يک موبايل

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
Rating - 0%
0   0   0
دوستان به ليست بالا چند گوشی ديگه اضافه کردم .
بازم ميگم اگه گوشی صفحه لمسی تو همين مايه ها بود يه پ.خ بديد يا با اين شماره تماس بگيريد .
09124055680

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
Rating - 100%
1   0   0
i8910 omnia hd samsung سه ماه میشه خریدم کاملا سالم هستش و گارانتی اصلی پارس مایکروتل 8گیگ و هک شده.قیمت 380.از نظر ظاهریم کاملا سالم البته چنتا خط کوچیک داره که خوب تو چش نیس و با دقت زیاد معلوم میشه شرمنده مقدور نبود تماس بگیرم این موقع صبح هم گفتم یادم میره اینجا زدم دیگه :d
البته یه f480 هم دارم که خوب لمسی خازنی هستش اونم کاملا سالمه از هر نظر اما بدنش چنتا خش داره که البته راحت قابل تعویضه.اونم 100 میدم ;)
مشخصاته اینارم که دیگه میتونی راحت خودت از نت پیدا کنی.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
Rating - 0%
0   0   0
jet دارم 2ماهه خریدم به علت رسیدن گوشی جدید از خارجه اینو میفروشم با گارانتی و رم 8 گیگ !!!!کاملا نو !وسایلش از box خارج نشده !

J. Marston

کاربر سایت
Jun 28, 2010
6
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
یک گوشی HTC Touch HD دارم با لوازم کامل و رم 8 گیگ که فقط 2-3 تا نقطه کناره هاش داره و زیاد معلوم نیست. 340 میدم خواستی پ.خ بده.

dogus

کاربر سایت
Aug 25, 2010
19
Rating - 0%
0   0   0
i8910 omnia hd samsung سه ماه میشه خریدم کاملا سالم هستش و گارانتی اصلی پارس مایکروتل 8گیگ و هک شده.قیمت 380.از نظر ظاهریم کاملا سالم البته چنتا خط کوچیک داره که خوب تو چش نیس و با دقت زیاد معلوم میشه شرمنده مقدور نبود تماس بگیرم این موقع صبح هم گفتم یادم میره اینجا زدم دیگه :d
البته یه f480 هم دارم که خوب لمسی خازنی هستش اونم کاملا سالمه از هر نظر اما بدنش چنتا خش داره که البته راحت قابل تعویضه.اونم 100 میدم ;)
مشخصاته اینارم که دیگه میتونی راحت خودت از نت پیدا کنی.

سلام برای یکی ازگوشی ها پیام دادم خدمتتون . لطفا بررسی کنید .

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
Rating - 100%
1   0   0
توصیه میکنم اصلا نزدیک ساسونگ نری مخصوصاً samsung jet من باهاش کار کردم وقتی بخای تو منو ها بالا پایین بری مجبوری صفجه رو فشار بدی که مدام میره داخل منو ها و اعصاب آدم رو خورد می کنه من بودم HTC HD2 یا Iphone می گرفتم.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
Rating - 0%
0   0   0
توصیه میکنم اصلا نزدیک ساسونگ نری مخصوصاً samsung jet من باهاش کار کردم وقتی بخای تو منو ها بالا پایین بری مجبوری صفجه رو فشار بدی که مدام میره داخل منو ها و اعصاب آدم رو خورد می کنه من بودم HTC HD2 یا Iphone می گرفتم.
از خودتون ایراد در نیارید !!!!jet یکی از بهترین های سامسونگ تا الان با cpu 800 Mhz !!!من که همچین مشکلی نداشتم با گوشیم !!!دلیل نمیشه خودتون نمیتونید کار کنید !بگید اصلا طرفش نرو !
شرمنده بابت پست اسپم !:x

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
Rating - 0%
0   0   0

شما اين گوشی رو داشتی يا فقط دستت گرفتی ؟؟ ...... آخه من اصلی ترين انتخابم الان Jet و بعد Vivaz Pro .....

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
Rating - 100%
1   0   0
یکی از فامیلامون داشت یه نیم ساعتی باهاش کار کردم من که از این لمسیا که باید فشارش بدی تا عمل کنه خوشم نمیاد هم روون نیست هم به همون دلیل میره رو اعصاب. کافیه یه بار مثلا با آیفون کار کنی تا تفاوت تاچ رو ببینی اینم بگم من منظورم این نبود که گوشیه ضعیف یا بدیه اما این مشکل رو باهاش داشتم که برای من مهم بو شاید برای دوستمون آیدین یا خود شما مهم نباشه. تازه کلاس گوشی هم مهمه

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
شما اين گوشی رو داشتی يا فقط دستت گرفتی ؟؟ ...... آخه من اصلی ترين انتخابم الان Jet و بعد Vivaz Pro .....

سینا جان از من هم اگه نظر بخوای میگم بی خیال jet بشو ... من به قولی خوره گوشیم ... هم خودم زیاد گوشی عوض می کنم و هم اکثر دوست و آشنا ها از من مشاوره باسه خرید میگیرن و خودم هم براشون می خرم ... اینو گفتم که بگم هر گوشیی رو که باسه کسی می خرم یه چند ساعت باهاش کار می کنم تا ببینم چجوریاس ... مهم ترین نکته ای که بهت بگم اینه که اگر گوشی تاچ می خری ، تاچ خازنی (مثل آیفون و دیزایر و نکسوس وان و امنیا اچ دی و ... ) بخر نه تاچ مقاومتی ( مثل جت و ویواز) ... تاچ مقاومتی اونم با سیستم عامل مبتنی بر جاوا jet اصلا جالب در نمیاد ... من ویواز خواهرم رو هم خیلی باهاش ور رفتم ولی چون گوشی خودم نکسوس وان تاچ خازنی داره اصلا نتونستم با ویواز کنار بیام ... فشار دادن صفحه کار با ناخن و ....

پیشنهاد من اینه که حالا که داری هزینه می کنی و با توجه به بودجه ات یه گوشی با سیستم عامل هوشمند (مک یا اندروید یا حتی وینمو) بگیری با تاچ خازنی ... htc مدل های ارزون و خوش دست زیاد داره زیر 400 هزار تومن ... مثل wildfire یا hd mini ........... دیزایر دست دوم هم با حدود 450 تومن قیمت گزینه خیلی خوبی هستش ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر