پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام اکه عضو پرمیوم بشیم برای خرید یه جنس مثلا 150 دولاری از play asia چقدر باید به شما بدیم؟؟

به ازای هر دلار 1200 تومان

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بعد اینهمه مدت :confused:
دوست عزیز شما اگر مطالب همین صفحه و صفحه قبل رو مطالعه می کردی احتیاج نبود که این همه مدت صبر کنی و سریع به جوابت می رسیدی!:arrowd:
به ازای هر دلار رقمی بین 1200 تا 1250 تومان دریافت میشه

در قبال رسیدن محصولات تضمینی از جانب بازی سنتر داده نمی شود.

Blue

کاربر سایت
Oct 18, 2007
223
با سلام،

یه سوال داشتم ...

می خواستم بدونم با تموم شدن اشتراک، آیا Thread های فعلی فروش در بازارچه پاک میشن؟

پیشاپیش متشکرم

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
با سلام،

یه سوال داشتم ...

می خواستم بدونم با تموم شدن اشتراک، آیا Thread های فعلی فروش در بازارچه پاک میشن؟

پیشاپیش متشکرم

خیر
.......

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
دوست عزیز شما اگر مطالب همین صفحه و صفحه قبل رو مطالعه می کردی احتیاج نبود که این همه مدت صبر کنی و سریع به جوابت می رسیدی!:arrowd:

البته صفحات خیلی قبل تر رو هم خونده بودم ؛ منظور من از توضیح کامل این بود، که آیا همونطور که پول رو به حساب شما واریز می کنیم بازی رو هم به شما سفارش میدیم که ردیفش کنید؟ و برامون بفرستید یا خیر؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
البته صفحات خیلی قبل تر رو هم خونده بودم ؛ منظور من از توضیح کامل این بود، که آیا همونطور که پول رو به حساب شما واریز می کنیم بازی رو هم به شما سفارش میدیم که ردیفش کنید؟ و برامون بفرستید یا خیر؟
شما پول جنس رو به حساب سایت می ریزی و سایت با نام و آدرس خود شما خرید می کنه یعنی بسته مستقیماً برای خود شما فرستاده می شه و واسطه ای در کار نیست.
در این مورد که play-asia جنس رو بفرسته که هیچ تردیدی وجود نداره ولی در این مورد که جنس به هر دلیلی (مهمترینش گمرک ایران) به دست شخص نرسه سایت مسئولیتی قبول نمی کنه.

Ashkan.Sam

کاربر سایت
Oct 14, 2009
44
نام
Ashkan
پرداخت انلاین (شتاب)

سلام
شما برای پرداخت حق عضویت پرداخت انلاین ندارین (شتاب )
توی جنگ خان ها برای خرید سکه پرداخت انلاین گزاشتید خیلی خوب شد (فکر کنم جز اولین نفر ها بودم که سکه خریدم )
شاید کسی حوصله و یا وقت رفتن به بانک (اونم بانک ملی که از همه بدتر و شلوغ تره ) ندارم
الته می دونم با خود پرداز میشه ولی آدم یادش نمیمونه !!!
لطفا یا پرداخت انلاین بزارین یا اینکه حداقل تو چندتا بانک خصوصی هم حساب باز کنین که واریز پول راحت تر بشه !!!!!

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
آقا من می خوام فردا واریز کنم ، فقط چون خودم عابر ندارم میخوام از کارت پسر خالم استفاده کنم ...
حالا تو فرم باید نام و آدرس خودم رو وارد کنم یا پسر خالم رو ؟؟؟
اگه سریع تر جواب بدید واقعا ممنون میشم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر