پخش غیر قانونی دموی Deus Ex و شکایت Square Enix !

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
انتشاردهنده عنوان بازی Deus Ex: Human Revelation به دنبال هکران و پخش کننده گمنام ایتالیایی که نسخه پیش نمایش بازی شوتر آینده نگرای این شرکت را که از شبکه استیم دانلود و دست به پخش آن به صورت غیر قانونی در شبکه های تورنت کرده، میباشد.​

deus-ex-human-revolution.jpeg

Deus Ex: Human Revelation قرار است تاریخ 23 آگوست سال جاری منتشر شود و Square Enix در تلاش است که این کار پیش از موعد انجام نشود.

به نقل از Parent Arcade منتشر کننده ی این عنوان از گروهی از گیمرهای ناشناخته به دلیل دانلود و پخش نسخه غیرقانونی دموی این بازی که برای پیش نمایش تهیه شده بود شکایت رسمی نمود.

این شکایت برای یک تن تا 15 تن تهیه و تنظیم شده که نامهای آنان بعدا مشخص خواهم شد، این درحالی بود که Square Enix نام این اشخاص را قبلا یک ماه پیش که شکایت شده بود نمیدانست اما آنها اطمینان دارند که این هکران باشنده ایتالیا میباشند.

Square Eni درباره اینکه متهمان چگونه به کد دانلود دسترسی پیدا کردند بیان داشت: کدها توسط یکی از سرویس های شبکه Steam از شرک Valve برای مجله ها و سایت ها برای نقد و پیش نمایش فرستاده شده بود تا پس از وارد نمودن کد صحیح موفق به دانلود دموی نسخه مربوطه شد، اگر چه کدام کسی با استفاده از کدی که برای یکی از مجله های ایتالیایی فرستاده شده با یک آی پی که مربوط به این نشریه ایتالیایی نبوده توانسته به دمو دسترسی پیدا کنه و Square Enix معتقد است که بعد از دانلود آن توسط برنامه های Peer-to-Peer این نسخه دمو را به سایت های مختلف پخش کند.

Square Enix همچنین اظهار داشت که متهمان را پس از شناسایی، محکوم به نقص قوانین کپی رایت میکند و آنان را نیز مجبور به پرداخت غرامت و هزینه مصرفی دادگاه و وکلا مینماید.

عنوان بازی Deus Ex: Human Revelation در تاریخ 23 آگوست سال جاری به صورت رسمی منتشر خواهم شد.

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Wander

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
انتشاردهنده عنوان بازی Deus Ex: Human Revelation به دنبال هکران و پخش کننده گمنام ایتالیایی که نسخه پیش نمایش بازی شوتر آینده نگرای این شرکت را که از شبکه استیم دانلود و دست به پخش آن به صورت غیر قانونی در شبکه های تورنت کرده، میباشد.​

deus-ex-human-revolution.jpeg

Deus Ex: Human Revelation قرار است تاریخ 23 آگوست سال جاری منتشر شود و Square Enix در تلاش است که این کار پیش از موعد انجام نشود.

به نقل از Parent Arcade منتشر کننده این عنوان از گروهی از گیمرهاس ناشناخته به دلیل دانلود و پخش نسخه غیرقانونی دموی این بازی که برای پیش نمایش تهیه شده بود شکایت رسمی نمود.

این شکایت برای یک تن تا 15 تن تهیه و تنظیم شده که نامهای آنان بعدا مشخص خواهم شد، این درحالی بود که Square Enix نام این اشخاص را قبلا یک ماه پیش که شکایت شده بود نمیدانست اما آنها اطمینان دارند که این هکران باشنده ایتالیا میباشند.

Square Eni درباره اینکه متهمان چگونه به کد دانلود دسترسی پیدا کردند بیان داشت: کدها توسط یکی از سرویس های شبکه Steam از شرک Valve برای مجله ها و سایت ها برای نقد و پیش نمایش فرستاده شده بود تا پس از وارد نمودن کد صحیح موفق به دانلود دموی نسخه مربوطه شد، اگر چه کدام کسی با استفاده از کدی که برای یکی از مجله های ایتالیایی فرستاده شده با یک آی پی که مربوط به این نشریه ایتالیایی نبوده توانسته به دمو دسترسی پیدا کنه و Square Enix معتقد است که بعد از دانلود آن توسط برنامه های Peer-to-Peer این نسخه دمو را به سایت های مختلف پخش کند.

Square Enix همچنین اظهار داشت که متهمان را پس از شناسایی، محکوم به نقص قوانین کپی رایت میکند و آنان را نیز مجبور به پرداخت غرامت و هزینه مصرفی دادگاه و وکلا مینماید.

عنوان بازی Deus Ex: Human Revelation در تاریخ 23 آگوست سال جاری به صورت رسمی منتشر خواهم شد.

منبع
دستت درد نکنه بابت خبر! ولی سوءحا............ گرفتم از نوع ترجمه!

این چه ترجمه بدی هستش! انگار یه دور کلمات رو جویدی بعد قورت داری بعد آوری بالا!

حتی مترجم متن هم اینقدر بد ترجمه نمیکنه!!

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
غلط زیادی کرده .دستش به هیچ هکری نمیرسه. خبرکلا چرت و پرته. وقتی ای پیش رو هم نداره اسمی هم نداره حالا پیدا کنید ترب فروش را....

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
دستت درد نکنه بابت خبر! ولی سوءحا............ گرفتم از نوع ترجمه!

این چه ترجمه بدی هستش! انگار یه دور کلمات رو جویدی بعد قورت داری بعد آوری بالا!

حتی مترجم متن هم اینقدر بد ترجمه نمیکنه!!

ممنون از استقبالتون و انتقاد مفید، انشاالله بهتر میشه، امشب بار اولمه که اخبار میزارم.:)

میشه بهم بگی تقریبا باید چه جوری مینوشتم و ترجمه میکردم تا بهتر میشد، خیلی ممنون میشم از راهنماییت:)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
ممنون از استقبالتون و انتقاد مفید، انشاالله بهتر میشه، امشب بار اولمه که اخبار میزارم.:)

میشه بهم بگی تقریبا باید چه جوری مینوشتم و ترجمه میکردم تا بهتر میشد، خیلی ممنون میشم از راهنماییت:)
خوبه که از انتقاد استقبال میکنی!

شما پست اول رو که ادیت کردی بخون! اونی هم که اصل هستش و من نقل قول کردم بخون! تفاوت رو کامل متوجه میشی!!

بعد از ادیت کردن خیلی بهتر شده!

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
خوبه که از انتقاد استقبال میکنی!

شما پست اول رو که ادیت کردی بخون! اونی هم که اصل هستش و من نقل قول کردم بخون! تفاوت رو کامل متوجه میشی!!

بعد از ادیت کردن خیلی بهتر شده!
ممنون از تذکر و کمکتون دوست من، آره من همون موقع متوجه اشتباه نگارشی و نقطه نگاری و گفتار جمله شدم بعد از انتقاد شما، خبر رو ویرایش کردم تا بقیه بازدید کنندگان بهتر متوجه خبر بشن.

سپاس:) و بابت انتقاد مفیدت اعتبار دادم

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
چه هندونه اي زيره بغل خودش ميزاره|(چي گفتم)
ما ايراني ها كه تو كپي رايت هر روز داريم ركورد هاي گينس رو جابجا ميكنيم پس يكي از دوستان هم لطف كنه يه لينكه درست حسابي برا دانلود بزاره!!!!!(عجب رويي:d:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر