يه سوال مهم

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
با عرض سلام خدمت دوستان ميخواستم سوالي رو كه از نظر خودم مهمه بگم و دوستاني كه ميدونند جواب سواله منو بدن.
سوال من اينه كه چه طوري ميشه ميكروفون رو در كامپيوتر فعال كرد و اين كه چه جوري ميشه من صدامو با استفاده از ميكروفون روي كامپيوتر ضبط كنم؟
ممنون. :) :)

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
نوشته شده توسط pirates:
برای ضبط که از برنامه اماده ویندوز یعنی sound recorder میتونی استفاده کنی
ببين pirates جون ميتوني بگي چه طوري ميشه با استفاده از اين برنامه
همچين كاري كرد؟
يعني چه طوري ميتونم صدامو ضبط كنم.
بازم ممنون.

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
دوست عزیز شما میتونی خیلی راحت از برنامه jetAudio استفاده کنی ......

پس از نصب برنامه به قسمت Recording برو و در قسمت Source گزینه Microphone رو انتخاب کن .... در قسمت Target هم میتونی نوع فایل .... نام فایل و محل ذخیره فایل رو تنظیم کنی . بعد هم گزینه استارت رو بزن راحت رکورد کن .... اگه مشکلی داشتی بگو بازم در خدمتتم ...

کلا سوالات در مورد کامپیوتر رو تو تالار کامپیوتر ( نرم افزار ) بزنی زودتر جواب بت میدادن بچه ها .......

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
نوشته شده توسط kelark:
دوست عزیز شما میتونی خیلی راحت از برنامه jetAudio استفاده کنی ......

پس از نصب برنامه به قسمت Recording برو و در قسمت Source گزینه Microphone رو انتخاب کن .... در قسمت Target هم میتونی نوع فایل .... نام فایل و محل ذخیره فایل رو تنظیم کنی . بعد هم گزینه استارت رو بزن راحت رکورد کن .... اگه مشکلی داشتی بگو بازم در خدمتتم ...

کلا سوالات در مورد کامپیوتر رو تو تالار کامپیوتر ( نرم افزار ) بزنی زودتر جواب بت میدادن بچه ها .......
خيلي ممنون ميلاد جان از اينكه جوابه سوالمو دادي.حالا من اين كار رو انجام ميدم و اگه سوالي داشتم بازم مزاحمت ميشم.
دوباره ممنون.

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
با عرض سلام دوباره خدمت دوستان ميخواستم بگم كه به يه مشكل برخوردم.
من تمام كارهايي رو كه ميلاد جان گفتند انجام دادم.ولي اينجا يه مشكلي هست و اونم اينه كه اصلا صداي من ضبط نميشه.يعني volume همينطوري پايين ميمونه و من هر چي تو ميكروفون صحبت ميكنم صدا بالا نميره.
به نظر شما مشكل از چيه؟:(

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
از Sound (آیکون کوچیک راست پایین.) option وpropertios را بزن.
در صفحه ظاهر شده Recording را تیک دار و زیر مجموعه Show The Flowing...contorols همه
گزینه ها رو تیک دار کنید.
OK کنید.
بستگی به کارت صدا Sterio Mix یا Microphone را انتخاب کنید.
امیدوارم کمک کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر