وزیر ارتباطات گیمرهای ناراضی از اینترنت را فرا خواند؛ کیفیت بازی آنلاین بهتر می‌شود

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
تا انشالله بتونیم علاوه بر بهبود/حل آندسته از مسائلی که مرتبط با سرویسدهنده های داخلیست، مشکلات مرتبط با شبکه زیرساخت کشور (و احیانا تارنماها یا مقاصد فیلتر شده) رو با ارائه گزارش و راهکار پیشنهادی به وزارت ارتباطات و نهادهای مسئول منعکس کنیم.

منعکس !

بزرگوار از 2008 تا کنون داریم منعکس مینماییم!

آن هنگام که غورباقه اسنایپر زن شد نت مملکت هم درست خواهد شد انشاالله . . ..

• Like
Reactions: sadeghbb and Sony+

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
واقعا این isp های mother rocker چی فرض کردن مارو؟ در این 9-10-11سال اخیر که با انواع اقسام isp ها سر و کار داشتم چیزی جز افت کیفیت و افزایش قیمت ندیدم!

مخابرات:پینگ + پهنای باند + ریت =فاجعه . شاید پورتی ب اسم نامحدود به کاربر فروخته بشه ولی پهنای باند اینقدر فاجعه ست که ریت دانلود بیشتر از 100کیلوبایت نخواهد بود (کاملا هدایت شدنش از پشت صحنه مشخصه ) فقط نت تایپ 2 داره ک با این پینگ و پهنای باند ب درد تبمونه فاطی هم نمیخره

ایرانسل: پینگ+ پهنای باند+ ریت + NAT TYPE3 +تعرفه = آن سوی فاجعه را چه گویند؟

همراه اول : پینگ + پهنای باند + ریت + نت تایپ 3 + تعرفه های غیر منطقی = SOMEbodyF4ckme !

اکثریت آحاد ملت هم که پشت باغ موندن تعریفشون از نت خلاصه شده به 4تا گیف لود شدن در تلگرامو لایک کردن عکسای هنرمندین -جیمس دین-ری**دین _اکبر عبیدن در اینستا و امثال اعهم . . .. . . .بذار بخورن این آی اس پی ها نوش جوونشون آقا با وجود این املت شهیدپرور چرا که نه .

فارغ از این مسائل مسئله فیلترینگ و هوم پیچ هر ایرانی (پیوندها) . انواع اقسام مرجع ها فیلتر از ویکیپدیاش بگیر تا IGN که مرجع تخصصی گیمه (چرا فیلتره مشخص نیست) پس از چه مرجعی ترجمه کنیم ارائه بدیم خدمت دوستان؟ یوتیوب رو که نگو سالهاست در حسرت ـه بافرینگ ش موندم :( یعنی باید بگردی زیر زمین های شوروی سابق رو 4تا ویدئو پیدا کنی دانلود کنی (تازه اگر هنگام دانلود تایم اوت نشه!) به زور آپلود کنی بذاری تو تاپیک!

ما جهنم خودتون خسته نشدید ؟ خوب لامصب وقتی منه ایرانی کانکت میشم به سرور آمریکا هزینه به مراتب سنگین تری نصیب شما میشه .

من نمیدونم این سالیانه 200 میلیارد تومان !!! از کجا مییاد که صرف فیلترینگ هوشمند میشه!!! آیا این بودجه اصلا بگیم یک سوم این بودجه برای احیا کردن زیر ساخت های داخلی کافی نیست؟ تاکی محدودیدت تاکی تو سره کاربر ایرانی زدن . بسته بابا جمعش کنید این نت رو نخواستیم . . . .

شایسته این اندک احترام در گفتارمم نیستن . . .!

so it"s fury feri testament:d

حاضرم بعد اودین سال و ترکوندن انواع اقسام یوزر بَن بشم ولی زیر بار منت این آی اس پی ها نرم . و آنان که گذشته خود را ب رُخ کشیدند در عذابی سخت گرفتارند

آخرین ویرایش:

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
@EvisCeration
@Cr3diT0r
@qozmyox

این VDSL هستش :D یعنی همون اینترانت یا بهتره بگم ماهواره ای PTP :D فتوشاپ هم نیست :D خواستید فیلم میگیرم میزارم :D

سرور خارجـــــــــــه رو بذار . . .

با من ازدواج میکنی :">

پوچ است:p

• Like
Reactions: Sony+

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
طرح جدید رسید :D
سميع الله صادقي در گفت‌وگو با فارس، با اعلام تعرفه‌هاي جديد اينترنت شركت‌ مخابرات ايران از اجراي آزمايشي و فعلا اختياري اين تعرفه‌ها از فردا (اول مهر) در دو استان مازندران و قم خبر داد.

معاون تجاري شركت‌ مخابرات ايران تصريح كرد: 3 بسته هر يك شامل 4 سطح سرعت 2 مگابيت برثانيه، 8 مگابيت بر ثانيه، 16 مگابيت بر ثانيه و 50 مگابيت برثانيه (مجموعا 12 تركيب) پيش‌بيني شده است.

وي توضيح داد: بسته اول شامل ترافيك داخلي (كشوري، مخابرات و 500 سايت پرمصرف و پربازديد داخلي) با ميزان استفاده دلخواه (تعيبري از نامحدود) است كه ماهانه 7500 تومان قيمت دارد.

صادقي افزود: بسته دوم شامل ترافيك داخلي (كشوري، مخابرات و 500 سايت پرمصرف و پربازديد داخلي) با ميزان استفاده دلخواه به همراه مكالمه داخل استاني به ميزان دلخواه (تعيبري از نامحدود) است كه ماهانه 10 هزار تومان قيمت دارد.

معاون تجاري شركت مخابرات ايران افزود: بسته سوم شامل 10 گيگ ترافيك بين‌الملل، ترافيك داخلي (كشوري، مخابرات و 500 سايت پرمصرف و پربازديد داخلي) با ميزان استفاده دلخواه، 60 دقيقه مكالمه بين استاني رايگان و 30 دقيقه مكالمه ثابت به همراه اول رايگان است كه ماهانه 22 هزار تومان قيمت دارد.

صادقي ادامه داد: هر سه بسته‌ سرعت بيس (بر پايه سرعت) هستند و هر سه بسته در 4 سطح سرعت 2 مگابيت برثانيه، 8 مگابيت بر ثانيه، 16 مگابيت بر ثانيه و 50 مگابيت برثانيه تعريف شده اند كه در بسته سوم سرعت‌ها قيمت ها به ترتيب 22 هزار تومان، 31 هزار تومان، 40 هزار تومان و 50 هزار تومان هستند.

وي با بيان تعريف مخابرات از ترافيك گفت: سه نوع ترافيك را متصور هستيم، نخست ترافيك TCI (شركت مخابرات ايران) كه ترافيك سايت‌ها‌ي هاست (ميزباني) شده در مخابرات است، نوع دوم ترافيك كشوري (ملي) است كه در داده‌هاي برخي ارائه دهندگان محتوا در شركت زيرساخت هاست مي‌شود و نوع سوم ترافيك بين‌الملل است.

صادقي درباره شرايط پس از اتمام ترافيك بين‌الملل در بسته سوم، تصريح كرد: مشتري در هنگام خريد اين سرويس‌ها انتخاب مي‌كند كه پس از پايان 10 گيگ ترافيك بين‌الملل، مصرف حجم بين الملل قطع شود يا خير. اگر خواهان قطع سرويس بين الملل پس از پايان حجم تعريف شده نيست، پس از پايان حجم مربوطه يا اقدام به خريد بسته‌هاي حجمي مي‌كند يا متعهد مي‌شود استفاده از ترافيك بين‌الملل را ادامه مي‌دهد و در پايان دوره به ازاي هر گيگابايت 1800 تومان مي‌پردازد.
چه طورن به نظرتون؟

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: aminda

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
وزیر محترم: اینترنت گرون نشده.

شرکتهای اینترنتی طبق دستور شما دانلود شبانه رایگان رو حذف کردند و با توجه به حجیم شدن برنامه ها و آپدیتهای جدید دانلود یک نرم افزارگرافیکی با چند افزونه چندین گیگ میشود یا آپدیت نرم افزارها و سیستم عاملها به گیگ میرسد.که برای دانلود هرکدام باید گیگ خریداری شود چون دانلود شبانه رایگان تنها روزنه امید بسته شده این یعنی گران کردن اینترنت در سایه،چه فایده وقتی سرعت 10m داشته باشی ولی دو گیگ بیشتر نداشته باشی؟مثل چاهی که توش آب نباشه بی فایدس.خودتون رو به خواب نزنید جناب وزیر جوانان از وزیر جوان انتظار درک داشتند متاسفانه تاحالا انکار مشکلات نصیبمون شده.

به 195 ایمیل بدید بگید چرا میگیم نت گرون شده اینا یا مارو سرکار گذاشتن یا واقعا در جریان نیستند.اینکه بدتر از قبلی شد این یکی به کل منکر مشکلاته!

فیلم | گرانی اینترنت و کلاهبرداری در سایت‌های لاتاری از زبان وزیر ارتباطات

• Like
Reactions: pbgame

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
...

اکثریت آحاد ملت هم که پشت باغ موندن تعریفشون از نت خلاصه شده به 4تا گیف لود شدن در تلگرامو لایک کردن عکسای هنرمندین -جیمس دین-ری**دین _اکبر عبیدن در اینستا و امثال اعهم . . .. . . .بذار بخورن این آی اس پی ها نوش جوونشون آقا با وجود این املت شهیدپرور چرا که نه ....

آی گفتی درد دل منو گفتی از وقتی شبانه رایگان قطع شده فقط یه بازی تونستم دانلود کنم و دانلود نرم افزار و فیلم هم دورش خط کشیدم.
زنگ زدم شهراد میگم آخه با این وضع دانلود میتونم بکنم ؟ خانم پشتیبان حق به جانب و متعجب میپرسه وااا وگه چیکار میکنی؟ 20 گیگ داری دیگه!الان همه 10 گیگ میخرن زیاد هم میارن شما چیکار میکنی مگه؟ راست هم میگه الان همکارها من اینترنت خریدن 5 گیگ 10 گیگ و به قول تو نهایت کارشون فوروارد کردن پست تلگرام و نهایتا دانلود کردن چهارتا آهنگ هستش خیلی هم راضی هستن.
میگم خانم الان یه فیلم کیفیت درست 8 تا 10 گیگ هستش و بازیها 40 گیگ و آپدیتها بالای یک گیگ چه جوری من میتونم استفاده کنم.خانم راهکار جلو پا من میذاره برو DVD فیلم بخر خوب.!!منتظر بودم تو بگی خودم بلد نبودم.بعد گفت کلا دنبال فیلمها ممنوعه نباش از من میشنوی . تلویزیون خودمون که بروزترین فیلمها رو نشون میده! دیدم یه چیزیم دارم بدهکار میشم بدون خداحافظی قطع کردم.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
آی گفتی درد دل منو گفتی از وقتی شبانه رایگان قطع شده فقط یه بازی تونستم دانلود کنم و دانلود نرم افزار و فیلم هم دورش خط کشیدم.
زنگ زدم شهراد میگم آخه با این وضع دانلود میتونم بکنم ؟ خانم پشتیبان حق به جانب و متعجب میپرسه وااا وگه چیکار میکنی؟ 20 گیگ داری دیگه!الان همه 10 گیگ میخرن زیاد هم میارن شما چیکار میکنی مگه؟ راست هم میگه الان همکارها من اینترنت خریدن 5 گیگ 10 گیگ و به قول تو نهایت کارشون فوروارد کردن پست تلگرام و نهایتا دانلود کردن چهارتا آهنگ هستش خیلی هم راضی هستن.
میگم خانم الان یه فیلم کیفیت درست 8 تا 10 گیگ هستش و بازیها 40 گیگ و آپدیتها بالای یک گیگ چه جوری من میتونم استفاده کنم.خانم راهکار جلو پا من میذاره برو DVD فیلم بخر خوب.!!منتظر بودم تو بگی خودم بلد نبودم.بعد گفت کلا دنبال فیلمها ممنوعه نباش از من میشنوی . تلویزیون خودمون که بروزترین فیلمها رو نشون میده! دیدم یه چیزیم دارم بدهکار میشم بدون خداحافظی قطع کردم.
داداش برای دانلود از نت فورجی ایرانسل یا همراه اول استفاده کن . شبانه برای من با 2 هرار تومن 40 گیگ دانلود میکنه . من همه بازیها و فیلم و سریالها رو اینجوری میگیرم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: aminda and Sony+

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
داداش برای دانلود از نت فورجی ایرانسل یا همراه اول استفاده کن . شبانه برای من با 2 هرار تومن 40 گیگ دانلود میکنه . من همه بازیها و فیلم و سریالها رو اینجوری میگیرم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
یکی از دوستان همین سایت هم بهم پیشنهادشو داد دستشم درد نکنه اما (حداقل سمت ما) اون ساعات انقدر شلوغ میشد و فشار رو BTS ها بود که دائم قطع وصل میشد و سرعت به شدت افت کرد مثلا ساعات عادی همونجا که نشسته بودم پشت کامپیوترم آنتن کامل داشتم و سرعت دانلود تا 2Mbps که عااالی تر از عالی هست میرفت اما تو اون ساعات سرعت تا 200Kbps افت میکرد و دائم آنتن قطع و وصل میشد و دوتا خط بیشتر نمیداد.و نهایتا توی دوشب 2.5 گیگ دانلود کرد.که نا امید کننده بود.منطقه ما تهرانسر بلوار گلها.شما منطقه تون کجاست؟
اگر مودم LTE بخر کیفیتش بهتر میشه؟ چون من با گوشی گرفتم و اینترنتشو شیر کردم رو کامپیوتر.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
یکی از دوستان همین سایت هم بهم پیشنهادشو داد دستشم درد نکنه اما (حداقل سمت ما) اون ساعات انقدر شلوغ میشد و فشار رو BTS ها بود که دائم قطع وصل میشد و سرعت به شدت افت کرد مثلا ساعات عادی همونجا که نشسته بودم پشت کامپیوترم آنتن کامل داشتم و سرعت دانلود تا 2Mbps که عااالی تر از عالی هست میرفت اما تو اون ساعات سرعت تا 200Kbps افت میکرد و دائم آنتن قطع و وصل میشد و دوتا خط بیشتر نمیداد.و نهایتا توی دوشب 2.5 گیگ دانلود کرد.که نا امید کننده بود.منطقه ما تهرانسر بلوار گلها.شما منطقه تون کجاست؟
اگر مودم LTE بخر کیفیتش بهتر میشه؟ چون من با گوشی گرفتم و اینترنتشو شیر کردم رو کامپیوتر.
هردو سيم كارتو تست كرديد؟ چون تو كل شهر ما كه ايرانسل اصلا انتن نميده فكر كنم دكلو زير شهر گذاشتن همه جا E هست بجز بعضي مناطق
همراه اول سرعت خوبي داره من قبلا 3G بودم راحت ٢-٣ مگ ميداد الان حدود يكي دو ماهه كه منطقه LTE شده ولي چون سيستمم مشكل پيدا كرده سرعت دقيقي ازش ندارم اما احتمالا بهتر از قبل شده باشه چون بازيارو راحت از خود كنسول دانلود ميكنم
مودم هم تاثير انچناني نداره مگر اينكه گوشي اي كه باهاش تست كرديد مدل پايين بوده باشه
گزارش هم ميشه داد ولي فكر نكنم كاري انجام بدن
نت شبانه isp ها هم از وقتي نت نامحدود سيم كارت اضافه شد شروع كردن به جمع كردن چون براي هركسي كاربرد نداشت و اگه مشكل انتن دهي كه براي يه عده وجود داره رو كنار بذاريم وضعيت دانلود خيلي خوب شده ديگه مهم نيست بازي ٢٠گيگ باشه يا ٦٠ گيگ در هرصورت يه شبه ميشه دانلودش كرد

• Like

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
برای همراه اول لینکی که محصولات و مودمها و قیمتهاشو معرفی بکنه رو بدید لطفا.
+
همراه اول دانلود شبانه اش با چه هزینه ای و از چه ساعتی هستش؟
مرسی

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
مگه از تیر ماه با ابلاغیه تنظیم مقررات، ارائه سرویس به شکل شبانه رایگان حذف نشد؟ چطور یه سری از اپراتور ها مثل آسیاتک هنوز هم برای کاربرای جدید ارائه میدن در حالی که اکثرا به کل حذف کردن؟
متاسفانه بازی های های امسال هم دیگه داره میره واسه بالای 100 گیگ و میمونه هزینه های اینترنتی که به مراتب نسبت به سالیان پیش بیشتر شده.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
برای همراه اول لینکی که محصولات و مودمها و قیمتهاشو معرفی بکنه رو بدید لطفا.
+
همراه اول دانلود شبانه اش با چه هزینه ای و از چه ساعتی هستش؟
مرسی

از اینجا ببین اول با گوشی تست کن اگر خوب بود مودم بخر.از خود همراه حتما نمیخواد بخری مودم جدا تو بازار بخر و سیمکارت همراه اول اعتباری بنداز توش.

https://www.mci.ir/notrino-plans

مگه از تیر ماه با ابلاغیه تنظیم مقررات، ارائه سرویس به شکل شبانه رایگان حذف نشد؟ چطور یه سری از اپراتور ها مثل آسیاتک هنوز هم برای کاربرای جدید ارائه میدن در حالی که اکثرا به کل حذف کردن؟
متاسفانه بازی های های امسال هم دیگه داره میره واسه بالای 100 گیگ و میمونه هزینه های اینترنتی که به مراتب نسبت به سالیان پیش بیشتر شده.

من آسیاتک دارم حذف کرده.شباش نیم بها شده. 8-|
دوماه یکبار شارژ میکردم.مگر اینکه سالانه بسته باشی و هنوز تموم نشده باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
تشکر از همه دوستان دیشب تست گرفتم همراه اول تو منطقه ما بهتر آنتن داد و خوبم دانلود داد.
اگر مودم جیبی بخرم هم آنتن دهیش به خوبی گوشی هستش؟
برای سیمکارت اعتباری هم این طرح دانلود شبانه هستش یا فقط برای سیمکارت دائم هستش؟
طرح دانلود شبانه موقتی هستش یا میشه یکی دوسال روش حساب کرد.نریم تجهیزات بخریم باز پس فردا ماه دیگه پشیمون نمیشن؟واسه adsl دوماه پیش مودم Asus گرون خریدم.

• Like
Reactions: Vonarian

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
تشکر از همه دوستان دیشب تست گرفتم همراه اول تو منطقه ما بهتر آنتن داد و خوبم دانلود داد.
اگر مودم جیبی بخرم هم آنتن دهیش به خوبی گوشی هستش؟
برای سیمکارت اعتباری هم این طرح دانلود شبانه هستش یا فقط برای سیمکارت دائم هستش؟
طرح دانلود شبانه موقتی هستش یا میشه یکی دوسال روش حساب کرد.نریم تجهیزات بخریم باز پس فردا ماه دیگه پشیمون نمیشن؟واسه adsl دوماه پیش مودم Asus گرون خریدم.
مودم صددرصد بهتره به مدل گوشی و پیشرفته بودنش هم بسته گی داره lte ساپورت کنه. بنظرم اگه مدل گوشیت جدیده هزینه اضافی مودم خریدن

• Like
Reactions: Vonarian

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر