وسایل جانبی برای Psp

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
همچين ميگيد توي ايران هست آدم شك ميكنه كه مگه داريم توي سومالي و نميدونم فيجي و نيجر و اون ورا زندگي ميكنيم . . .
بابا اين يارو يگانه از شير مرغ تاجون آدميزاد رو داره، يه سري بزنيد، حتماً نتيجه ميگيريد ...

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
همچين ميگيد توي ايران هست آدم شك ميكنه كه مگه داريم توي سومالي و نميدونم فيجي و نيجر و اون ورا زندگي ميكنيم . . .
بابا اين يارو يگانه از شير مرغ تاجون آدميزاد رو داره، يه سري بزنيد، حتماً نتيجه ميگيريد ...

آره ، ولی به قیمت " جون آدمیزاد " هم به مشتری قالب می کنه !!!
یگانه هم نداره ...

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
یگانه هم نداره ...
توي اين سايت مثل اينكه همه با يگانه لج هستن . مشكل هم اينجاست كه هركي يك حرفي ميزنه سريع حرفش رو قبول ميكنن حتي اگر كسي از يگانه هم نخريده باشه نظرش نسبت به اون عوض ميشه .
درضمن من تا بحال دو تا كنسول ازش خريدم با قيمتي كه هيچ كجاي تهران نميشد پيدا كني و حداقل اين فروشگاه در اين مورد حرف اول رو ميزنه . در كل من دو بار از توكلي خريد كردم توي قيمت خيلي باهات راه مياد ;)

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
چونه نزن اون خیلی دزده همه میگن اونوقت شما یکنفر میگی نه
نکنه خودشی یا شاگردش که براش تبلیغ میکنی چون به این سایت دسترسی داره
در هر صورت چرا روزه شکدار بگیریم این اقا کارش شیشه خورده داره حالا هرکی میخواد بگیره .:cheesygri

منم میگم

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
توي اين سايت مثل اينكه همه با يگانه لج هستن . مشكل هم اينجاست كه هركي يك حرفي ميزنه سريع حرفش رو قبول ميكنن حتي اگر كسي از يگانه هم نخريده باشه نظرش نسبت به اون عوض ميشه .
درضمن من تا بحال دو تا كنسول ازش خريدم با قيمتي كه هيچ كجاي تهران نميشد پيدا كني و حداقل اين فروشگاه در اين مورد حرف اول رو ميزنه . در كل من دو بار از توكلي خريد كردم توي قيمت خيلي باهات راه مياد ;)
خب عزيزم الان من قانعت ميكنم ...
پارسال 15 هزار تومن براي دانگريد از من گرفت ( درحالي كه ورژنم همون 1.5 بود ) بعد يه DVD از آشغال ترين بازي ها به من داد گفت با اين دانگريد كردم (به جان خودم راست ميگم ) ....
70 هزار تومن پول مموري 1 گيگ گرفت و گفت كه ORIGINALE و به اين سوي چراغ اگه اورجينال بوده باشه ...
گفت كه من اين قيمت كه بهت دادم، چون خيلي باحالي و اين حرفا اين قيمت بهت ميدم ...
گوش كن هنوز مونده ...
رفتم يه دونه بازي ازش بگيرم ( kill zone ) گفت 5000 تومن ( 400 تومن؛ داداش هومن )...
رفتم ازش كاور طلقياي PSP رو بگيرم، گفت 15 هزار تومن ( 5 تومن، توي توپخونه )
..............................................................................................................
واسا بهت بگم ...
هنوز مونده . . .
زماني كه PS2 كپي خور نشده بود و قيمت هم 350 بود؛ PSone 150 تومني رو با فشار كرد توي پاچه ما ( 250 ) . . .
قانع شدي داداش ...
آره خود منم دوتا ازش كنسول گرفتم تا حالا ...
..................................................................................
اصلاً اين همه موضوع و آدم و فروشگاه ديگه، قحطي آدم اومده كه ما داريم در مورد يگانه صحبت ميكنيم ...

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
من که گفتم
من تهران نيستم
ولی تو دوبی ديدمش
اومده بود جنس بخره داشت ميگفت يگانه تهران ماله اينه
يه برخوردی هم باهاش داشتم خوشم نيومد
معلومه از اوناست!

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
بچه ها نظرتون راجع به اینا چیه ؟؟؟

style رو فکر نکنم کسی دیده باشه خیلی توپه هم جای PSP داره هم هدفون هم UMD و هم مموری وفکر کنم زیبا ترین کیفی باشه که تا حالا دیدم
اگر خواستید PM بدید
باتشکر

logitech هم که دارم اگر کسی خواست قیمت هم خیلی خوبه ;)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
کسی میدونه کیفیت عکسهای دوربین چه جوری هست (رزولیشنش چیه) ؟ اصلا عرضش خرید داره ؟ چون یگانه اورده میده 130 هزار تومن:mad: شادی و کیان که همدستن میدن 90 تومن:eek: در کل خوب میکنن تو پاچه این توپخونه ای ها شادی که بلد نیست چه جوری با مشتری باید صحبت کرد رفتم پیشش میگم من یدونه از این دوربین ها میخوام اگه برات ممکنه برای من تستش بکن (50 هزار تومن سود رو جنس به نظر شما ارزش یه تست ناقابل رو نداره) به من میگه شما وقتی میخوای کاری بکنی (ازدواج) باید حتما قبلش طرف رو تست بکنی این هم از تربیتش :mad: همین جا بهش میگم مرتیکه....... امیدوارم که همیشه برخوردت همین جوری بمونه تا تمام مشتری هات رو از دست بدی. :evil:

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
کسی میدونه کیفیت عکسهای دوربین چه جوری هست (رزولیشنش چیه) ؟ اصلا عرضش خرید داره ؟ چون یگانه اورده میده 130 هزار تومن:mad: شادی و کیان که همدستن میدن 90 تومن:eek: در کل خوب میکنن تو پاچه این توپخونه ای ها شادی که بلد نیست چه جوری با مشتری باید صحبت کرد رفتم پیشش میگم من یدونه از این دوربین ها میخوام اگه برات ممکنه برای من تستش بکن (50 هزار تومن سود رو جنس به نظر شما ارزش یه تست ناقابل رو نداره) به من میگه شما وقتی میخوای کاری بکنی (ازدواج) باید حتما قبلش طرف رو تست بکنی این هم از تربیتش :mad: همین جا بهش میگم مرتیکه....... امیدوارم که همیشه برخوردت همین جوری بمونه تا تمام مشتری هات رو از دست بدی. :evil:
اتفاقا فروشنده ی شعبه ی تجریشش انقدر باحالا و خوش تیپ و خوش صحبته که واقا هرچی بگم کم گفتم.

واقعا خیلی خیلی خیلی بچه ی باحالیه.

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
اتفاقا فروشنده ی شعبه ی تجریشش انقدر باحالا و خوش تیپ و خوش صحبته که واقا هرچی بگم کم گفتم.

واقعا خیلی خیلی خیلی بچه ی باحالیه.
اره خوب چون اون بیشتر گرون میده هر چی باشه بالا شهره الان PSP رو داره با 320 میفروشه

نظرتون چیه ؟
در کل همه یه جوری شیشه خورده دارن اگر ندونی بد سرت کلاه رفته

اصلا نگران نباش همشون همینن
یکی از یکی .......
در هر صورت دوربین PSP 1.3 mega pixel هست ولی باید بگم که من تست کردم مثل VGA موبایل هست اصلا ارزش خرید نداره
البته برای پولدارا شاید باشه
قیمت هم 50 تومان هست که در سایت 25$ هست کلا زیاد طرفدار پیدا نکرد تنها کارش هم عکس و فیلم با کیفیت 272*480 هست که میگن برای eye toys هم استفاده میشه که تا حالا بازی در این مورد نیامده .

در کل امتیاز از 10
10/3

باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر