پرسش و پاسخ در مورد گروه کاربران Premium

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
گروه کاربران Premium (کسانی که حق عضویت پرداخت نموده اند) شامل 2 زیر مجموعه به نام های Plus و Platinum می‌باشد
منظور از premium چیه ؟
شماره حساب ؟ نحوه ی پرداخت و ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
یعنی اگر کسی خواست عضو نشه این امکاناتی که الان داریم رو ازش میگیرید...؟
یا نه فقط اون ها اضافه میشه؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام علي اقا كار خوبي مي كنيد و فقط يك اشكال در هست

اونم اين هست كه شما بايد مبلغ براي عضويت رو اول مقدار رو كم اعلام مي كرديد چون براي اولين بار هست بعد قدم به قدم پيش رفت و بهتر شد اونموقع ميتوانيد زياد

مبلغ عضويت مي توانست كمتر باشد چون براي اولين بار هست و بعد اين كه مدتي گذشت مي توانيد انرا اضافه كنيد.

اين خيلي بهتر

من حرفي ندارم من مبلغ رو پرداخت مي كنم .

براي رفاه حال دوستان عرض كردم .

ادامه دارد ..............

• Like
Reactions: Milad.Samavati

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
منظور از premium چیه ؟
خب یعنی یا عضو plus یا platinum بشی بهت میگن کاربر پرمیوم!
یعنی اگر کسی خواست عضو نشه این امکاناتی که الان داریم رو ازش میگیرید...؟
پرمیوم ها امکانات جدید میگیرن و کاربر عادی طبق قبله!
فقط میمونه نحوه ی پرداخت.

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
کاشکی اینترنتی باشه یه چیزی مثل کارت اینترنت ما سفارش میدیم کارت میاد دم خونمون بعد پول رو به پست میدیم
یا از طریق کارت های سامان ... باشه (کارت خرید اینترنتی )

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
همه چیز خوبه قیمتا هم خیلی خوبه امکانات هم خیلی خوبه مخصوصا اون که خرید mspoint و live gold و از همه بهتر بازی از steam خیلی توپ میشه دم همه ی کسایی که این طرحو ریختن گرم خیلی حال دادین
دوستانی که می گن مبلغش زیاده به نظرم اصلا اینطور نیست شما بالاترینش که پلاتینیوم یک ساله باشه 22 هزار تومن اگه تقسیم بر 12 کنید میشه ماهی 1833.33که رقم معقولی می باشد

از مدیران محترم خواهشمندم سوالات زیر رو جواب بدن و در مورد نکته ها نظرشون رو بگن
چند تا سوال و نکته:
1. وقتی یه پلاس یا پلاتینیوم رو انتخاب می کنیم تا آخر اون دوره نمی تونیم تغییرش بدیم. مثال : من اشتراک پلاس شش ماهه گرفتم حالا سه ماه گذشته می تونم اشتراکم رو به پلاتینیوم تغییر بدم یعنی مثلا 7 تومن دیگه بدم این سه ماه باقیموندم رو به صورت پلاتینیوم باشم؟؟
2. نمیشه اشتراک یک و سه ماهه هم بذارین؟؟ شاید بگین کاربردش کمه یا اینکه مثلا هزینش برای مصرف کننده زیاد میشه ولی: مثلا یکی اومده عضو سایت شده و می خواد یه جنسی رو توی بازارچه برای فروش بذاره و اصلا قصد گشت گذار تو فروم ها و استفاده از امکانات دیگه رو نداره. حالا این بنده خدا باید حداقل 7 هزار تومن بده که فقط بتونه یه تاپیک باز کنه ;) به نظرم باید اشتراک یک و سه ماهه هم بذارین یا اصلا یه راه بهتر مثلا بگین اشتراک پلاس روزی 100 تومن (میشه ماهی 3000 ،همینجوری گفتم آخرش شما باید قیمت بذارین) هر کی هر چقدر واریز کنه همونقدر آش می خوره :smile:
3. در مورد نحوه ی پرداخت هم اگه بتونین اینترنتی و از طریق کارت ها عضو شتاب بذارین که عالی میشه.
4. یه کار دیگه هم می تونید بکنید اونم اینکه هر امکانی رو جدا قیمت بذارین شاید یکی اصلا از صندوق پیامش استفاده چندانی نکنه یا مثلا نیازی به آپلود فایل و غیره با حجم بالاتر برای ضمیمه نداشته باشه (چون سرورهای رایگان دیگه هست) یا نخواد یوزر تایتلش رو عوض کنه ولی بخواد تو مسابقه شرکت کنه . اینجوری خیلی بهتر میشه (تقریبا شد مورد 2)
5. درباره ی این مسابقات که برای اشتراک پلاتینیوم هست بیشتر توضیح بدین. مسابقات آنلاینه حضوریه . اصلا مسابقش بازیه یا کتبیه :cheesygri جوایزش چی هست و کلا یه توضیح جامع
6. به اون گزینه ی امتیاز آسان خرید اینترنتی می تونید گزینه های دیگه ای هم اضافه کنید مثل اشتراک خیلی سایت های خارجیه دیگه که پولیه (البته الان نظر خاصی ندارم دوستان دیگه بگن )
7. در آخر باز هم از کلیه ی مدیران و عزیزانی که در راه طراحی و راه اندازی این سیستم زحمت کشیده اند تشکر ویژه می کنم.

آخرین ویرایش:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

ایده بسیار خوبه ! امکانات هر دو گروه هم با توجه به حق عضویت فکر میکنم منصفانه هست !

در مورد عضویت و ... بیشتر توضیح بدید.

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
از کی این کار آغاز میشه ؟ ( ثبت نام )
در ضمن قیمت ها هم خیلی معقول هست ! :love:
بگو خدا کنه پس فردا کسی ارث باباشو از سایت طلب نداشته باشه که هرکی هر پستی خواست بزنه بعد بگه پولشو دادم...
:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر