پخش تریلر بازی FIFA 12 با موتور فیزیکی Impact

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
fifa12thumb21.jpg

درود .

و بلاخره شرکت EA Sports اولین تریلر سری جدید بازیهای فیفا با نام FIFA 12 را منتشر کرد .
و این در حالی میباشد این سری از موتور گرافیکی جدید با نام Impact استفاده میکنند تریلر را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید در گیرهای فیزیکی بین بازیکنان و دیگر موارد بسیار خوب کار شده است . شایان ذکر است سازندگان بازی قول یک انقلاب در گیم پلی بازی را داده بودند حال با دید نظر طرفداران این بازی چگونه است .

برای دیدن تریلر بازی کلیک کنید .

آخرین ویرایش:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
منو که خیلی قشنگه که :biggrin1: من خوشم اومد . فقط خدا کنه این لَگی که تو منو هست و تا وقتی که ترکیب تیم رو میچینه دنبالت میکنرو درست کنن واقعا رو مخه :biggrin1:
شایان واقعاً این منو قشنگه؟!:d یعنی یه منو عمودی و شکیل تر نمیشد ساخت؟:d
آره این لگ و کندی رو باهات موافقم واقعاً بیخوده!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
شایان واقعاً این منو قشنگه؟!:d یعنی یه منو عمودی و شکیل تر نمیشد ساخت؟:d
آره این لگ و کندی رو باهات موافقم واقعاً بیخوده!
مهدی خداییش قشنگه . خیلی از fifa11 بهتره . فیفا 9 منوش رو دوست داشتم ولی 10 و 11 اصلا به دلم ننشست . ولی این یک خیلی باحاله :D
نمیدونم چرا خیلی باهاش حال کردم :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
فکر کنم در این مورد قبلا با هم مفصل بحث کردیم اما دوست دارید دوباره تکرارشون کنید. :|
فردین جان بحث کردیم و نتیجه نگرفتیم ولی من به چیزی که ایمان دارم همینه که در توپهای هوایی فیفا واقعا نیاز به یک نگرش جدید شایدم یه برنامه نویسی جدید داره و بدترین نکته فیفا همین توپهای هوایی هست.
منو هم بسیار ساده و قشنگ کار شده:x

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
به به عکس کاکا پشت منو هست دیگه بهتر از این نمیشه:d
یعنی مضخرف تر از این بازیکن نیست بره رو کاور.)x
واقعا حیفه بازیکنایی مثه مسی-رونالدو -ویا و.... عکسشون نمیره رو کاور:(
اصلا کاکا رو میشناسی که میای دربارش نظر هم میدی؟!

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سرعت کریس رونالدو خیلی بالا نیست
جوک میگی دیگه!!!!!:-/ با اینکه ازش متنفرم ولی سریعترین بازیکن در واقعیت و در این بازییه .
یه چیز ازار دهنده در مورد فیفا نبود تنوع زیاد تو گیم پلی هستش. بازیکنا عملا هیچ فرقی با هم ندارن. بازی با تیم ها ی مختلف هم بهت یه احساس مشابه رو میده. گل ها خیلی کنترل شده از اب درمیاد. یهجورایی مث اینکه همه چیز اسکریپت شدس. بعد از یهمدت کوتاهی ادمو خسته میکنه.
JOTY :d
شما مطمئنی FIFA بازی کردی؟:-o
این بازی از نظر تنوع و دست دلبازی تو تاکتیک و تکنیک و شیوه بازی نظیر نداره.
مثلا مسی اونطور که باید نسبت به بقیه بازیکنا سریع و فرز باشه و بشه باهاش دریبلای ریز زد نیست
با اینه مسی مثل واقعیت یه جورایی همه کاره تیم نیست ولی دیگه شما پیاز داغشو زیاد کردی.
فقط با مسی میشه دریبل های ریز زد که در موتاه ترین زمان ممکن میشه بازیکنای کنده تو دفاع رو گول زد.من که هر دریبل ریزی بخوای با مسی میزنم ودر ضمن این دریبل زدنم ربط مستقیمی به مهارت فرد و تمرین گیمر و زمانبنی کاملا دقیق داره.;) خب شما نمیتونی دریبل بزنی تقصیر بازی نیست که.:)
گلها اکثرا تو محوطه جریمه و بیشتر روی تکه به تک به ثمر میرسن.همه ی تک به تکهایی که گیر کامپیوتر میاد بلااستثناء گل هست
اصلا همچین چیزی نیست برای من که 30یا 40 ٪ درصدشون اونم در اثر اشتباه خودم در بیرون اوردن دروازه بان گل میشه.
ت فقط بازیکنای خوب رو اومدن قدرت بدنی بالایی براشون گذاشتن که براحتی توپ رو از دست ندن یا برعکس توپ رو راحت تر بگیرن...
خب بایدم باشه.مگه تو و ا قعیت اینجوری نیست؟؟؟
تو واقعیتم بازیکنایی مثل دروگبا -ابرا-رونالدو-پیکه و .......استیل و قدرت بدنی غول و شاخی دارن.
ولی در اینکه فیفا بهترین شبیه ساز فوتبال هست هیچ شکی وجود نداره...

بنظرم فقط همین حرفت با واقعیت جور بود و راست بود.:d
به به عکس کاکا پشت منو هست دیگه بهتر از این نمیشه
یعنی مضخرف تر از این بازیکن نیست بره رو کاور.)x
واقعا حیفه بازیکنایی مثه مسی-رونالدو -ویا و.... عکسشون نمیره رو کاور:(

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دیگه نا انصافی میکنی با نگاه اول عاشق منوش شدم :biggrin1: (عشق در یک نگاه :)) )
این موضوع که باید هی باید آنالوگ رو بدی چپ و راست به جای بالا و پایین بدجوری رو اعصابه :D
مهدی خداییش قشنگه . خیلی از fifa11 بهتره . فیفا 9 منوش رو دوست داشتم ولی 10 و 11 اصلا به دلم ننشست . ولی این یک خیلی باحاله :biggrin1:
11 که مــنوش در حد بازی های زمان سگا بود!
بد چه جوری از 9 خوشت اومده ، از 10 بدت اومده ؟ :D چون 10 و 9 مــنوشون مثل هم بود :D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بد چه جوری از 9 خوشت اومده ، از 10 بدت اومده ؟ :biggrin1: چون 10 و 9 مــنوشون مثل هم بود :biggrin1:
آخه از 10 بود که این لگِ مسخره رفت رو اعصاب من :D
کلا با همه چیز فیفا میتونم کنار ببیام بجز لگ منو و فیزیکی شدن بازی وقتی با هوش مصنوعی بازی میکنیم :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این موضوع که باید هی باید آنالوگ رو بدی چپ و راست به جای بالا و پایین بدجوری رو اعصابه
الان دقیقا چه تفاوت عمده ای دارن این 2؟:D؟
ولی من از منوهاش خوشم اومد اما عکس پشتش خیلی لوس هست! اصلا اون چه استیلیه کاکا گرفته؟:D
فقط رشد بازیکنارو مثل قبل manual کنن عالی میشه:D

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
عجب فیزیکی بشود ... عالی بود .

این ایرادایی که از فیفا گرفته شده بنظرم همش بر میگرده به آشنا نبود بازیکن با بازی ...
از سانتر و توپهای هوایی تا تکراری بودن بازی ...
درکل همیشه نقصهایی که تو بازی دیده میشه بخاطر ضعف نوع بازی بازیکنه
مثلا دوستم هرچی سانتر میکرد هیچکدوم رو سر مهاجمش نمی اومد فهمید تنظیمات بخش cross رو اشتباهی دستکاری کرده بود
منو هم هرچی باشه از این منوی مسخره و بی سر و ته و روهوای فیفا 11 بهتره دیگه ... :d

آخرین ویرایش:

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
جوک میگی دیگه!!!!!:-/ با اینکه ازش متنفرم ولی سریعترین بازیکن در واقعیت و در این بازییه .
محض اطلاع عرض كنم lennon سريعترين بازيكنه الان تازه اين ركورددار سرعت جهان هست اهل جامايكا اسمش حسين هست (فاميليش رو نميدونم
:d) ميخواست بياد منچستر فرگوسن قبولش نكرد وگرنه اون الان سريعترين بود.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
محض اطلاع عرض كنم lennon سريعترين بازيكنه الان تازه اين ركورددار سرعت جهان هست اهل جامايكا اسمش حسين هست (فاميليش رو نميدونم
) ميخواست بياد منچستر فرگوسن قبولش نكرد وگرنه اون الان سريعترين بود.
شاید...........ولی تا جاییکه من میدونستم و تو سایتا و مجلات مختلفی خونده بودم رونالدو با سرعت 33.6 کیلومتر تو واقعیت درمکان اوله و روبن و مسی و ون پرسی . ولی بازی lennon با رونالدو قابل مقایسه نیست.اون سرعتش عالیه ولی رونالدو تو خیلی از زمینه ها ازش سرتره.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بدی این فروم اینه که کسی جنبه ی انتقاد از بازی مورد علاقش رو نداره.من اشتباه کردم باید این حرفا رو تو فروم طرفدارای PES میزدم.

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
من نمیدونم pes که باید درش رو گل گرفت .:)) بازی که لیسانس هیچ تیمی رو که نداره بعد ناقص هم که عرضه میشه باید یک ماه بدویی دنبال پچ هاش تا بازیکن ها و نقل مکان هاشون درست بشه به درد چی میخوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر