وش ویتا با رم 8 بازی مورتال یاتعوض با اps3کپی

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
Rating - 100%
5   0   0
سلام دوستان قصدفروش ویتا3g wifi با سیم کارت همراش بدون خط و خش دارم 3ماه پلاس داره بازی انچارتد گراوئ راش و ویپ اوت و جت استادیو روشه بفقط کارتون نداره ولی دستگاه در حد اکه از سوئد امده برام از اون اول برچسب داشت و محافض و یه کیف فقطم با ps3 کپی خور یا ایفون عوض میشه ممنون

Attachments

• IMAG0136.jpg
    IMAG0136.jpg
    89.4 KB · مشاهده: 46
  • IMAG0137.jpg
    IMAG0137.jpg
    81.5 KB · مشاهده: 38
آخرین ویرایش:

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
Rating - 100%
5   0   0
دوستانی ک قیمت دادان 700 بوده ولی قصدم بیشتر تعویض هست ولی رو ps3 کپی یا ایفون بشه ممنون دوستان اکانت پلاسش چندماهی داره

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
Rating - 0%
0   0   0
من فکر کنم بیشتر دزدی باشه . چون حالا میگیریم کنسول جعبش سوعده . بازی هم جعبش سو عده ؟ مطمینی از دست فروش نخریدی؟؟؟؟

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
Rating - 100%
5   0   0
من فکر کنم بیشتر دزدی باشه . چون حالا میگیریم کنسول جعبش سوعده . بازی هم جعبش سو عده ؟ مطمینی از دست فروش نخریدی؟؟؟؟

دزدباباته بیشعور کدوم دست فروشو دیدی ویتا بفروشه بچه ها این سایت میشناسنم و خودم مغازه دارم.از بچه معذرت میخوام برا تند حرف زدنم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
Rating - 100%
38   0   0
داداش من طرز فکرت اشتباه هست (اول اینکه ببین با کی حرف میزنی و بعد نظر بده در موردش)بعد هم کسایی که مسافرتی چیزی میارن معمولا" برای اینکه جلوشون رو برا گمرکی نگیرن جعبه رو نمیارن .......

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
Rating - 0%
0   0   0
داداش من طرز فکرت اشتباه هست (اول اینکه ببین با کی حرف میزنی و بعد نظر بده در موردش)بعد هم کسایی که مسافرتی چیزی میارن معمولا" برای اینکه جلوشون رو برا گمرکی نگیرن جعبه رو نمیارن .......

جوری حرف میزنی انگار ما خارج نرفتیم .حتی اگه هر چیز برقی رو پلمپ وارد کنی از سفر تا 2 تا کاری ندارند ..منم ویتامو از تایوان اوردم پلمپ اونم 2 تا نه گمرکی گرفت نه چیزی با 10 تا بازی پلمپ .خیلی مسخرست بازیم اخه جعبه نداره و عمو که فحش میدی .من تربیت دارم و فوش نمیدم ولی مغازه دارم خودمم و کسایی رات میشناسم که جنسا بی کارتن رو ارزون تر میخرند و میاند اینجا میندازم مردوم. جالب شد مغازه داری و جنس برات از اون ور اومدن بی کارتن ..هه هه هه

---------- نوشته در 06:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:27 PM ارسال شده بود ----------

اگه دستگاهت از سوععععد اومده بخاطر این که ثابت کنم دروغه شماره بیلد دستگاهو بزار تا استعلام کنم ببینم تو کدوم کشور پخش شده تا ثابت شه

---------- نوشته در 06:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:29 PM ارسال شده بود ----------

جالب تر اینجاست چند وقت پیش تایپیک زدی بودی .گفتی یه بازی کمبت از اون ور اوردن جعبش گم شده ... حالا جالب تر شد. ویتا رو هم میخای بفروشی بی جعبه از سوعدعععععد اومده ..هه ههه هههه

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
Rating - 100%
5   0   0
داداش تو از چی میسوزی خوب یه مدت تصمیم داشتم مورتال جدا بفروشم خوب چه ربطی داره/ازهمون عکسام برا فروش ویتام استفاده کردم خوب بگو از کجا کد بهت بدم تا ثابت شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر