پشتیبانی سونی از PS3، حداقل تا سه سال دیگر

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
qy52kmg6pb5xswyt9a3z.jpg

معاون بازاریابی سخت افزاری سونی تأکید کرد که کنسول PS3 تا حداقل سه سال دیگر با بازی‌های first-party حمایت می‌شود.

John Koller در مصاحبه‌اش با سایت Gamespot از محتواهای بزرگ و بازی‌‌های first-party جدیدی برای PS3 خبر داد. وی گفت: در طول 2-3 سال دیگر ما برنامه‌های باور نکردنی‌ای برای کنسول PS3 داریم.

Koller افزود:

محتواها و بازی‌های زیادی مخصوص کنسول PS3 عرضه خواهد شد. ما از این کنسول در طول سه سال آینده (تا سال 2015) و حتی بعد از آن حمایت می‌کنیم، ما این حمایت را تا وقتی که طرح‌های شگفت آوری داشته باشیم ادامه می‌دهیم، و در حال حاضر می‌توانم بگویم، PS3 پتانسیل اینکه بازی‌های شگفت آور زیادی برایش ساخته شود را دارد. بازی‌های بزرگ زیادی برای این کنسول خواهد آمد.

منبع 1

منبع 2

Last edited by a moderator:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
معاون بازاریابی سخت افزاری سونی تأکید کرد که کنسول PS3 تا حداقل سه سال دیگر با بازی‌های first-party حمایت می‌شود.

یعنی میخوان این بازیها هم روی ps4 منتشر کنن هم روی ps3؟

یا تا سال 2015 خبری از ps4 نیست؟

کپیخور نشدن این کنسول باعث میشه سونی درامد نرم افزاریش چند برابر سخت افزاری باشه.
کنسولهای ساخت تا سال 2010فقط کپیخور میشن اونم با مکافات پس خواهشا نیاید بگید بازیهای کپی به روز داره براش میاد.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اینها هم شدن سایپا دو تا چراغ برای پراید میزاره یک مدل جدید میده بیرون=))

نخیر .
نیومدن ps4 به این زودیها رو من تقصیر نینتندو بی شعور میدونم بخاطر اینکه میاد کنسول میده برای اجرای بازیهای این نسل.

طرف کنسولهای تولید 2 سال اخیرش کپیخور نشده داره کلی سود میکنه رو نرم افزار نینتندو بی شعور هم که میاد کنسول همپای این نسل رو میده اخه تو این وضعیت سونی مغز خر خورده بیاد کنسول جدید بده که تا بخواد به فروش زیاد برسه و سود دهی نرم افزاری حداقل باید 2 سال بگذره.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستانی که در اون یکی تاپیک کارشناسی می کردند در مورد عرضه ps4 در 2013 !! منتظر نظرات کارشناسانشون در این تاپیک هم هستیم !

p.s : خیلی هم عالی و حمایت می کنیم . وقتی بعد 7 سال اینهمه پیشرفت داشته و TLOU داره اجرا می کنه چه احتیاجی به نسل بعد هست !؟

موفق باشید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خیلی هم خوب حالا 2015 که خیلی دیره بنظرم احتمالا تعطیلات 2014 نسل بعد سونی میاد که البته پلی3 هم ظرفیت اینکه تا 2-3سال اینده بعنوان پلتفرم اصلی بمونه رو داره

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
این نسل هر چی طولانی تر بشه بهتره [نظر شخصی]، از این حرکت سونی استقبال میشه :D امیدوارم هیچ کنسول جدیدی واسه سال 2013 نداشته باشیم.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
اینها هم شدن سایپا دو تا چراغ برای پراید میزاره یک مدل جدید میده بیرون=))
حداقل کنسول با تکنولوژی سال 2006 رو در سال 2012 به اسم کنسول جدید نمیده بیرون:)
در ضمن تا وقتی که بازی های فوق العاده ای مثل the last of us-god of war-mgs ground zeroes براش میاد فروش میره.
به شخصه فکر میکنم کنسولش اوایل سال 2014 به بازار بیاد.

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
PS3هم مثلPS2بعد ازعرضه کنسولPS4هنوز دربورس باقی میمونه ویه چندسالی ازطرف سونی پشتیبانی میشه وبازی براش میاد اما بعد ازاون فقط دونفر میدونن چی میشه:خدا-سونی:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
حداقل کنسول با تکنولوژی سال 2006 رو در سال 2012 به اسم کنسول جدید نمیده بیرون:)
در ضمن تا وقتی که بازی های فوق العاده ای مثل the last of us-god of war-mgs ground zeroes براش میاد فروش میره.
به شخصه فکر میکنم کنسولش اوایل سال 2014 به بازار بیاد.

داداش من شما بشین سونی یک گرافیک بالاتر بهت بده با همین گیم پلی ببین از گرافیک لذت میبری
ما خودمونو با گیم پلی سرگرم میکنیم
ببین همون سخت افزار قدیمی (به قول ترولر های عزیز) چجوری نسل بعدتون رو هم شکست میده:))

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
کلا هر چقدر این نسل رو کش بدن من حمایتشون میکنم.چه سونی چه مارکو.برای من هر چقدر نسل بعد دیرتر بهتر دی:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر