وسایل جانبی برای Psp

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
خوب من الان رفتم آمارشو گرفتم.

اول بگم كه قيمتش مثل اينكه 120 دلار هست.

اينم يه عكس از پكش كه نشون ميده چي داخلش هست:

129fs4593699.jpg

اينم يه عكس ديگه. اون بردي كه پايين عكس ميبينيد بايد روي ماردبرد دستگاه نصب بشه ولي ظاهرا احتياج به لحيم كاري نداره و ساده نصب ميشه سه تا فيس پليت هم داخلش داره كه هر رنگي كه دوست دارين رو ميتونين استفاده كنين حتما بايد از فيس پليتي كه گذاشته شده استفاده كنين چون يكم تغيير كرده.

129fs4593461.jpg

بعد هم ميتونيد به تلويزيون وصلش كنيد هم ميتونيد دسته ي PS2 رو بهش وصل كنين.

تو ايران گمون نكنم باشه ولي اگه بياد چيز جالبي هست.
چرا من 5 - 6 ماه پیش تو یگانه یدونه دیدم فقط در حد سوال ازش پرسیدم گفت که این کارو میکنه و فکر کنم 75 یا 80 تومن میگفت:eek:

PSP4US

کاربر سایت
Mar 26, 2007
7
سلام
الان كه دارم اينو مينويسم دارم گريه مي كنم.چون منه بي عرضه پي اس پي رو كه يه هفته پيش خريده بودم از دستم افتاد زمين و كلي خش برداشت-هم دكمه هاي بالاييش-هم بغلش و هم زيرش.
حالا من چيكار كنم كه عين اولش بشه؟ قاب فابريك سياهش پيدا ميشه من يكي بخرم؟اگه اطلاعاتي دارين راهنمايي كنين يا شبيه او قاب فابريكش هر چي كه باشه.

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
تهران،خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۵/۰۹/۰۵‬ :

...
چندي پيش شايعاتي منتشر شده بود كه "سوني" به زودي تجهيزات اضافي را براي اتصال "پي‌اس‌پي" به گوشي‌هاي موبايل به بازار مي‌دهد، مدتي پس از انتشار اين شايعه، نمونه‌هايي از اين وسيله با مارك "سوني" در بازار چين پخش شد كه "سوني" هيچگاه آنها را توليد نكرده بود.

از اين جالب‌تر ورود يك گوشي موبايل تقلبي با قابليتهاي فني متنوع به نام "‪ "PSP Phone‬و با مارك "سوني" به بازار چين است كه شركت "سوني" حتي هنوز ايده ساخت چنين محصولي را نيز مطرح نكرده است. اين گوشي هم‌اكنون با قيمت ‪ ۶۵۰‬دلار در بازار چين خريد و فروش مي‌شود كه اين قيمت برابر با بهاي برخي پيشرفته‌ترين مدلهاي گوشي‌هاي شركتهاي معتبر سازنده موبايل در جهان است.
...

منبع

هنوز ایران نیومده؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام
قیمت اینا چنده چندتا عکسهم بزارید
GPS
CAMERA دوربین (انگار تا 5مگا پیکسل هم هست)
WI-FI (PC)pc
UMD از ارزون ترین تا گرون ترین

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام
الان كه دارم اينو مينويسم دارم گريه مي كنم.چون منه بي عرضه پي اس پي رو كه يه هفته پيش خريده بودم از دستم افتاد زمين و كلي خش برداشت-هم دكمه هاي بالاييش-هم بغلش و هم زيرش.
حالا من چيكار كنم كه عين اولش بشه؟ قاب فابريك سياهش پيدا ميشه من يكي بخرم؟اگه اطلاعاتي دارين راهنمايي كنين يا شبيه او قاب فابريكش هر چي كه باشه.
دوست من
فروشگاه یگانه داره و شما میتوانید از آنجا تهیه کنید .
روبروی پاساژ علاالدین - پاساژ حافظ - شماره 36 - تلفن : 66703648 ;)
یک جلد ژله ای که یک شیشه پاک کن و یک محافظ صفحه هم داره به قیمت 15000 تومان .
در ضمن بنده یک کابل USB هم خریدم به قیمت 4000 تومان که هم به PSP وصل میشه و هم شارژره راستش آدر مغازه این یکی را یادم نیست اما فردا حتما" پیدا میکنم و مینویسم .

آخرین ویرایش:

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
تهران،خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۵/۰۹/۰۵‬ :

...
چندي پيش شايعاتي منتشر شده بود كه "سوني" به زودي تجهيزات اضافي را براي اتصال "پي‌اس‌پي" به گوشي‌هاي موبايل به بازار مي‌دهد، مدتي پس از انتشار اين شايعه، نمونه‌هايي از اين وسيله با مارك "سوني" در بازار چين پخش شد كه "سوني" هيچگاه آنها را توليد نكرده بود.

از اين جالب‌تر ورود يك گوشي موبايل تقلبي با قابليتهاي فني متنوع به نام "‪ "PSP Phone‬و با مارك "سوني" به بازار چين است كه شركت "سوني" حتي هنوز ايده ساخت چنين محصولي را نيز مطرح نكرده است. اين گوشي هم‌اكنون با قيمت ‪ ۶۵۰‬دلار در بازار چين خريد و فروش مي‌شود كه اين قيمت برابر با بهاي برخي پيشرفته‌ترين مدلهاي گوشي‌هاي شركتهاي معتبر سازنده موبايل در جهان است.
...

منبع

هنوز ایران نیومده؟
[MARQUEEL]هنوز ایران نیومده؟[/MARQUEEL][MARQUEER]هنوز ایران نیومده؟[/MARQUEER]

fashgi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
59
متشكرم . با توجه به پستهاي قبلي كه در آنها هم اشاره گرديده ، عملكرد Gps به كشور خاصي محدود نميگردد و در تمامي نقاط دنيا كار ميكند ، تنها مورد آن كه من در اينترنت ديدم ، نرم افزار همراه آن است كه مثلا فقط نقشه هاي ژاپن را همراه داشت و احتمالا آن مورد دبي كه شما مشاهده فرموده ايد نيز همراه با نقشه هاي محلي آن خطه بوده است . به هر حال اميدوارم اطلاعات بيشتري از بچه هاي ديگه در اين مورد بدست بياورم . در هر صورت متشكرم .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
جی-پی-اس حتی به نقشه هم نیازی نداره و کار اصلیش دادن مختصاته.این مختصات رو میشه به راحتی توی هر نقشه ای وارد کرد.
اون برنامه هم قضیه اش کلا فرق میکرد.

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
توی تمام شهرهای بزرگ دنیا ، یه سری نقطه هست که به طور دقیق طول وعرض جغرافیاییشون رو مشخص کرده اند (تو تهران هم چند جا هست) ، شما کافیه توی نقشه این نقاط مبنا را مشخص کنید و طول وعرض جغرافیاییشون رو به برنامه بدید ، دیگه ماکن یابی های بعدی به صورت نسبی از روی همین نقاط مبنا انجام می شه ...
نوی برنامه Map This هم که برای PSP نوشته شده ، امکان اضافه کردن نقشه های جدید هست .

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
توی تمام شهرهای بزرگ دنیا ، یه سری نقطه هست که به طور دقیق طول وعرض جغرافیاییشون رو مشخص کرده اند (تو تهران هم چند جا هست) ، شما کافیه توی نقشه این نقاط مبنا را مشخص کنید و طول وعرض جغرافیاییشون رو به برنامه بدید ، دیگه ماکن یابی های بعدی به صورت نسبی از روی همین نقاط مبنا انجام می شه ...
توی برنامه Map This هم که برای PSP نوشته شده ، امکان اضافه کردن نقشه های جدید هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر