پروژه ی عجیب و اسرار آمیز Bethesda

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
43459000171535750740.jpg

سازنده ی عنوان مشهور The Elder Scrolls، یک تریلر عجیب و اسرار آمیز برای دوشنبه ی این هفته یعنی 5 نوامبر تدارک دیده است و به همراه این تریلر یک تصویر بسیار عجیب و غریب (تصویر بالا) نیز طراحی کرده است. این تصویر جدیدآ بر روی توییت این شرکت قرار گرفته است که همراه با آن جمله ی "Full Trailer on 11/5" به معنای "تریلر اصلی در تاریخ 5 نوامبر" قرار گرفته است.

کمپانی Bethesda اخیرا بر روی سری عنوان های Skyrim مشغول به کار بوده است و به همین منظور احتمال می رود که این پروژه ی اسرار آمیز مربوط به DLC های این عنوان باشد. از طرفی دیگر چند روز پیش شایعاتی مبنی انتشار DLC جدید این بازی با نام Dragonborn مطرح شده بود که گفته شده بود گیمرها در آن قادر به پرواز با اژدها هستند و به نظر می رسد اگر شایعات درست باشند باید منتظر DLC جدیدی برای این بازی از سوی Bethesda باشیم.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا این پروژه مربوط به DLC های جدید عنوان Skyrim می باشد یا اینکه Bethesda ساخت عنوان جدیدی را در سر دارد.

Source

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
نه dlc نیست من مطمئنم
حرفهاش بود که قراره یه گیم جدید رو عرضه کنه فکر میکنم این همونه

البته حرفام همه فرضیاتمه ولی در مورد گیم جدیدشون شنیده بودم
البته مطمئنا به پروژه golden cat ربطی نداره:d

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
43459000171535750740.jpg

سازنده ی عنوان مشهور Skyrim، یک تریلر عجیب و اسرار آمیز برای دوشنبه ی این هفته یعنی 5 نوامبر تدارک دیده است و به همراه این تریلر یک تصویر بسیار عجیب و غریب (تصویر بالا) نیز طراحی کرده است. این تصویر جدیدآ بر روی توییت این شرکت قرار گرفته است که همراه با آن جمله ی "Full Trailer on 11/5" به معنای "تریلر اصلی در تاریخ 5 نوامبر" قرار گرفته است.

کمپانی Bethesda تا کنون فقط بر روی سری عنوان های Skyrim مشغول به کار بوده است و به همین منظور احتمال می رود که این پروژه ی اسرار آمیز مربوط به DLC های این عنوان باشد. از طرفی دیگر چند روز پیش شایعاتی مبنی انتشار DLC جدید این بازی با نام Dragonborn مطرح شده بود که گفته شده بود گیمرها در آن قادر به پرواز با اژدها هستند و به نظر می رسد اگر شایعات درست باشند باید منتظر DLC جدیدی برای این بازی از سوی Bethesda باشیم.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا این پروژه مربوط به DLC های جدید عنوان Skyrim می باشد یا اینکه Bethesda ساخت عنوان جدیدی را در سر دارد.

Source

THE ELDER SCROLLS TRILOGY HD COLLECTION

:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
باو یه DLC که اینقدر ادا و اطوار نداره !!!

همچین نوشته Full Trailer on 11/5 ، که مو به تن آدم سیخ میشه و میمونه تو خماری که الان Bethesda چه شاهکاری میخواد بیرون بده !!! :d

خلاصه هرچی میخواد باشه ،DLC نباشه !!!:>

Nocturnus

کاربر سایت
Sep 11, 2012
20
نام
Cyrus
کمپانی Bethesda تا کنون فقط بر روی سری عنوان های Skyrim مشغول به کار بوده است
سری عنوان های Skyrim ؟! لازم به ذکر ـه که Skyrim فقط اسم یک عنوان ـه! فکر کنم منظورتون سری The Elder Scrolls باشه دیگه؟
حالا بماند که Bethesda تا به امروز به غیر از سری The Elder Scrolls رو عنوان های دیگه هم کار کرده.

THE ELDER SCROLLS TRILOGY HD COLLECTION
The Elder Scrolls is not a trilogy mate

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
سری عنوان های Skyrim ؟! لازم به ذکر ـه که Skyrim فقط اسم یک عنوان ـه! فکر کنم منظورتون سری The Elder Scrolls باشه دیگه؟
حالا بماند که Bethesda تا به امروز به غیر از سری The Elder Scrolls رو عنوان های دیگه هم کار کرده.

چیزیه که تو منبع اصلی (IGN) نوشته بود و ما هم ذکر کردیم! شما از کل ِ خبر فقط چسبیدی به همین یه تیکه ؟!

شما اطلاعات خبر رو دریاب!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
DLC فکر نکنم باشه.آخه واسه DLC که این سوسول بازیها در نمیارن.:D
فکر کنم یه خبرهایی در مورد Elder Scrolls Online باشه.

Nocturnus

کاربر سایت
Sep 11, 2012
20
نام
Cyrus
چیزیه که تو منبع اصلی (IGN) نوشته بود و ما هم ذکر کردیم! شما از کل ِ خبر فقط چسبیدی به همین یه تیکه ؟!

شما اطلاعات خبر رو دریاب!

این از متن اصلی خبر:
The only Bethesda Game Studios project that’s been formally announced is Skyrim, strongly suggesting that this announcement will be related to new downloadable content

اینم از ترجمه شما:
کمپانی Bethesda تا کنون فقط بر روی سری عنوان های Skyrim مشغول به کار بوده است و به همین منظور احتمال می رود که این پروژه ی اسرار آمیز مربوط به DLC های این عنوان باشد.

حالا این وسط یکی که نتونه بره IGN خبر اصلی رو بخونه باید اطلاعات غلط دریاب ـه؟!

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
آخرین ویرایش:

Nocturnus

کاربر سایت
Sep 11, 2012
20
نام
Cyrus
Expansion Pack میخوان HD کنن؟!

کلا اونقدرا هم که تیتر خبر میگه این موضوع عجیب و اسرار آمیز نیست، این پروژه به DLC های اسکایریم مربوطه. حالا این تریلر در مورد DLC جدید اسکایریم ـه یا عرضه دو DLC قبلی برای PS3.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
حالا این وسط یکی که نتونه بره IGN خبر اصلی رو بخونه باید اطلاعات غلط دریاب ـه؟!

نخیر اما فکر نمیکنم تو این دوره زمونه با این پیشرفت علم و تکنولوژی کسی باشه که نتونه به سایت IGN دسترسی داشته باشه!

در ضمن ترجمه ی من متعلق به IGN هست اما به احترام حرف یکی از سردبیرها متن رو تغییر دادم.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
Expansion Pack میخوان HD کنن؟!

ببخشید اصلاح شد شماره ی سوم {{ببخشید اشتباه لپی {نوشتاری} بود}}

ولی راست میگی داداش سایروس جای بحث ندارد معلومه میخواد DLC بده من فقط آرزو دارم این سه بازی رو تو PS3 بازی کنم چون رو PC برای من سخته {ممنون و تشکر بابت خبر}

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر