمن قصد توهین یا این که بگم کنسول بهتره یا PC رو اصلا ندارم چون به هر حال علاقه حرف اول رو میزنه و هرکی با هر چیزی حال میکنه به خودش مربوطه ولی واقعا دوران اوج PC فکر کنم سال های 2004 این ورا بود که بازی های شاهکاری مثل far Cry , Doom3 ,Half life 2 برای pc اومد که چه شاهکارایی بودن و پس از مدتی برای کنسولهای اون زمان اومدن و همشون ضعیف تر خصوصا از لحاظ گرافیک بودن ونمرات پایینی گرفتن

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
قوی ترین سیستم جهان رو داشته باش ولی بازی براش نیاد تا لذتشو ببری فایده ای نداره نمونه بارزش RDR
خواهشا بازم این بحث فسیل شده رو وسط نکشید..........
کسی که گیمره همه رو میگیره و از همه استفاده میکنه. pc هم به اندازه کافی بازی انحصاری و البته ویژگیهای انحصاری داره که خیلی از گیمرا رو به خودش جلب کنه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

چشم بسته غیب گفتی وحید:d:d
منظوره من اینه که نسخه کنسولی اونقدرم ضایع نیست که تو میگی!!
باو من کی گفتم نسخه کنسولی ضایع هست؟ من منظورم این بود که نسخه PC به دلیل داشتن DX11 از نظر کیفیت گرافیکی نسخه های کنسولی رو میزاره پشت سر. همین.:|

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
قوی ترین سیستم جهان رو داشته باش ولی بازی براش نیاد تا لذتشو ببری فایده ای نداره نمونه بارزش RDR ولی با این همه وقتی به قدرت PC در 3d mark 2011 نگاه میکنی میبینی که چه بازی هایی با چه کیفیتی میشه ساخت اصولا نرم افزار 3d mark کاملا قدرت یک pc قوی رو نشون میده چون کاملا بر اساس سخت افزار های PC طراحی شده ولی حیف...............

اتقافا برای همین pc بازی هایی میاد که برای کنسول نمیادش.به طور مثال میشه به بازی زیبای دیابلو3 اشاره کرد دوست عزیز.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

شما یه pc قدرتمند داشته باش.انگار کنسول هم داری خوشبختانه شبیه ساز ها هم که تو راهند واسه ps3 ... :d

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
شما یه pc قدرتمند داشته باش.انگار کنسول هم داری خوشبختانه شبیه ساز ها هم که تو راهند واسه ps3 ...

امسال نیاد ده سال دیگه که میاد!!

اما به نظر من برای ps3 امکانش نیست امیولیتور بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر