پایان یافتن سلطنت نوکیا پس از 14 سال

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
درسته مدتیه که نوکیا داره از بقیه شرکت ها عقب و عقب تر میوفته...
اما به شخصه، خودم که 10-11 ساله همیشه از محصولات نوکیا استفاده میکنم،(گوشی های دیگرو فقط امتحان کردم! پدرو مادرم همیشه مارکای دیگه داشتن گوشی هاشونم بیشتر موقع ها دست من بوده!) نوکیا برام عالی بوده...
برعکس دوستان که گفتن خیلی خرابی و احتمال قاطی کردن داره باید بگم: تا حالا یک بارم گوشی های نوکیای من خراب و قاطی نکرده! (فقط یه بار دادم فلششو عوض کردن، دیگه هیچ، چون از سال 2005 به بعد امکان بک آپ کلی رو روی بیشتر محصولاتش گذاشت)
>:d< به طور مثال از اولین روزها که Nokia 5320 XpressMusic اومد گرفتمش، اون موقع جزو اولین گوشی های معمولی بود که همه امکاناتو همراش داشت، سیمبین(هر برنامه ای تا اون موقع میتونستی روش بریزی و اجرا کنی) مجموعه آفیس، پی دی اف ، فلش و نقشه ها ، اونواع Browser ها بازی ها و...(بزنم به تخته 5320 ام هنوز مثل ساعت داره کار میکنه)
ولی الان با پیشرفت تکنولوژی دیگه نمیشه روش حساب باز کرد و حسابی داره عقب می افته... و برای کسانی که احتیاج به برنامه های جدید و تکنولوژی روز دارند، دیگه زیاد بدرد نمی خوره، ولی هنوز برای من که با همون 5320 تمام کارام راه می افته هنوزم اوله!!!!:x

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
درسته نوکیا چند وقتیه که داره ضرر میده اما با سرمایه گذاری خوبی که کردن روی Windowsphone و Nokia OS بزودی میتونن به روزای خوبشون برگردن . الان Nokia OS رو اگه نگاه کنید هیچی از Android کم نداره و حتی تو بعضی موارد مثل استفاده ی درست از سخت افزار برتر هم هست و بزودی با نسخه ی جدیدش از پردازنده های چند هسته ای هم پشتیبانی میکنه ! از طرف دیگه همکاریشون با مایکروسافت با عرضه ی WP8 به سوددهی خیلی خوبی میرسه چون بزودی مردم روی کنسولاشون , کامپیوترشون و البته تبلتاشون باید ویندوز ۸ با رابط مترو رو تجربه کنن و مسلما اون موقع با عادت کردن به مترو , به خرید WP رغبت بیشتری نشون میدن چون با PC,Console و تبلتشون کاملا هماهنگه . من کاری به سامسونگ یا بقیه ی برندا ندارم اما چیزی که تو این ۱۰ سال اخیر با نوکیا تجربه کردم اینه که از نظر کیفیت ساخت و Update کردن گوشی هیچ شرکتی مثل نوکیا نیست . امیدوارم زودتر برگرده به جای واقعیش چون مثل همکارش مایکروسافت توی مشتری مداری حرف اولو میزنه ...

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
این جریان گوشی جدیدش که دوربینش 41 مگا پیکسلی هست چیه؟
الان اين چه ربطي به موضوع تاپيك داشت. يه گوشي متفاوت هست با نام نوكيا pure view 808 كه دوربينش دست كمي از دوربين هاي عكس برداري حرفه اي نداره . كلا تمركز اين گوشي روي دوربينه!از كامنت هاي دوستان پيداست اميد زيادي به.بازگشت نوكيا به جايگاه قبليش دارند خيلي خوشبينانه هست !نوكيا اگر از الان روند رو به افتش تموم شه و بيوفته تو سير صعودي سال 2014 شايد بتونه جايگاه قبليش رو بدست بياره !

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
باید بیاد تا ببیینیم چی از آب در میاد . ولی باز به موفقیتش اونم با windows phone امیدی ندارم . چرا سراغ اندروید نمیره ؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
تابلو بود این اتفاق میوفته آخه هی مدل جدید بیرون دادن که هیچ تغییری جز افزایش دوربین و الکی ارتقا نرم افزار شد موبایل ساختن
این نسل دونبال تفاوت و خاص بودن هستن که نوکیا نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر