پروژه ی عجیب و اسرار آمیز Bethesda

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
43459000171535750740.jpg

سازنده ی عنوان مشهور The Elder Scrolls، یک تریلر عجیب و اسرار آمیز برای دوشنبه ی این هفته یعنی 5 نوامبر تدارک دیده است و به همراه این تریلر یک تصویر بسیار عجیب و غریب (تصویر بالا) نیز طراحی کرده است. این تصویر جدیدآ بر روی توییت این شرکت قرار گرفته است که همراه با آن جمله ی "Full Trailer on 11/5" به معنای "تریلر اصلی در تاریخ 5 نوامبر" قرار گرفته است.

کمپانی Bethesda اخیرا بر روی سری عنوان های Skyrim مشغول به کار بوده است و به همین منظور احتمال می رود که این پروژه ی اسرار آمیز مربوط به DLC های این عنوان باشد. از طرفی دیگر چند روز پیش شایعاتی مبنی انتشار DLC جدید این بازی با نام Dragonborn مطرح شده بود که گفته شده بود گیمرها در آن قادر به پرواز با اژدها هستند و به نظر می رسد اگر شایعات درست باشند باید منتظر DLC جدیدی برای این بازی از سوی Bethesda باشیم.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا این پروژه مربوط به DLC های جدید عنوان Skyrim می باشد یا اینکه Bethesda ساخت عنوان جدیدی را در سر دارد.

Source

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بزرگ باشه بد تر از اینا هم ادا در میارن :D Dawnguard یه چیز کوچیک بود (نسبتا) واسه اون ساکت و بی‌ سر و صدا دادن. این عکس هم که شدیدا منو یاد سری Tes میندازه :D یه EP بزرگ رو دیسک اینا و قدرت‌های جدید... خیلی‌ خوشمزه می‌شه :D
ما Fallout4 میخوایم8->
Medieval Fallout :D

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
احتمالاً DLC اسکایریم خواهد
از لحاظ ظاهری به Dragon priests میخوره(چشم ها)...
چه حماسه ای شود اگر به خدمت خادم بزرگ برسیم...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

hell yeah...
این کار رو بکنن من شخصاً از bethseda نا امید میشم :D با اینکه خود داستان‌Dragon priestها جالب هست، ولی‌ بازی کردن تو دوران اونا یا حتا بودن بینشون خیلی‌ بد هست به نظرم :D
اون شکل ارمور هم مخصوص اینا نیست imo :D ، من بیشتر امیدوارم به یه چیزی مربوط به... conspiracy

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
دیدن تریلر

این DLC از 4 دسامبر به ارزش 1600 پوینت برروی شبکه xbox live قابل دانلود خواهد بود.....
--------------------------

-

این کار رو بکنن من شخصاً از bethseda نا امید میشم :biggrin1: با اینکه خود داستان‌Dragon priestها جالب هست، ولی‌ بازی کردن تو دوران اونا یا حتا بودن بینشون خیلی‌ بد هست به نظرم :biggrin1:
اون شکل ارمور هم مخصوص اینا نیست imo :biggrin1: ، من بیشتر امیدوارم به یه چیزی مربوط به... conspiracy

rise of the first dragonborn....

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
rise of the first dragonborn....
تو همون دوران هست:D Dlc بزرگی‌ هست پس ،داستان Dragonborn نسبتا طولانی‌ هست اگه بخواد از اول روایت بشه. این اژدها سواری هم که وسوسه می‌کنه :D
اینطوری باید DLC رو از بازی اصلی‌ جدا کنن، یا اینکه Time machine بیارن تو بازی :D

آخرین ویرایش:

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
تو همون دوران هست پس :D Dlc بزرگی‌ هست پس،داستان Dragonborn نسبتا طولانی‌ هست اگه بخواد از اول روایت بشه. این اژدها سواری هم که وسوسه می‌کنه :D
اینطوری باید DLC رو از بازی اصلی‌ جدا کنن، یا اینکه Time machine بیارن تو بازی :D

نه فکر کنم فقط یه spirit exchange :d
--------------------------------------------------
کلاً حیف میشه اگر بخواهند داستان اولین Dragonborn تو این نسخه تعریف کنند.....
حداقل باید یه بازی جدا بدند....

آخرین ویرایش:

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
خب ممنون از دوستانی که اطلاع رسانی رو انجام دادن! :D

یه لحظه اومدم تو تاپیک که خودم اپدیت خبری رو اعلام کنم، دیدم دوستان ِ همیشه در صحنه زودتر اینکارو انجام دادن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر