پروژه بعدی استودیو Media Molecule بیشتر یک بازی است تا یک ابزار خلاقانه برای توسعه‌ی بازیها

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,693
نام
alireza
little1.jpg

آقای Mark Healey یکی از بنیانگذاران استودیو Media Molecule ادعا کرده است که پروژه بعدی این استودیو بیشتر یک بازی خواهد بود و یک ابزار خلاقانه برای ساخت بازی نیست. Healey که سال گذشته استودیو را ترک کرد درباره آینده‌ی این استودیوی بریتانیایی گفت: من دقیقاً نمی‌دانم پروژه آنها در حال حاضر در چه وضعیتی است، فکر نمی‌کنم این خبر محرمانه باشد که مثلاً روی یک IP جدید کار می‌کنند. من جرأت می‌کنم تا آنجا که بگویم این بیشتر یک بازی است تا یک ابزار خلاقانه.

Healey سپس به نگرانی برخی از طرفداران Media Molecule در مورد آینده استودیو، با توجه به موج اخیر تعطیلی استودیوهای معروف و تصمیم سونی در اکتبر مبنی بر اخراج 15 تا 20 درصد از کارکنان Media Molecule پرداخت. او گفت: سونی هنوز به Media Molecule ایمان زیادی دارد، حداقل آنها می‌توانند این بازی را بسازند.

سونی در ماه سپتامبر به پشتیبانی از Dreams، آخرین پروژه Media Molecule پایان داد. به دنبال این خبر، تعدادی از کارکنان استودیو را ترک کردند. ماه گذشته نیز، سونی سرورهای آنلاین LittleBigPlanet 3 روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 را برای همیشه خاموش کرد.

Healey شرکت Media Molecule را در سال 2006 تأسیس کرد، او قبلا در Bullfrog و Lionhead کار کرده بود، جایی که او در کنار پیتر مولینوکس بر روی عناوینی مانند Magic Carpet ،Dungeon Keeper ،Black & White و Fable کار کرده بود.

پس از تاسیس Media Molecule، آقای Healey مدیر خلاق دو بازی اول LittleBigPlanet بود و بعد سراغ پروژه‌ی بعدی استودیو یعنی بازی Dreams رفت. او به عنوان کارگردان در توسعه‌ی بازی Dreams خدمت کرد. توسعه‌ی بازی Dreams طولانی مدت بود به طوری که این بازی برای اولین بار در سال 2012 توسط استودیو معرفی شد و در سال 2020 منتشر شد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
من تنها چیزی که از MM میخوام یه پلتفرمر خلاقانه و خفنه. این کاری هست که درش مهارت دارن. ده سال از عمر خودشون و مارو با ساخت آشغالی به اسم Dreams تلف کردن. امیدوارم بکشن بیرون و یه چیز آدمی زادی بسازن بشه بازی کرد.

اون دریمز هم حداقل مجانی برای PC بدن بیرون، ملت باهاش یه چیز خوب درست کنن. رو کنسول کار باهاش شکنجه است.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,531
نام
مــاکــان
من تنها چیزی که از MM میخوام یه پلتفرمر خلاقانه و خفنه. این کاری هست که درش مهارت دارن. ده سال از عمر خودشون و مارو با ساخت آشغالی به اسم Dreams تلف کردن. امیدوارم بکشن بیرون و یه چیز آدمی زادی بسازن بشه بازی کرد.

اون دریمز هم حداقل مجانی برای PC بدن بیرون، ملت باهاش یه چیز خوب درست کنن. رو کنسول کار باهاش شکنجه است.
من هنوز درک نمیکنم چرا سونی دریمز رو برای PC نداد!
تضمینی خیلی بهتر از سک بوی یا حتی رچت میتونست فروش داشته باشه ، اصلا روی PC و استیم تشنه همچین پلتفرمهایی هستن.
یعنی واقعا هزینه پورتش یا نمیدونم نگهداری سرورهاش ( اگه همچین موردی هست) از این بازیها بیشتر بوده که براش صرف نمیکرده؟

• Like
Reactions: m.a.t

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
من هنوز درک نمیکنم چرا سونی دریمز رو برای PC نداد!
تضمینی خیلی بهتر از سک بوی یا حتی رچت میتونست فروش داشته باشه ، اصلا روی PC و استیم تشنه همچین پلتفرمهایی هستن.
یعنی واقعا هزینه پورتش یا نمیدونم نگهداری سرورهاش ( اگه همچین موردی هست) از این بازیها بیشتر بوده که براش صرف نمیکرده؟

رو پی‌سی همین الان گزینه‌های بهتری نداریم؟ یعنی تضمینی وجود داشت که روی پی‌سی موفق بشه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,531
نام
مــاکــان
رو پی‌سی همین الان گزینه‌های بهتری نداریم؟ یعنی تضمینی وجود داشت که روی پی‌سی موفق بشه؟
هستن ولی به جذابیت دریمز نیستن ولی با این حال کلی کاربر و پلیر دارن.
نمیدونم دنبال میکنی یا نه ولی روی استیم بازیها یا شبه‌بازیهایی پیدا میکنی که همینطوری تو نگاه اول میگی مگه میشه این پلیر داشته باشه یا کدوم احمقی براش ممکنه پول بده...
بعد میبینی چندین هزارنفری دارن همزمان ازش استفاده میکنن.

رو این حساب میگم تضمینی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر