ويژگي هاي نسخه ي Wii U بازي Darksiders 2

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

حدود يك ماه پس از عرضه بازي Darksiders 2 و كسب موفقيت هاي زياد و فروش خوب اين بازي بار ديگر اين عنوان به ميدان نبرد بازميگردد اما اين بار كامل تر و بهتر از هميشه و صدالبته با يك تغيير بسيار بزرگ، عرضه بر روي كنسول نسل بعد شركت نينتندو يعني Wii U كه چند ماه ديگر عرضه مي شود.

20120928_darksiders_2_wii_u.jpg

شركت THQ تاكيد كرد كه نسخه Wii U بازي كامل تر از هميشه خواهد بود و تمامي آيتم ها و ديگر ويژگي هايي كه در DLC عرضه شده بودند نيز به بازي اضافه شده اند تا طرفداران از يك تجربه عالي لذت ببرند.

ويژگي هاي اين پك به شرح زير است:

Argul’s Tomb: اولين پك قابل دانلود بازي كه شامل يك منظقه جديد و منحصر به فرد، سلاح ها و زره هاي جديد بود.

Death Rides Pack: اين پك شامل side-quests (ماموريت فرعي) براي بخش تك نفره و اصلي بازي مي باشد كه علاقه مندان به ماموريت هاي فرعي مي توانند بيشتر در محيط بازي گشت و گذار بكنند و لذت ببرند.

Angel of Death & Shadow of Death packs: زره ها و سلاح هاي جديد و امكان اتنتخاب آنها در ابتداي بازي.

Deadly Despair Pack: به كمك اين پك مي توان سرعت اسب Death (مرگ) را افزايش داد و از سلاح ها و زره هاي افسانه اي با قابليت انتخاب در ابتداي بازي استفاده كرد.

اين بازي در EB Expo در آخر هفته به نمايش در ميايد و به همراه عرضه رسمي خود كنسول Wii U در ماه November عرضه مي شود.در حال حاضر اين بازي براي PC، Xbox360 و PS3 در دسترس است.

منبع

تغيير را احساس كنيد...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
هیچکس یک بازی رو به خاطر دو تا سلاح و یکی زره نمیره دوباره بخره
فروش این بازی بیشتر برای کسانی هست که تازه میخوان این عنوان رو تجربه کنه ..
اینطوری نباید کسی عناوین HD شده قدیمی رو دوباره بخرند!!! یا DOOM BFG رو کسی نباید بخره چون یه مقدار چیز میز بهش اضافه شده!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
همه اینا برای پلتفورم های دیگه اومده.
Argul`s Tomb که برای کنسول های دیگه هم اومده.
Death Rides Pack هم همین طور.
Angel of Death و Shadow of Death هم فکر کنم خودم توی PC دارم. البته مطمئن نیستم.
Deadly Despair Pack هم برای کنسول های دیگه اومده.
کلآ چیزی توی این مجموعه نیست که انحصاری Wii U باشه. فقط به جای اینکه تیکه تیکه اومده باشن یا دانلودی باشن ، از اول توی بازی هستن.
فقط یه سری امکانات به خاطر کنترلر Wii U داره که جالب هستن ولی بعید میدونم کسی که Darksiders II رو بازی کرده ، به خاطر اینکه با صفحه کنترلر میتونه توی منوها تکون بخوره دوباره بازیش کنه ! :D ولی خب اونایی که PS3 , 360 ندارن و توی PC هم بازی نکردن ، میرن سراغش و از یکی از بهترین بازی های امسال لذت میبرن ! :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
اینطوری نباید کسی عناوین HD شده قدیمی رو دوباره بخرند!!! یا DOOM BFG رو کسی نباید بخره چون یه مقدار چیز میز بهش اضافه شده!!!

عنوان HD شده جهت تجلی حس نوستالژِی هست و همین طور کیفیت بهتر ولی شما فرض کن این بازی رو 5 ماه پیش روی 360 بازی کردی بعد حالا هیچ توجیه منطقی نمیتونی داشته باشی گه ایم رو روی Wii U هم بری..

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
عنوان HD شده جهت تجلی حس نوستالژِی هست و همین طور کیفیت بهتر ولی شما فرض کن این بازی رو 5 ماه پیش روی 360 بازی کردی بعد حالا هیچ توجیه منطقی نمیتونی داشته باشی گه ایم رو روی Wii U هم بری..
5 ساعت گیم پلی اضافه ماموریت های بیشتر .استفاده از قدرت کنترل بهتر و بهینه شده تو wii u. برای من 5 ساعت هم 5 ساعته. HD ها فقط گرافیکشون HD شده وگرنه هیچ فرقی بجز گرافیک تو بازی ایجاد نشده پس نباید بازی کرد دیگه؟

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
این پک شاید سر جمع حجمش به 2g هم نرسه هیچ تغییر و تحول گرافیکی هم که نداره پس چه ارزشی داره دوباره بازی کردنش.

تو این بازی زیاد به گرافیک توجه نشده و بیشتر توجه شون بر روی چیزای دیگه بوده (هم شماره یک و هم شماره دومش)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
5 ساعت گیم پلی اضافه ماموریت های بیشتر .استفاده از قدرت کنترل بهتر و بهینه شده تو wii u. برای من 5 ساعت هم 5 ساعته. HD ها فقط گرافیکشون HD شده وگرنه هیچ فرقی بجز گرافیک تو بازی ایجاد نشده پس نباید بازی کرد دیگه؟
پست بالاتر که آریا داد رو بخون به همه جواب هات میرسی. این نسخه هیچ چیر خاصی نداره که ملت بخوان دوباره برن سراغش.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از حالا مشخصه این کنسول، به یک کنسول قدرتمند از نظر بازی تبدیل میشه
تازه پتانسیل های این سینی (به قول دوستان بازی سنتر) داره به همگان نشون داده میشه
الانه zombie u و بتمن تا حدودی نشون دادن که چقدر هماهنگی بین صفحه تلویزیون و اون ال سی دی روی دسته و سنسور های مختلف دسته چقدر میتونه مفرح و جدید باشه واسه گیمر ها

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
مسلما هدف THQ از این کار این بوده که فردا پس فردا نگن روی کنسول نسل بعدی نینتندو یه پورت معمولی از بازی X360 و PS3 شده وگرنه این بازی برای کسایی که تجربه نکردن بدون همه این اضافات هم قابل قبول و جذابه و همچنین این ویژگی های جدید اونقدر هم با اهمیت نیست که یه نفر بخواد به خاطرش یه بار دیگه 20- 25 ساعت گیم پلی رو دوباره تکرار کنه !!!

تجربه این بازی برای بار اول لذت بخش بود ولی تجربه دوباره اش به دلیل محکم تری نیاز داره تا چند تا سلاح و چند تا ماموریت فرعی !!!

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
همه اینا برای پلتفورم های دیگه اومده.
Argul`s Tomb که برای کنسول های دیگه هم اومده.
Death Rides Pack هم همین طور.
Angel of Death و Shadow of Death هم فکر کنم خودم توی PC دارم. البته مطمئن نیستم.
Deadly Despair Pack هم برای کنسول های دیگه اومده.
کلآ چیزی توی این مجموعه نیست که انحصاری Wii U باشه. فقط به جای اینکه تیکه تیکه اومده باشن یا دانلودی باشن ، از اول توی بازی هستن.
فقط یه سری امکانات به خاطر کنترلر Wii U داره که جالب هستن ولی بعید میدونم کسی که Darksiders II رو بازی کرده ، به خاطر اینکه با صفحه کنترلر میتونه توی منوها تکون بخوره دوباره بازیش کنه ! :biggrin1: ولی خب اونایی که PS3 , 360 ندارن و توی PC هم بازی نکردن ، میرن سراغش و از یکی از بهترین بازی های امسال لذت میبرن ! :biggrin1:
نه باو اگه همين DLC ها هم بيان روي Wii U طلا ميشن آريا بكس رو دست كم نگير:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر