پایان بازی Bioshock Infinite

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها من داستان یه کل میدونم فقط یه سوال ایا اون الیزابت اخری هم که تو پایان بازی ناپدید میشه =(( ؟؟؟/
اگه تینراژ بازی رو قطع نکنید میبینید بوکر از صندلی بلند میشه میره سراغ دخترش و هیچ کامستاکی وجود نداره بره دخترشو بدزده :bighug:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
سلام ، یه سوال دارم . من داستان کامل Bioshock 1-2 رو که یکی از دوستان نوشته بود خوندم + این داستان شما رو هم خوندم . ( کلا بازی نکردم هیچکدوم رو ، بیشتر جذب داستانش شدم )
الان داشتم Gameplay این Burial at Sea 2 رو نگاه میکردم که اخرش دیدم میرسه به Bioshock 1 . چون کامل ندیدم و بازی نکردم هیچکدوم رو حالا نفهمیدم چی شد ... :D ( میخواستم فقط ببینم چطوری هست DLC ... :| )
پیچیدگی موقعی میشه که 2-3 تا دنیای مختلف هست که اخرشون به Bioshock 1 میرسه ... و این وسط هم یه سری بچه و یه زن هستن :D

اگر اسپویل میشه پیام خصوصی بدید اگر هم نه که همینجا بگید ، اگرم حوصله ندارید فقط خلاصه بگید یا به ترتیب اتفاق ها رو فقط نام ببرید :D

( خیلی ممنون میشم اگر بگید ، بشدت جذب داستان شدم )

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام ، یه سوال دارم . من داستان کامل Bioshock 1-2 رو که یکی از دوستان نوشته بود خوندم + این داستان شما رو هم خوندم . ( کلا بازی نکردم هیچکدوم رو ، بیشتر جذب داستانش شدم )
الان داشتم Gameplay این Burial at Sea 2 رو نگاه میکردم که اخرش دیدم میرسه به Bioshock 1 . چون کامل ندیدم و بازی نکردم هیچکدوم رو حالا نفهمیدم چی شد ... :D ( میخواستم فقط ببینم چطوری هست DLC ... :| )
پیچیدگی موقعی میشه که 2-3 تا دنیای مختلف هست که اخرشون به Bioshock 1 میرسه ... و این وسط هم یه سری بچه و یه زن هستن :D

اگر اسپویل میشه پیام خصوصی بدید اگر هم نه که همینجا بگید ، اگرم حوصله ندارید فقط خلاصه بگید یا به ترتیب اتفاق ها رو فقط نام ببرید :D

( خیلی ممنون میشم اگر بگید ، بشدت جذب داستان شدم )

من خیلی دوست داشتم داستان را براتون کامل بگم اما متاسفانه از این موضوع خیلی می گذره و خیلی مطالب را فراموش کردم احتمالا دوستانی که به تازگی بازی کردند بهتر می توانند بهتون کمک کنند. با توجه به اینکه متاسفانه من این DLC را موفق نشدم بازی کنم. امیدوارم دوستانی که اخیرا بازی کردن و این DLC را هم تجربه کردن بتوانند توضیح بدهند.

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
ممنون بابت مطلب
به نظر من داستان Bioshock: infinitie یکی از بهترین داستان بازی هایی هست که تا به حال نوشته شده و عمق ـش واقعا زیاده. بازی اول هم از داستان خوبی بهره می برد اما توی Infinitie واقعا سازنده سنگ تموم گذاشت.
من بازی رو به تازگی تموم کردم و بعد از خوندن این مطلب یکسری چیزها به ذهنم رسید که دوست داشتم راجع بهش بنویسم ولی خب دیدم این تاپیک وجود داره و تصمیم گرفتم راجع به نوشته همین تاپیک نظر بدم.

1- Booker و Comstock هردو یکنفر هستند که توی زمان های مختلف و دنیای منحصر بفرد خودشون زندگی می کنند اما داخل یک چرخه گیر افتادند که مسیر زندگیشون به هم ارتباط پیدا میکنه؛ Booker بچه داره و Comstock بچه رو می خواد پس این دو نفر هربار توی چرخه به همدیگه برخورد می کنن و Booker تا به حال شاید هزاران بار چرخه به دنبال بچه ـش رفتن رو دنبال کرده اما شاید موفق نشده. برای همین هست که اول باید لوتس ها میان جلو و ازش میپرسن که "شیر یا خط" و Booker هم هربار "شیر" رو انتخاب می کنه و لوتس ها هم متعجب نمیشن از این قضیه و اگر روی تخته سیاه رو نگاه کنید متوجه میشید که "شیر" بارها علامت خورده ولی "خط" اصلا انتخاب نشده!
22.png

2- دوقلوهای لوتس بعد از اینکه فهمیدن که Comstock بهشون خیانت کرده، بارها و بارها باعث ایجاد چرخه ای شدند که توی اون Booker به سراغ Comstock بره و اینطوری هربار سناریوهای جدید رو کشف کردند و به پیشرفت Booker توی ماموریت کمک کردند تا آخرسر بتونه Comstock رو نابود کنه. برای همین هست که لوتس ها چندین بار داخل بازی ظاهر میشن و به Booker کمک می کنند. در اصل لوتس ها باعث همه چیز بودند و خودشون هم چرخه رو پایان دادند.

3- توی 25 دقیقه آخر بازی جایی که Booker و Elizabeth وارد فانوس دریایی می شن و هزاران فانوس دریایی دیگه رو می بینن، اگر دقت کرده باشید مقابل فانوس دریایی های دورتر یک زن و مرد دارن حرکت می کنند که همون لوتس ها هستند که دارن سناریوهای جدید تر رو بررسی می کنند.

4- علامت AD روی دست Booker به معنی Anna Dewitt هست که همون دختر Booker ـه.

5- متن غلط املایی زیادی داشت! :d

-----

در کل به نظر من بین این همه بازی، این نظریه و این داستان واقعا تک بود و بسیار لذت بردم

HAWX

کاربر سایت
Jul 31, 2010
79
اگه اینجوری باشه که شما در همون لحظه ای که نیت کردی خودتو بکشی نابود بشی، پس دیگه تویی وجود نمیمونه که خودتو بکشه که نابود بشی:| چی گفتم اصن:D کلا این سفر به گذشته یه چیز WTF ی میشه نمیشه جمع و جورش کرد اصلا:D بیخیالش بشی بهتره فک کنم:D

شما کاملا در این مورد درست میگید در صورتی که یکی برگرده و والدینشو بکشه این مسئله پیش میاد که در صورتی که والدینت نباشن تو هم نبودی
حالا که تو وجود نداشتی, کی والدین تو رو کشته؟

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
نوشته شده توسط Chief;3313498 3- توی 25 دقیقه آخر بازی جایی که Booker و Elizabeth وارد فانوس دریایی می شن و [B:
هزاران فانوس دریایی[/B] دیگه رو می بینن، اگر دقت کرده باشید مقابل فانوس دریایی های دورتر یک زن و مرد دارن حرکت می کنند که همون لوتس ها هستند که دارن سناریوهای جدید تر رو بررسی می کنند.
بینهایت.اسم بازی هم از اینجا گرفته شده.:d
بینهایت دنیا بینهایت اتفاق.:-b:d

etziv

کاربر سایت
Oct 31, 2013
37
سلام بچه ها میدونم اینجا جاش نیست ولی یه چن وقتیه که فیفا داره نظرسنجی میکنه که لیگ کدوم کشورو تو بازیه جدیدش قرار بده و ایران با لیگ اعراب برابره برید تو یه سایت زیر و به لیگ ایران رای بدین و پرچمه کشورمونو ببرین بالا ممنون. Voting Polls | FIFPlay

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
Comstock برای حفظ حقیقت مجبور می شود هر آنکسی که از این راز (گرفتن بچه) باخبر است را نابود کند. Lutece ها هم جزو همین افراد بودند اما به جای اینکه بمیرند،از مرز متافیزیک عبور کردند و درجای خارج از جهان هستی به وجود آمدند که آن را "حلقه بسته" نامیدند.
آقا عذر میخوام تاپیک زیر خاکی بالا میارم:D
در این مورد که گفتید یه سوال داشتم:
منظورتون اینه که کامستاک این دو نفر رو کشت ولی چون قدرت باز کردن درها رو داشتن (مثل الیزابت) زنده موندن، درسته؟
با این حساب الیزابت هم آخر اپیزود دوم Burial at Sea پس از کشته شدن توسط اطلس (فرانک فونتاین) نمرده و زنده مونده؟ من خیلی اعصابم خرد شد الیزابت سر هیچی به دست اطلس کشته شد:( :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر