وبسایت سری بازی کیلزون بسته شد

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

91156.jpg

به نظر می رسد با تعطیل شدن وبسایت سری بازی کیلزون و هدایت آن ها به وبسایت پلی استیشن، اینده ی این سری بازی نامعلوم است و مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این مجموعه است. از انجایی که استودیو Guerilla در حال توسعه ی دنباله ی عنوان موفق و محبوب Horizon Zero Dawn است، امید زیادی به بازگشت مجموعه ی کیلزون در آینده ای نزدیک نیست.

این اظهارنظر، اکنون با از بین رفتن وبسایت بازی، نمود بیشتری پیدا کرده و کاربران در صورت بازدید از وبسایت بازی، آن ها را به وبسایت پلی استیشن هدایت می کند.اگر از سایت بازی بازدید کنید، با عبارت " "Killzone.com تعطیل شده است" روبرو می شوید و پس از آن به سایت پلی استیشن هدایت می شوید.در آخر هم استودیو Guerilla از همه ی کسانی که در طول سال ها از این مجموعه حمایت کرده اند، تشکر می کند.

با از بین رفتن سایت بازی،آینده خوبی برای سری کیلزون نمیتوان متصور بود،اما باید صبر کرد و دید در اینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
حیف واقعا صد حیف
ip فوقالعاده و fps یونیکی مثل کیلزون باید قربانی ساخت ادامه یه ip دیگه ای بش که بود و نبودش انچنان تفاوتی واسه انحصاری های سونی ایجاد نمیکنه
اما نبود kz که جزو معدود fps های سونی بود واقعا جای خالیش حس میشه
اتمسفر و گانپلی kz2 ( با متا فوقالعاده ۹۱ که به جرات جزو خفن ترین و بهترین شوترهاس) رو دیگه مشابش رو تو هیچ fps دیگه ای ندیدم .....حیف که حالا حالا ها نمیتونیم مثل kz2 رو ببینیم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یادش بخیر چقدر آنلاین بازی میکردیم kz2 نمی‌دونم بعضی وقتا فکر میکنم سونی مغز خر خورده این بازی رو ۶ یا ۷ ساله کلا برده تو کما درسته KZ shadow زیاد تعریف نداشت و برای یه انحصاری ضعیف بود ولی باز یه fps خوب بود برای سونی بعضی وقتا سر در نمیارم چیکار میکنن...!!!

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
واقعا که. یک نسل منتظر موندم تا سری جدیدش معرفی بشه. الان با این خبر که انگار خبری دیگه از این سری نخواهد بود. امیدوارم اصلا اینجور نباش دیر یا زود نسخه جدیدی از بازی ساخته بشه. سونی کلا سبک شوتر رو انگار بیخیال شده. شخصا حاظر بودم بین کیلزون و horizon کیلزون همچنان به عنوان ایپی شرکت فعالیت داشت. هیچ گیمی شبیه کیلزون اصلا نیست که بگیم شبیه این بازی عنوان دیگری هست. واقعا اگه کلا این ایپی رو بیخیال شدن واقعا سونی خریت کرده. همین عکس پست اول خودش به خیلی از انحصاری ها میارزه. لعنت به پول که به خاطر اینکه بعضی بازی ها انچنان سود اور نیستن خیلی وقته خبری ازشون نیست(کیلزون_ resistance_اینفیموس_ ایپی های عالی سونی در نسل هفتم تبدیل شدن به یک مشت خاطره و فراموش شده)

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
یادش بخیر چقدر آنلاین بازی میکردیم kz2 نمی‌دونم بعضی وقتا فکر میکنم سونی مغز خر خورده این بازی رو ۶ یا ۷ ساله کلا برده تو کما درسته KZ shadow زیاد تعریف نداشت و برای یه انحصاری ضعیف بود ولی باز یه fps خوب بود برای سونی بعضی وقتا سر در نمیارم چیکار میکنن...!!!
من هدفم از خرید ps4 همین مولتی kz2 بود به شخصه ساعتا با پینگ بالا و رو مخ محو بازی میشدم
هم بخش مولتی قشنگی داشت هم سینگل خوبی داشت
ولی shadow fall اقعا فاجعه بود تم بازی رفته بود به سمته kz ps2 بازی بخش تک نفرش که فاجعه بود شبیه مدال ps1 بود تک نفره میرفتی تو قلبه دشمن مولتیش هم فیلتر بود
اینجوری که یکی از بچه های سایت نوشته بود مثه این که سونی میخواد کل عناوینشو ببره زیر سایه دامین playstaion
ولی خوب هر چی که هست حالا حالا ها بازی نمیاد تا وقتی بازی نچندان جذاب ( از دید من ) horizon دارن میسازن
واقعی اتمسفر و گانپلی kz2 هنوز هم شاهکاره از تریلر e32005 تا نسخه اصلی

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من هدفم از خرید ps4 همین مولتی kz2 بود به شخصه ساعتا با پینگ بالا و رو مخ محو بازی میشدم
هم بخش مولتی قشنگی داشت هم سینگل خوبی داشت
ولی shadow fall اقعا فاجعه بود تم بازی رفته بود به سمته kz ps2 بازی بخش تک نفرش که فاجعه بود شبیه مدال ps1 بود تک نفره میرفتی تو قلبه دشمن مولتیش هم فیلتر بود
اینجوری که یکی از بچه های سایت نوشته بود مثه این که سونی میخواد کل عناوینشو ببره زیر سایه دامین playstaion
ولی خوب هر چی که هست حالا حالا ها بازی نمیاد تا وقتی بازی نچندان جذاب ( از دید من ) horizon دارن میسازن
واقعی اتمسفر و گانپلی kz2 هنوز هم شاهکاره از تریلر e32005 تا نسخه اصلی
منم وقتی برای دفعه اول KZ shadow رو بازی کردم قیافم دقیق شبیه همین گربه شد که تو امضا گذاشتی..!!!:D:D اصلا عجیب حالم گرفته شد کلی منتظر بودم با رفقا بریم آنلاین مثل KZ 2 کلا تعطیل شد همه چی...!!!

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
منم وقتی برای دفعه اول KZ shadow رو بازی کردم قیافم دقیق شبیه همین گربه شد که تو امضا گذاشتی..!!!:D:D اصلا عجیب حالم گرفته شد کلی منتظر بودم با رفقا بریم آنلاین مثل KZ 2 کلا تعطیل شد همه چی...!!!
هیلو بازی کن :D:D

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
فعلا خودمو با Titan fall 2 سرگرم کردم تا ببینم چه بازی میتونه شوتر من رو مثل Gear 5 ارضا کنه:D فعلا منتظر میمانیم :D
سه گانه بانجی گزینه خوبیه برای سرگرم شدن اگه بازی نکردی البته مخصوصا نسخه ۲ هیلو

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر