ویدئو عجیبی توسط سونی منتشر شد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
sony111.jpg

امروز ویدئویی با نام Game Day 2013 Teaser" توسط سونی در you.tube منتشر شد.این ویدئو کوتاه 17 ثانیه زنی سفیدپوشی
رو در حال بالا رفتن از تپه ای شنی نشان میده و و در پایان این ویدئو ,تاریخ 1 فبریه 2013 نمایش داده میشه
و فونت این تاریخ هم بسیار شبیه به gow است.

به نظر شما این ویدئو به چیزی مربوط است؟شن,لباس زن,و چشم شیطانی که به نطر به god of war ربط داره.
به هرحال باید تا جمعه صبر کرد و دید.

آخرین ویرایش:

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
بابا چیه شلوغش کردین
یه خواهر یعنی حق نداره از 4تا شن بره بالا گیر دادین به ویدو

احتمالات:
1-این بانو خواهر کریتوس ه که سونی میخواد بحث و داستان بازی رو سیاسی کنه بگه کشته شدن زن کریتوس تقصیر خواهر شوهرش بوده
2-این زن 50 هم کریتوس ه که بعد از کشتن زن اول کریتوس داره میره یه کیلو شیرینی بخره
3-این زن همسایه کریتوس ایناست که بعد از له شدن شوهرش توسط کریتوس اواره شده
4-این زن همون خانم مو قهوه ای تو انجارتد ه که اومده بود اینجا تو بازی گاد اف وار راش ندادن نارحت شده بنده خدا
5-بگم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
بازی Nariko Heavenly Sword هستش به احتمال زیاد. تصویر این زن بسیار شبیه به این بازی معروف کنسول PS2 هستش؛ نو ع پوشش لباس من فکر کنم این بازی باشه. تصویر زیر

3hzb4obz9plm3bvh9yw.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی Nariko Heavenly Sword هستش به احتمال زیاد. تصویر این زن بسیار شبیه به این بازی معروف کنسول PS2 هستش؛ نو ع پوشش لباس من فکر کنم این بازی باشه. تصویر زیر

3hzb4obz9plm3bvh9yw.jpg
منم میخوستم بگم که مربوط به Heavenly Sword هست که شباهت بسیار زیادی هم داره حتی اون بازوبندی که تو دست راستش هست عینه همون تو عکس تو دست راسته خانومه هست . نوع لباسش و قیافش هم شبیه هم هستند .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
الکی این همه انتظارتون رو بالا میبرین و بعد توی ذوقتون میخوره ! :D
فیلم سینمایی که همون طور که گفتم احتمالش به شدت کم هست. یعنی اگه فیلم درست حسابی بخوان بسازن ، احتمالش دقیقاً 0% هست که این طوری معرفی بشه. مگر اینکه یه فیلم درپیت با بودجه 500 هزار دلاری باشه که توی کارگاه حیدر آقا ساخته شده ! :D
Heavenly Sword 2 هم خیلی بعیده باشه. بازی ای مثل HS رو نمیان چند ماه مونده به شروع نسل بعد ، تازه برای PS3 معرفی کنن. برای PS4 هم که قاعدتاً نیست. فقط می مونه Vita ، که اونم زیاد منطقی نیست. چون Vita نیاز به بازی های اسم و رسم دار داره ، نه دنباله بازی ای که اومدنش برای Vita زیاد سر و صدا راه نمیندازه. (البته از سونی هیچی بعید نیست !)
یه نیمچه احتمالی برای GoW Vita میشه داد که اونم خیلی بعیده. یعنی 40،50 روز مونده به عرضه Ascension ، یه دفعه بیان جلوی سر و صدای بازی رو با معرفی یه GoW جدید بگیرن و Ascension بره زیر سایه ؟! :D
بیشترین احتمال همون تبلیغ GoW: Ascension هست که مثلاً توی تلویزیون و اینا نمایش بدن.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
امیدوارم اگه مربوط به GOW:A ـه حداقل یه تریلر درست و حسابی از سینگل باشه و بیان از یه سلاح جدید برای کریتوس رونمایی کنند.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
حریم سلطان 2 توسط سونی معرفی شد.....
:D
فکر نمیکنم به GOW ربطی داشته باشه! یه بار دیگه هم سونی یه ویدیو داده بود که همه شخصیتهای همه بازیا ( اتزیو کریتوس BIA و... ) توش بودن.شاید بازهم مثل اون باشه!
آقا چه ربطی به اون ویدئو داره . اون ویدئویی که بیشتر شخصیتها توش بودن فقط جنبه ی تبلیغاتی داشت و این اصلا مثله اون نیست...
باید تا جمعه صبر کرد . شاید یه god of war برای psvita ... شایدم ...

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به احتمال زیاد همون GoW: Ascension هست و مثلاً یه ویدئوی تبلیغاتی ای چیزی هست.
توی این عکس که توی فروم های دیگه گذاشته بودن ، شباهت زیادی بین چشم ها وجود داره. توی عکس سمت راست ، اون گوشه سمت چپ هم به نظر میاد سفید باشه که در این صورت خود Kratos هست.

IGN هم نظرش روی GoW هست !
به فیلم و اینا که کلاً فکر نکنین ! :D فیلمش که بخواد ساخته بشه از مدت ها قبل اسم کارگردان و بازیگرها و ... مشخص میشه و بعد از چند ماه تازه یه تریلر میاد ، نه اینکه یه دفعه یه ویدئو نشون بدن و بگن فیلمش در دست ساخته ! :D

درسته . چیزی که مشخصه تو هر 2 تا عکس اینه که رنگ چشم ها تقریبا مایل به رنگ حنایی هستن و خط قرمز هم تو هر 2 عکس هست . مطمئنا فیلم نیست . من فکر میکنم نسخه جدید GOw برای کنسول جدید سونی باشه . شایدم هم انیمیشن باشه .

اما زن سفیدپوش عجیبه ! تا حالا تو سری GOW زن سفید پوش ندیدم . احتمالا باید برای این تیزر بریم سراغ نسخه اول و دوم PS2 تا بفهمیم یعنی چی !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر