پس از مدت ها انتظار ! SimCity Offline در راه است !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
SimCity-2013-550x250.jpg

Patrick Buechner مدیر عامل استدیو Maxis در بلاگ SimCity اعلام کرد :
در آپدیت جدیدی که برای این بازی ارائه خواهد شد، درخواست های آنلاین بازی حذف خواهند شد و حالت تکنفره به بخش داستانی بازی اضافه خواهد شد . ویژگی های آنلاین بازی هنوز هم در دسترس خواهد بود و دانلود های قبلی ای که هر کاربر انجام داده به روز رسانی خواهد شد . قابلیت تکنفره در آگدیت شماره ۱۰ بازی SimCity به صورت رایگان برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود و همه میتوانند آن را دانلود کنند . پش از دانلود آپدیت ، تمامی دانلود ها و ارتقاهایی که قبلا در بازی داده شده چه به صورت آفلاین و چه به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود و از این نظر هیچ محدودیتی برای بازیباز وجود ندارد . ما در مرحله اتمام ساخت وتوسعه بخش ( تکنفره ) هستیم و اولویت ما بهینه سازی بازی و رفع ایرادات بازی قبل از انتشار رسمی آن است .
در آپدیت شماره ۱۰ شما میتوانید به صورت انفرادی بازی را ادامه دهید ، یا اینکه به صورت آنلاین با دیگر بازیبازان سراسر جهان بازی کنید . همچنین گفته شده که تمامی سیو های بازی به صورت محلی ذخیر و قابل دسترس خواهد بود .

منبع 1
منبع 2

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
کلا فکر نکنم گیمرهای هیج جای دنیا به اندازه ایرانیا از انلاین بودن بازی ها ناراحت باشن.حالا این بازی که زیاد جالب نیست ولی تازگیا همه دارن میرن تو خط همیشه انلاین.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
لعنت بهشون 300 تومن بابت اریجینالش دادم که آخر بگن بخش آفلاین بهش اضافه میکنیم؟ بعدشم کرک بشه. واقعا که:|
لول من نهایت پولی که بابت بازی ارجینال دادم 48 واسه بتل 3 لیمیتد بود :d خداوکیل مردم با 300 تومن یه آدم دیگه میشن فازت چی بود سر این بازی داداش ؟ :-/

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
لعنت بهشون 300 تومن بابت اریجینالش دادم که آخر بگن بخش آفلاین بهش اضافه میکنیم؟ بعدشم کرک بشه. واقعا که:|
اخه حالا کرک نمیشد افلاین هم داشت 300 چی بود دادی جایsim?:|
لول من نهایت پولی که بابت بازی ارجینال دادم 48 واسه بتل 3 لیمیتد بود :d خداوکیل مردم با 300 تومن یه آدم دیگه میشن فازت چی بود سر این بازی داداش ؟ :-/
حالا 110 براbf4ویه 30 40 برا DLCپیاده میشی ناراحت نباش:D

HD1225

کاربر سایت
Jan 13, 2014
34
نام
HaDi
خیلی خوبه که به زودی کرک میشه ولی خب نمیشد هم واقعا من که حاظر نبودم پول برای اورجینالش بدم! دیابلو که نیس :ninja:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر