پخش تریلر بازی FIFA 12 با موتور فیزیکی Impact

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
fifa12thumb21.jpg

درود .

و بلاخره شرکت EA Sports اولین تریلر سری جدید بازیهای فیفا با نام FIFA 12 را منتشر کرد .
و این در حالی میباشد این سری از موتور گرافیکی جدید با نام Impact استفاده میکنند تریلر را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید در گیرهای فیزیکی بین بازیکنان و دیگر موارد بسیار خوب کار شده است . شایان ذکر است سازندگان بازی قول یک انقلاب در گیم پلی بازی را داده بودند حال با دید نظر طرفداران این بازی چگونه است .

برای دیدن تریلر بازی کلیک کنید .

آخرین ویرایش:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
شایان واقعاً این منو قشنگه؟!:d یعنی یه منو عمودی و شکیل تر نمیشد ساخت؟:d
آره این لگ و کندی رو باهات موافقم واقعاً بیخوده!

خدایی بهترین منو ایه که میتونستن بسازن:D خیلی باحاله
ایشالا اون کاکا رو با رونی عوض میکنن:D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بدی این فروم اینه که کسی جنبه ی انتقاد از بازی مورد علاقش رو نداره.من اشتباه کردم باید این حرفا رو تو فروم طرفدارای PES میزدم.
دارن و داریم عزیزمن ولی اوشون انتقاد نکرد.:)..بلکه ایرادایی گرفتن که من تاحالا ندیدم..;;)....من که شک دارم اصلا fifa 11 زده باشه:-/.....چون چیزایی که گفت من هیچکدومشو تو بازی ندیدم:-/ با اینکه روزی یک تا دو ساعت بازی میکنم.b-)
موفق باشی داش.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فیزیک بازی که خیلی پیشرفت کرده و خیلی امیدوار کننده است

امیدوارم سانتر های بازی پیشرفت بکنه چون من که اصلا نمیتونم توی بازی سانتر تیز انجام بدم و این مورد خیلی روی اعصابه :(

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
امیدوارم سانتر های بازی پیشرفت بکنه چون من که اصلا نمیتونم توی بازی سانتر تیز انجام بدم و این مورد خیلی روی اعصابه :(

سانتر رو کلا بزار رو Manual بعد ِ یه مدت دستت میاد . رو Semi به درد لای جرز دیوار هم نمی خوره .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سانتر رو کلا بزار رو Manual بعد ِ یه مدت دستت میاد . رو Semi به درد لای جرز دیوار هم نمی خوره .

توی حالت Manual میشه تیز سانتر کرد ؟ من فکر میکردم که Manual یا Semi بودن سانتر ها فقط توی جهت تاثیر داره :-/

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خدا رو شکر این فیفا اومد ما از شر این pes راحت شدیم من وقتی فیفا بازی می کنم واقعاً حس فوتبال بهم القا میشه ترکیب و بازی سازی عین واقعیت هست خدا کنه این انقلاب منجر به یک فوتبال تمام عیار بشه>:d<

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من که تفاوت خاصی تو حالت دویدن مسی،رونالدو،اوزیل و... ندیدم:|
دوست عزیز شما نسخه کنسولی رو بازی کردین یا pc تازه تو نسخه کنسولی علاوه بر این بازیکن ها دویدن با به توپ روبن هم با بقیه فرق داره اگه نسخه کنسولی رو بازی کردین و این تفاوت آشکار تو دویدن بازیکنان نام برده رو ندیدید حرفی برای گفتن نیست

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
شمـــا سری بعــدی سعی کن با دقت بیــشتری بازی کنی ! ( هرچند لازم هم نیست ، ولی وقتی میگی فرق نداره باید این کار رو کنی ) ، رونالدو با قدم های کوتاه تر میدوئه که باعث میشه سرعتش به طرز وحشتناکی نسبت به بقیه توی بازی بیشتر باشه و وقتی استارت میزنه ....
اوزیل که کلاً تانک ِ و به درد نمیخوره.
وین رونی وقتی شروع به دویدن میکونه اینقدر قدرت بدنیش بالاس ( به خاطر داشتن قابلیت Engine ) که باعث میشه هرکی تو راه بهش بخوره خودش بره کنار به جای رونی ! دروگبا هم همینطوره تقریباً ولی Engine رو نداره. ( تو توضیحات Engine اومده این بازیکنا میتونن چندین روز بازی کنن بدونه اینکه خسته بشن ) :D

نه اون به خاطره قابلیت balance که رونی داره وقتی بازی شروع میشه استارت رو نزن یه فیلم پخش می کنه هر بازیکنی رو قابلیتش رو می گه

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
نه اون به خاطره قابلیت balance که رونی داره وقتی بازی شروع میشه استارت رو نزن یه فیلم پخش می کنه هر بازیکنی رو قابلیتش رو می گه
ای کاش بتونن در گیریها رو تو صحنه های اهسته خطا های بازی مثل همین تریلر نشون بدن .....فکر نکنم بشه چون تعداد فرم بالایی میخواد

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شوخی میکنی دیگــه ؟ :|
اون چیزی که باعث تراکتور شدن رونی تو بازی شده Engine ِ ، در ضمن نیازی به دموی اول بازی هم نیست ؛ میتونی بری تو پروفایل هر بازیکن توی بازی و ویژگیــاش رو ببینی !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
حق با اون دوستمون هست.اینکه باعث میشه رونی در تنه به تنه کم نیاره،قابلیت balance هست.engine مربوط به میزان خستگی بازیکن میشه.تو توضیحش هم که مینویسه این بازیکن میتونه چندین روز بدوئه.

در مورد تفاوت بازیکنا باید بگم که مثلا سرعت کریس رونالدو خیلی بالا نیست
دوست عزیز اصلا اینو قبول ندارم.کریس لامصب عین موشک میدوئه.کافیه کریس رو بزارید مثلا پست LW و یکم فضا گیرش بیاد تا دیگه احدی بهش نرسه.اتفاقا تو تفاوت سرعت بازیکنا فیفا خوب عمل کرده.یعنی بازیکنی که سرعتش بالاست واقعا به چشم میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر