فروشنده (ویژه) فروش کد دیجیتال (Gears of War 4 (Xbox one, PC‌‍‌/ کد FIFA 17 موجود شد

Allay

کاربر سایت
Jun 4, 2016
82
Rating - 100%
97   0   0
سلام, همونطور که اطلاع دارید چیزی تا عرضه ی Gears of War 4 به روی PC و Xbox one نمونده، تعدادی کد دیجیتال بازی موجوده که قابلیت استفاده به روی Xbox one و PC بصورت همزمان رو داره.
اگر کنجکاو هستید که بدونید چرا این کد بازی قیمت ارزونی به نسبت داره، دلیلش اینه این کدها از Promotion که Nvidia برای خرید کارت های گرافیکش گذاشته بدست اومده.
ویژه: به مناسبت عرضه ی Gears of war 4 با خرید بازی علاوه بر تخفیف، هدیه رایگان به شما تحویل داده میشود. هدایایی نظیر کد ۱ ماهه ea access, کد Deus ex human revolution برای Xbox one، اوتار مافیا ۳ و فاینال فانتزی ۱۵ برای Xbox one، کد Deus ex collection برای PC و هدایای دیگه

مدرک قانونی بودن کد:
th32kt7kujcukgosffqk.jpg

s5ozptfhmnrejn2v2os7.jpg

آخرین ویرایش:

Allay

کاربر سایت
Jun 4, 2016
82
Rating - 100%
97   0   0
ویژه: به مناسبت عرضه ی Gears of war 4 با خرید بازی علاوه بر تخفیف، هدیه رایگان به شما تحویل داده میشود. هدایایی نظیر کد ۱ ماهه ea access, کد Deus ex human revolution برای Xbox one، اوتار مافیا ۳ و فاینال فانتزی ۱۵ برای Xbox one، کد Deus ex collection برای PC و هدایای دیگه

آخرین ویرایش:

Allay

کاربر سایت
Jun 4, 2016
82
Rating - 100%
97   0   0
سلام دوست عزیز من این کد بخرم میتونم روی ویندوز کپی اکتیو کنم یا باید ویندوز اورجینال باشه؟
فکر نکنم مشکلی داشته باشه روی ویندوز کپی، ولی احتمالا برای استفاده باید ویندوزتون آپدیت باشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Rating - 100%
6   0   1
عزیز با توجه به تاریخ عضویت کم فعالیت کم در این سایت همچنین اینکه امتیاز بالایی هم در این سایت ندارید دلیل اینکه حاضر نمی شید شماره تماس هم جهت هماهنگی بدید شایسته نیست.

در این حالت با توجه به سابقه ی بسیار بیشتر من در این سایت چنانچه مایل باشید ابتدا کد ارسال بشود سپس پرداخت انجام شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر