ویدیوی دوم بازی شاهزاده کوروش

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
با این وضع انتقاد پذیری و با این وضع تبلیغ بازی ( یال و کوپال فارسی ، زبان انگلیسی ؟ :-? ) ، فقط امیدوارم بتونید حفظ کنید آبروی ایران رو . گرافیک خیلی چیز مهم نیست ، داستان و شیوه ی روایتش ولی خیلی مهمه .
اصلا هم نمیدونم جریان بازی چیه ، ولی از اسمش میشه حدس هایی زد .
موفق باشید .

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
مرسی از توجهتون؛ دوست عزیز درباره تیم سازنده، داستان بخش سوم، موتور بازی، .... این همه چیز منتشر شد، تازه میفرمایید هیچی مشخص نیست!؟

با منتشر شدن ویدیوی گیم پلی خودتون به این نکته پی میبرید که چقدر جدی داریم کار میکنیم.

اول جواب این جملتونو بدم، خیلی مهمه فکر کنم. چند ساله که هر روزی روی این موتور آموزش های بیشتری رو دیدیم. کلاس های مختلفو گذروندیم. خدایی که میدونی ی تیم همینجوری اومدن بدون آموزش ی حرکتی میکنن!؟ لطفا هر چیزی که به ذهنتون میاد فکر نکنید درسته!

الآن هیچکس هیچ اطلاعی نداره، فقط شمایی که یهو برگشتی هر چیزی رو که نمیدونی در موردش نظر میدی، اطلاعاتتون تکمیله
بنده به گیم ایمگ یکبار بیشتر سر نزدم که اون یکبار هم دیدم که بعضیا موافق بودن و بعضیا مخالف که چند نفر از اون مخالف ها توی بحثی که توی صفحه فیس بوک بازی راه افتاد تا حد زیادی نظرشون برگشت. یکی از اون کاربرها هم که مشخص شد همون آقایی بودن که به دلیل توهین توی همین فروم بن شدن و اومدن اونجا با چند تا اسم کامنت گذاشتن!

این شما نیستی که تصمیم میگیری ی بازی با چه زبونی ساخته بشه! شما فقط ی gamer هستی! بد نیست بدونید که دلایل بسیار مهمی هستش که قراره زبون اصلی این بازی انگلیسی باشه. مهم ترین این دلایل اینکه این بازی ی جوابه به خیلی از حرکت های ضد ایرانی خارج از کشور. پس اگر زبان اصلیش انگلیسی باشه بیشتر ازش استقبال میشه خارج از کشور و افراد بیشتری میبیننش.

منتظر بودیم شما بگی آقا! ی صفحه میزنیم و امضاء جمع میکنیم ازین به بعد هر بازی مستقلی رو شما زمان انتشار ویدیوی گیم پلیش رو بدید! ما که هیچی! اصلا برنامه ریزی نداریم برای کارمون!
قضاوت با مدیراست که بگن اون حرف شما توهین بود یا نه! خودتون هم میدونید چی نوشتید!

بنده تا منتشر شدن ویدیوی گیم پلی هیچ صحبتی دیگه با شما ندارم جناب 8800gt ، شاید بهتر باشه وقتی ویدیو اومد برای چیزهای مهمترین بحث کنیم.
موفق باشید

من از اولش هم با شما صحبتی نداشتم.بهتره از عالم خیال پردازی بزنی بیرون و اسم کوروش و گذشته ی ایران رو خراب نکنی.;)

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
Doste Aziz bazi az dostan rast migan behtare donbale ye Esme monaseb bare bazit bashi ,korosh che rabti be dokhtare farari dare , shoma aval ham Esme prince of Persia ro bare bazit entekhab karde bodi ke ba on hame enteghade karbarane site gamespot movajeh shod ke harki miyomad maskhare mikard

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
مرسی از توجهتون؛ دوست عزیز درباره تیم سازنده، داستان بخش سوم، موتور بازی، .... این همه چیز منتشر شد، تازه میفرمایید هیچی مشخص نیست!؟

با منتشر شدن ویدیوی گیم پلی خودتون به این نکته پی میبرید که چقدر جدی داریم کار میکنیم.

اول جواب این جملتونو بدم، خیلی مهمه فکر کنم. چند ساله که هر روزی روی این موتور آموزش های بیشتری رو دیدیم. کلاس های مختلفو گذروندیم. خدایی که میدونی ی تیم همینجوری اومدن بدون آموزش ی حرکتی میکنن!؟ لطفا هر چیزی که به ذهنتون میاد فکر نکنید درسته!

الآن هیچکس هیچ اطلاعی نداره، فقط شمایی که یهو برگشتی هر چیزی رو که نمیدونی در موردش نظر میدی، اطلاعاتتون تکمیله
بنده به گیم ایمگ یکبار بیشتر سر نزدم که اون یکبار هم دیدم که بعضیا موافق بودن و بعضیا مخالف که چند نفر از اون مخالف ها توی بحثی که توی صفحه فیس بوک بازی راه افتاد تا حد زیادی نظرشون برگشت. یکی از اون کاربرها هم که مشخص شد همون آقایی بودن که به دلیل توهین توی همین فروم بن شدن و اومدن اونجا با چند تا اسم کامنت گذاشتن!

این شما نیستی که تصمیم میگیری ی بازی با چه زبونی ساخته بشه! شما فقط ی gamer هستی! بد نیست بدونید که دلایل بسیار مهمی هستش که قراره زبون اصلی این بازی انگلیسی باشه. مهم ترین این دلایل اینکه این بازی ی جوابه به خیلی از حرکت های ضد ایرانی خارج از کشور. پس اگر زبان اصلیش انگلیسی باشه بیشتر ازش استقبال میشه خارج از کشور و افراد بیشتری میبیننش.

منتظر بودیم شما بگی آقا! ی صفحه میزنیم و امضاء جمع میکنیم ازین به بعد هر بازی مستقلی رو شما زمان انتشار ویدیوی گیم پلیش رو بدید! ما که هیچی! اصلا برنامه ریزی نداریم برای کارمون!
قضاوت با مدیراست که بگن اون حرف شما توهین بود یا نه! خودتون هم میدونید چی نوشتید!

بنده تا منتشر شدن ویدیوی گیم پلی هیچ صحبتی دیگه با شما ندارم جناب 8800gt ، شاید بهتر باشه وقتی ویدیو اومد برای چیزهای مهمترین بحث کنیم.
موفق باشید

اقای محترم کسی بیرون از کشور کاری با تمدن ایران نداره و این توی دنیا ثبت شده که کورش شاه جهان بوده توی یه دوره ایی من خودم سوئد زندگی میکنم حتی اون وطن فروششم کاری با کوروش نداره فکر کنم شما زیاد وقت و پای فیس بوک میذاری یه سری یپج که میخوات ترول بازی دربیارن و جدی گرفتی در ثانی ما چیزی بدی نگفتیم شما دوتا ویدیو پاک کن یه گیم پلی از بازی به اضافه دموی بازی هر موقعه که اماده شد بذار بعد حتما حتما اسمه بازی تو عوض کن و اگه میخوایی زبان بازی رو انگلیسی بذاری سخت در اشتباهی چون خارجی ها مخصوصا اروپایی ها به تمدن ایران احترام زیادی قائل هستن بعد شما چندتا ایدی دارید من احساس میکنم این چندتا ایدی که از شما تعریف کردن خود شما هستی بگذریم در کل موفق باشی اینم بگم ویدویو خواستی بسازی حرفی تر با پریمیر بساز نه ویدیو استدیو

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
سلام
من اصلا با نظر دوستان موافق نیستم داستان عالیه اسم بازی هم عالیه
خارجی ها اهمیت ندن مشکلی نیست ما که اهمیت میدیم
هر چند خارجی ها هم اهمیت میدن
خارجی ها این همه بازی در باره اسطوره های خودشون ساختن ماهم میخوای یه بازی از اسطوره ها خودمون بسازیم
پس انقدر فاز منفی ندین و بیاین این دوستمون رو حمایت کنیم

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
خارجی ها این همه بازی در باره اسطوره های خودشون ساختن ماهم میخوای یه بازی از اسطوره ها خودمون بسازیم

میشه یکم در مورد داستان توضیح بدی ؟ سکانس اولیه ی بازی از کجا و چجوری میخواد شروع بشه ؟ از چی حمایت بشه وقتی که وجود خارجی نداره و ساخته ی توهمات هست ؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام

فاز منفی نیست شرکت های بازی سازی ایران چرا اینکارو نمیکن چرا از اسم این ابرمرد تاریخ استفاده نمیکنن یا موضوغی با این عنوان نمیسازن ؟ بعدش اسطور با واقعیت فرق میکنه ما که نمیگیم نساز یسازن ایشون ما هم کمک میکنیم برای تیلیغ ولی چیزی باشه که همه پسند باشه نه شوخی با تاریخ یه مملکت 7000 ساله با تمدن 2500 ساله همین

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
جناب
mahjub دلایل انتخاب نام شاهزاده کوروش توی بلاگ بازی توضیح داده شد

شما چندتا ایدی دارید من احساس میکنم این چندتا ایدی که از شما تعریف کردن خود شما هستی
میتونید به یکی از مدیرا پیام بدید و درخواست کنید که ip منو با ip اکانت های دیگه مقایسه کنن تا متوجه بشید مثل بقیه حرفاتون تهمت زدید

در مورد بقیه چیزایی هم که چندین بار قبلا بهشون جواب دادم نظری ندارم!

میتونید تا زمان انتشار ویدیوی گیم پلی صبر بفرمایید!

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
این که اصلا چیزی از بازی نبود
ویدئوی معرفی بهتره بیشتر از بازی باشه و بیننده رو با قسمتای مختلف بازی آشنا کنه
نه اینکه فقط خودتون حرف بزنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر