پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
اگه منتظر شخصیت‌های جدید هستید، توی این دور (و دورهای بعدی) کاراکتر جدیدی اضافه نمیشه. اینا همونایی هستن که از دور اول اومدن بالا

و در ضمن اگه منظورتون از "خیلی شخصیت" کلیه‌ی شخصیت‌های بازیهایی مثل Tekken و FF و MGS و Mortal Kombat و ... هست، توی مسابقات سالهای آینده هم خبری ازشون نخواهد بود
همه شخصیتها که نه! ولی بهتر بود بجای Aerith که شخصیت اصلی نبود، Rinoa یا Tifa رو کاندید می کردید!
تازه kadaj به این مهمی رو یادتون رفته! :biggrin1: نمی بینید من آواتارش رو گذاشتم؟ :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
همه شخصیتها که نه! ولی بهتر بود بجای Aerith که شخصیت اصلی نبود، Rinoa یا Tifa رو کاندید می کردید!
حتی من که FF باز نیستم و هیچ کدومشون رو بیشتر از نیم ساعت بازی نکردم Aerith رو دوست دارم ! :D مثل اینکه صحنه مرگش و اینا هم توی FF VII خیلی سوزناک بوده ! :D

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
اگه منتظر شخصیت‌های جدید هستید، توی این دور (و دورهای بعدی) کاراکتر جدیدی اضافه نمیشه. اینا همونایی هستن که از دور اول اومدن بالا

و در ضمن اگه منظورتون از "خیلی شخصیت" کلیه‌ی شخصیت‌های بازیهایی مثل Tekken و FF و MGS و Mortal Kombat و ... هست، توی مسابقات سالهای آینده هم خبری ازشون نخواهد بود
نخیر اسپارتان در بازی Spartan TotalWarrior ! شخصیت Shadow of clousus ! و....

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
نخیر اسپارتان در بازی Spartan TotalWarrior ! شخصیت Shadow of clousus ! و....
شخصیت Shadow of Colossus اسمش Wander بود یا Wanderer یادم نمیاد، در هر صورت حضور داشت و از صعود بازموند.

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
نخیر اسپارتان در بازی Spartan TotalWarrior !
اینکه نبود !؟ با یک حساب دیگه فکر کنم بشه 7 تا کرکتر دیگه پیدا کر یک فلش بک زد به دور قبل !:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
ببخشید , مسابقات تا کی ادامه داره ؟!
حدودآ 4 ماه طول میکشه که الآن یه 50 روزی ازش گذشته فکر کنم !

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
حتی من که FF باز نیستم و هیچ کدومشون رو بیشتر از نیم ساعت بازی نکردم Aerith رو دوست دارم ! :D مثل اینکه صحنه مرگش و اینا هم توی FF VII خیلی سوزناک بوده ! :D
مرگش که خیلی سوزناک بود! :biggrin1: نزدیک بود از ادامه بازی منصرف بشم! همین Sephiroth که خیلی دوسش دارم Aerith رو کشت! بحث رو منحرف نکنیم در هر حال Aerith یه جورایی شخصیت اصلی بود ولی نسبت به Rinoa یا Tifa شخصیت اصلی نبود! :biggrin1:

راستی در دور دوم از هر گروه چند نفر صعود میکنن؟ همون 4 نفر؟

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
این گروه عجب گروه سختیه ! کراش میاد بالا با رئیس بزرگ :D

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
با کمال تاسف به اطلاع میرسانم که شخصیت محبوب من یعنی Sephiroth بزرگ از صعود به دور بعد باز ماند. :biggrin1:

این گروه عجب گروه سختیه ! کراش میاد بالا با رئیس بزرگ :D
رئیس بزرگ و دانته :biggrin1:

حال میده این دانته نیاد بالا یکم بخندیم . :cheesygri
چرا عزیزم؟ دل دانته رو نشکن :biggrin1:

Ironic Sin

کاربر سایت
Dec 30, 2008
11
نام
saMan
به نظرم از بازیه Prince Of Persia جای New Prince یا همون The Prince خالیه
new-prince-of-persia.jpg

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
به نظرم از بازیه Prince Of Persia جای New Prince یا همون The Prince خالیه
وقتی این نظر سنجی شروع شد هنوز این بازی ریلیز نشده بود...فکرم نمیکنم این نظر سنجی واسه شخصیت هایی باشه که 1 ماه از طول عمر ـشون هم نمیگذره!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر