پرده برداری دوباره از Wii U

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
پس از معرفی نه چندان جالب و هدف مند Wii U در E3 امسال، نینتندو قصد معرفی "واقعی" این کنسول در E3 سال آتی میلادی را دارد.

Wii-U-logo1-584x300.jpg

طی صحبت های رییس نینتندو، ایواتا در خلال آخرین اعلام نتایج مالی، وی اعلام نمود که آنها در برنامه های خود در نظر دارند که مشکلاتی که گریبان گیر عرضه زودهنگام 3DS شد، زمان عرضه Wii U برای نینتندو اتفاق نیفتد. "ما می خواهیم فرمت نهایی Wii U را در E3 سال آینده نشان دهیم. با درس های تلخی که از عرضه 3DS گرفتیم، سعی در ارزیابی تمام جنبه های این موضوع خواهیم داشت که Wii U عرضه موفقی داشته باشد."

Wii U در E3 امسال به نمایش در آمد که فقدان برنامه ریزی مناسب برای پردهبرداری از آن به وضوح به چشم میخورد، که حتی عدم نمایش کنسول و بسنده کردن به نحوه کنترل، باعث شد برخی پس از آن گمان برده ببرند که Wii U کنترل جدیدی برای Wiiـست. همچنین اطلاعات دقیقی نیز از سخت افزار آن به نمایش در نیامد. به هر حال باید تا E3 سال آینده و نمایش کامل آن منتظر ماند.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه اي ز تازه تري ميرسد:d
يكي نيست بياد بگه شما كه قادر به رونمايي و مچ كردن اون سيني نيستيد واسه چي نشون داديد و ماكرو و سوني رو كشكي به تكاپو انداختيد=((

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اوایل 2012 یا اواسط میشه E3 بعدی ؟!;;)
کنفرانس E3 هر ساله در ماه June برگذار میشه(تقریباً اواخر خرداد ماه).
نینتندو کارش درسته، ولی به نظر من اصلاً نباید از کنسول جدیدش تو E3 2011 پرده برداری میکرد، چون تقریباً هیچ چیز قطعی‌ای برای نمایش نداشت!فکر کنم تغییرات گسترده‌ای تو سخت افزار کنسولشون دادند.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
کلا سیــاست های نینتندو در این چند وقت،مخصوصا هنگام عرضــه ی 3DS عجیب بــوده! کلا خیلی عجــله دارن،مثــل اینــکه دارن ضــرر میدن!! :-/

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
این یکی به هیچ وجه موفقیت قبلیش رو نخواد داشت. مگر اینکه کلا ایدشون رو عوض کنن. یه کنترلر به اون بزرگی خوشایند خیلی ها نخواهد بود. wii وقتی اومد واقعا چیز جدید و در عین حال جالبی بود. این یکی جدیده ولی جالب نیست.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
برای من مهم نیست که این کنسول موفق میشه یا نه. هر چی توش ماریو و زلدا و متروید داشته باشه من ازش استقبال می کنم. چی میشه اگه یه زلدای hd با اون گرافیکی که توی نمایشگاه امسال نشون دادن توی نمایشگاه سال بعد ماله WII U معرفی کنن

• Like
Reactions: 致命的

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این کنسول هم تو ایران به مانند 2 تا نسل قبلیش شکست تاریخی خواهد خورد ... من به شخصه هیچ وقت دوست ندارم گرافیک آشغال و عقب افتاده وی و در اینده وی یو رو تحمل کنم !:-&:-&

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بازیای بدی واسش نمیان ؛ نینجا گایدن 3 هم میاد واسش ... تا 2012 تموم نشده تو خونه های مردم هست این کنسول ...

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
برای من مهم نیست که این کنسول موفق میشه یا نه. هر چی توش ماریو و زلدا و متروید داشته باشه من ازش استقبال می کنم. چی میشه اگه یه زلدای hd با اون گرافیکی که توی نمایشگاه امسال نشون دادن توی نمایشگاه سال بعد ماله WII U معرفی کنن
نه دیگه! HD نه ! FULL HD ! نینتندو اوایل معرفی WII اومد از تکنولوژی اون زمان استفاده کرد ولی مثلا سونی اومد از تکنولوژی آینده یعنی Blu Ray استفاده کرد. خوب اگه نینتندو این سیاست رو بخواد پیش بگیره (بد یا خوبش بماند) باید از تکنولوژی حال حاضر استفاده کنه... باید حداقلش قدرت سخت افزاری WII U به حدی باشه که بتونه بازیهای روز رو که در حال حاضر X360 و PS3 قادر به اجراش نیستند به کار ببره.
این کنسول هم تو ایران به مانند 2 تا نسل قبلیش شکست تاریخی خواهد خورد ... من به شخصه هیچ وقت دوست ندارم گرافیک آشغال و عقب افتاده وی و در اینده وی یو رو تحمل کنم !
این دیگه از اون نظر ها بودا.... نمیدونم چرا شما ها همه چیز رو فقط تو گرافیک میبینید! واسه همینه ما ایرانی ها همیشه و همه جا از دنیا عقب تر هستیم! بهتره شما یه سری به آمار فروش بازیها تو دیگر کشور ها خصوصا ژاپن بزنید و ببینید آمار فروش نینتندو (WII و DS) و بازیهاش این چند ساله چقدر بوده !!!

فقط میتونم بگم منتاسفم....

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه چیزهای عجیبی درموردش هست. مثلا optical audio output نداره !. یا اینکه کنسولهای نینتندو خیلی بد و با دردسر به نت وصل میشن (در ایران) و این درحالیه که 360 رو میشه با دایال آپ به لایو وصل کرد. داشتن آنلاین قوی (مالتی پلیر و Coop و ...) یکی از الویت ها شده برای خریدن بازی. اگر نینتندو یه فکری برای شبکه آنلاینش نکنه Wii U شکست سختی میخوره.
ویرایش: اون یارو رو هم مولتی تاچ کنن :D. قیمتش ام 229$ بیشتر نباشه. کاملان از 3D پشتیبانی کنه با نهایت رزولیشن و فریم. یه متروید خیلی به شدت و اسیدی اورجینال M ام داشته باشه برای لاینچ :D.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 致命的

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه چیزهای عجیبی درموردش هست. مثلا optical audio output نداره !. یا اینکه کنسولهای نینتندو خیلی بد و با دردسر به نت وصل میشن (در ایران) و این درحالیه که 360 رو میشه با دایال آپ به لایو وصل کرد. داشتن آنلاین قوی (مالتی پلیر و Coop و ...) یکی از الویت ها شده برای خریدن بازی. اگر نینتندو یه فکری برای شبکه آنلاینش نکنه Wii U شکست سختی میخوره.
ویرایش: اون یارو رو هم مولتی تاچ کنن :D. قیمتش ام 229$ بیشتر نباشه. کاملان از 3D پشتیبانی کنه با نهایت رزولیشن و فریم. یه متروید خیلی به شدت و اسیدی اورجینال M ام داشته باشه برای لاینچ :D.
با وجود HDMI دیگه چه نیازی هست به پورت اپتیک؟ کابل اپتیک پهنای باند کمتری نسبت به HDMI داره و فرمت های جدید مثل Dolby Digital Plus, TrueHD, DTS HD رو هم ساپورت نمی کنه. این مدل اتصال بیشتر واسه سیستم های قدیمی تر استفاده می شه و الان با وجود HDMI کسی سراغ اتصالی مثل اپتیکال نمی ره. البته توی سایت این اعتقاد غلط دیده میشه که یه سری ها فکر می کنند نهایت کیفیت صدا توی اتصال اپتیک هست چون تکه و فقط واسه صوت استفاده میشه با وجود اینکه در اصل این طور نیست. از لحاظ کیفی هر جفتشون دیجیتال هستن ولی HDMI با وجود پهنای باند بیشتر و ساپورت فرمت های جدید اتصال برتر شناخته میشه
قسمت آنلاینش رو قبول دارم ولی برای فن های نینتندو فکر نمی کنم اینقدر ها این قسمت مثل کنسول های دیگه مهم باشه چون همه چشمشون دنبال انحصاری های این کمپانی هست و می تونن آنلاین بازی کردن رو توی کنسول های دیگه تجربه کنن ولی بهرحال نینتندو قول داده که این قسمت رو هم به درستی سر و سامون بده
نه دیگه! HD نه ! FULL HD ! نینتندو اوایل معرفی WII اومد از تکنولوژی اون زمان استفاده کرد ولی مثلا سونی اومد از تکنولوژی آینده یعنی Blu Ray استفاده کرد. خوب اگه نینتندو این سیاست رو بخواد پیش بگیره (بد یا خوبش بماند) باید از تکنولوژی حال حاضر استفاده کنه... باید حداقلش قدرت سخت افزاری WII U به حدی باشه که بتونه بازیهای روز رو که در حال حاضر X360 و PS3 قادر به اجراش نیستند به کار ببره.
دیگه حالا چه فول باشه چه نباشه اهمیتی نداره همون جور که خودت می گی که گرافیک مهم نیست!:D ولی خوب اگه 1080 باشه خیلی بهتره و می تونه همیشه بهترین نسخه کنسولی از مولتی پلتفرم ها به حساب بیاد ولی من فکر نمی کنم همه بازی ها رو 1080 اجرا کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر