هیلو 4 جان تازه ای به مولتی پلیر هیلو وارد می کند

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
وارد سال 2012 شدیم و این یک معنی دارد: هیلو 4 امسال منتشر می شود. مجله OXM با کارگردان جدید سری هیلو، آقای Frank O'Connor مصاحبه ای انجام داده که اشارات تازه ای در آن به چشم می خورد. در زیر خلاصه ای از اشارات مهمی که اوکانر کرده را می خوانید:

Halo: CE Anniversary تا چه حدی تمرکز 343 را از هیلو 4 برداشت؟

"از 200 و خورده ای افراد که در استودیو ما هستند، حدود 200 نفر کاملا بر روی هیلو 4 کار می کنند."

آیا باز هم Certain Affinity، استودیویی که توسط Max Hoberman طراح ارشد مولتی پلیر هیلو 2 تاسیس شد، با 343 همکاری می کند؟

"Certain Affinity قطعا دوباره با ما کار خواهد کرد. آنها عضوی از خانواده ما هستند."

concept-art-halo-4-forest-design.jpg

به طور صریح این بدین معنی است که Certain Affinity مپ های مولتی پلیر برای هیلو 4 طراحی می کند یا خیر؟

"مسلما تمام قسمت های مولتی پلیر هیلو 4 در داخل استودیو ساخته می شود، [اما] آیا در نظر می‏گیریم با همکاری آنها روی این قسمت ها کار کنیم؟ البته که می گیریم. آنها برخی از بهترین مپ های کل سری هیلو را تا به حال ساخته اند."

آیا طرفداران هیلو با 343 مشکلی ندارند، از آنجایی که آنها بانجی نیستند؟

"وقتی آنها ببینند ما از لحاظ تکنولوژی به چه چیزی دست پیدا کردیم، و همینطور چقدر در مورد گیم پلی هم محتاطانه و هم جاه طلبانه برخورد کردیم (درست است این دو متناقض به نظر می رسند، ولی در واقع نیستند)، من فکر می کنم آنها بیشتر و بیشتر [به ما] اطمینان پیدا می کنند."

آیا هیچ کدام از تکنولوژی های موتور Anniversary در هیلو 4 جایی دارند؟

"تکنولوژی استفاده شده در Anniversary واقعا باحال است، اما هیچ ربطی به تکنولوژی که برای هیلو 4 ساخته می شود ندارد."

mc_end.jpg

هیلو 4 چقدر با هیلوهای بانجی متفاوت است؟

"هسته اصلی که هیلو 4 را عالی می کند، ساخت گیم پلی و دنیایی است که بانجی خیلی وقت پیش در Halo: CE ریشه اش را گذاشته بود."

چه تغییراتی از همه بیشتر مشخص خواهند بود؟

"الان وقتش است که ما به معنای واقعی کاری جدید و تازه انجام بدهیم و جان دوباره ای به بازی تزریق کنیم... حداقل در مولتی پلیر."

کسانی که تا به حال هیلو بازی نکرده اند چقدر از لحاظ داستانی سردرگم می شوند؟

"اگر هیلو 4 اولین هیلویی است که می خواهید بازی کنید.... مشکلی نداره! اصلا نگرانش نباشید."

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
شماره قبلیشو که من فقط لایو می زدم خیلی می چسبید!مخصوصا اون مچینگان رو که بر می داشتی :D یه قسمتیش تو سقف گیر کردم یه باگ کوچیک بود بعد از اون بالا همه رو می کشتم هیچ کس هم نمی فهمید من کجام دارم چجوری می کشمشون اخرشم تیرم تموم شد :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نظرات و اضحار لطف های شما به بازی های مایکرو و البته منطق فوق درخشان شما زبان زد خا و عام هست ! بیشتر از این ما رو شرمنده نکنین
کلا بسته به شرایط سال و گوتی و اینا و البته تغییرات جوی تغییر میکنه ! یه جا GT میشه امتیاز های نسل قبلش ، یه جا میشه نسل قبل چیه بابا !
ببین عزیز من گناه هرکسی رو به پای خودش مینویسن. شما از الان تا یک هفته وقت داری پستی از من پیدا کنی که همچین حرفی راجب GT زده باشم. ( یا مشابهش )
به هر حال سطح سوادی هرکس و اینکه از کی با بازی آشنا شده رو از رو پست هاش میشه تشخیص داد. زیاد احتیاج به زحمت نداره
ما n00b ، شما هاردکور. ما تازه گیمر شده ، شما old school. ما بی منطق و بیسواد ، شما خدای منطق و سواد. حلّه ؟ :)
پ.ن: استفاده از گیف هم هنر و جاش رو میخواد که ظاهرا ........
Exactly الان حدودا نیم ساعته دارم فکر میکنم اون gif شما و پست قبلی من دقیقا چه ربطی به ترول داشت؟!
پ.ن2: KZ بهترین FPS تاریخ >:d< بیخیال ترولینگ بشین کسی چیزی نمیگه به شما !
...........
البته اگه GTA V امسال بیاد، شاید هم منظورش MP3 هست، lol.
مکس پین سازنده ـش عوض میشه lol میشه ، هیلو سازنده اش عوض میشه GOTY میشه >:d<
----------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز که همش پست های من رو با اینکه هیچ مشکلی ندارن پاک میکنی ، یکم از مدیرا و ناظم های PS Fan یاد بگیر. هیچ حرف مخالفی رو پاک نمیکنن. بلکه از هنرشون استفاده میکنن و جواب میدن ;)
خیلی دوستانه میگم این کارها هیچ ثمری جز اینکه بگن چون نمیتونی جوابی بدی جهت دار برخورد میکنی برات نداره. مطمئن باش. برا خودت میگم ;)
این تیکه ی آخر حرفم رو وقتی خوندی اگه خواستی ویرایش کن ولی بقیه ی پست رو خواهشا کاری نداشته باش چون هیچ مشکلی نداره. داریم دور هم بحث میکنیم دیگه. مشکلی نیست که.
شما که خودت پستت رو پاک کردی، مطمئنی سالمی الان؟
yahoo_7.gif
من پستم رو ویرایش کردم که یه چیزی بهش اضافه کنم (جوابی که توی این پست جدید به Frobary دادم) ولی وقتی که ارسال کردم دیدم فقط قسمت آخرش که اضافه کردم ارسال شده. بعد همون رو هم پاک کردم و الان تو این پست جدیدم اضافه کردم.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
مکس پین سازنده ـش عوض میشه lol میشه ، هیلو سازنده اش عوض میشه GOTY میشه >:d
خب چه ربطی به این چیزی که من گفتم داشت؟ Max Payne های قبلی هم اگه اشتباه نکنم نتوانستند بهترین بازی سال بشن، یعنی کلا بازی های Remedy تو این خط نیستن :D در نتیجه من اصلا در مورد سازنده های دو بازی (343 و اون عزیزی که Bully رو ساخته بود) نظر ندادم، که البته اونم به نظرم یه lol می طلبه که فعلا صرف نظر می کنم :D پس لطفا یه چیز بی ربط رو به حرف من ربط ندید. در ضمن نظراتت شما تو تاپیک های مربوط به Halo واسه همه مشخصه، در نتیجه بحثی در مورد Halo با شما ندارم.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دوست عزیز که همش پست های من رو با اینکه هیچ مشکلی ندارن پاک میکنی ، یکم از مدیرا و ناظم های PS Fan یاد بگیر. هیچ حرف مخالفی رو پاک نمیکنن. بلکه از هنرشون استفاده میکنن و جواب میدن ;)
خیلی دوستانه میگم این کارها هیچ ثمری جز اینکه بگن چون نمیتونی جوابی بدی جهت دار برخورد میکنی برات نداره. مطمئن باش. برا خودت میگم ;)
این تیکه ی آخر حرفم رو وقتی خوندی اگه خواستی ویرایش کن ولی بقیه ی پست رو خواهشا کاری نداشته باش چون هیچ مشکلی نداره. داریم دور هم بحث میکنیم دیگه. مشکلی نیست که.
شما که خودت پستت رو پاک کردی، مطمئنی سالمی الان؟:-/
من پستم رو ویرایش کردم که یه چیزی بهش اضافه کنم (جوابی که توی این پست جدید به Frobary دادم) ولی وقتی که ارسال کردم دیدم فقط قسمت آخرش که اضافه کردم ارسال شده. بعد همون رو هم پاک کردم و الان تو این پست جدیدم اضافه کردم.
خُب این چه ربطی به ناظم ها و مدیرها داره؟:-/ مشکلات ویرایشگره که برای خود من هم خیلی پیش اومده.
دیگه جواب خود درگیری رو که ما نباید بدیم:-/

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
مکس پین سازنده ـش عوض میشه lol میشه ، هیلو سازنده اش عوض میشه GOTY میشه
مکس پین از یک استودیو به استودیوی دیگه منتقل شد. هیلو سرجاش بود، براش استودیوی اختصاصی تاسیس شد! اینه فرق lol بودن مکس پین و پیش بینی دوستان مبنی بر GOTY بودن هیلو. تاسیس یک استودیو با بیش از 200 عضو از افراد نخبه ی صنعت بازی سازی دنیا، تنها برای یک مگا فرنچایز. امیدوارم به درک درستی از عظمت هیلو رسیده باشی و زین پس به ترول بازی های دارای رقیب مثل Forza و Gears بپردازی. نه چیزی مثل هیلو.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
مکس پین از یک استودیو به استودیوی دیگه منتقل شد. هیلو سرجاش بود، براش استودیوی اختصاصی تاسیس شد! اینه فرق lol بودن مکس پین و پیش بینی دوستان مبنی بر GOTY بودن هیلو. تاسیس یک استودیو با بیش از 200 عضو از افراد نخبه ی صنعت بازی سازی دنیا، تنها برای یک مگا فرنچایز. امیدوارم به درک درستی از عظمت هیلو رسیده باشی و زین پس به ترول بازی های دارای رقیب مثل Forza و Gears بپردازی. نه چیزی مثل هیلو.
ببین دوست من با کلمات بازی نکن خواهشا. تیم سازنده عوض شده یا نه؟ الان از این 200 تا عضو چند تاشون قبلا تو بانجی بودن ؟
کاری به مکس پین و راک استار و بانجی و 343 و نخبه بودن افرادش ندارم. چیزی که اینجا مهمه اینه که تیم سازنده عوض شده و از این تیم چیزی هم غیر از ساختن چند تا تکسچر و افکت برای Halo CE و هماهنگ کردن جزئی با کینکت ندیدیم!! از اونجایی هم که هیچ بغالی نمیگه ماست من ترشه پس هرگونه تصور گاتی شدن و ترکوندن و... حداقل تا قبل از اینکه یه نمایشی ازش ببینیم عاقلانه نیست!
خیلی از فن های این بازی هم هنوز به کار 343 شک دارن. البته غیر از اون عده که میگن هرچیزی تحت عنوان " Xbox 360 Exclusive " غیر از شاهکار نمیتونه باشه.
الان شما فکر میکنید به فرض 1% اگر هیلویی که اینها ساختن اون هیلوی مورد انتظار نبود این آقا میومد میگفت آره ما هیلو رو خرابش کردیم ، هیچ امیدی به این بازی نداشته باشید ، اول تو فروشگاه بازی رو تست کنید اگه خوشتون اومد بخرید؟؟!!
در ضمن لازم به یادآوریه که این بازی بی رقیب شما 2 نسخه ی قبلش نه گاتی شد و نه حتی بهترین شوتر سال از نظر VGA و خیلی سایت های دیگه. پس آنچنان بی رقیب هم نیست. ;):)
خُب این چه ربطی به ناظم ها و مدیرها داره؟
yahoo_7.gif
مشکلات ویرایشگره که برای خود من هم خیلی پیش اومده.
دیگه جواب خود درگیری رو که ما نباید بدیم
yahoo_7.gif
خب برا من تا حالا همچین مشکلی پیش نیومده بود و با توجه به اینکه شما و یکی دیگه از ناظم ها قبلا پست های من رو در مورد های مشابه پاک میکردی اینطور فکر کردم ولی باز هم چون مطمئن نبودم اسمی هم از شما یا کسی نبردم.
شما دسترسی این رو داری که ببینی پست ها توسط چه کسی پاک شدن ولی من این دسترسی رو ندارم.
در هر صورت اگر مشکل از جای دیگه بوده بوده من معذرت میخوام.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
جناب بهنام یاکوزا ، اقا یک سوالی. چرا من هر تاپیک هیلو می رم شما اونجا داری پست بحث بر انگیز میدی ؟ این مقایسه مکس پین و هیلو هم خدایش از اون حرف ها بود. خب عزیز من ، ما که می دونیم شما از هیلو بدت میاد خودت هم قبلا گفتی دیگه چرا بحث راه میندازی ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سعادت مولتی ـش رو نداشتیم ولی به شدت از اطلاعات جدید استقبال میکنیم :D
آقا چرا فکر میکنید 343 با بر و بچه های بانجی ای که هیلو رو ساختن دو تا چیز متفاوت ـه ؟! کفره به خدا ! :D

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
چیه الان؟:D انقدر GTA GTA میکنی میدونی تا حالا اینا دو بار با هم شاخ به شاخ شدن و هر دو بار رو هیلو شکستش داده؟:D 2001 با هیلو 1 و 2004 هم با هیلو 2، پس چرا بازم نتونه این کارو بکنه؟:D
البته بستگی داره از چه نظر بخوای شکست رو معنی کنی و تو شکست از چه نظر منظورت بوده. فروش، امتیاز، بازی سال، ...؟ اول اینو روشن کن تا بشه راحت حرف زد:D ولی من جلوتر علی الحساب فرض رو بر امتیاز می گیرم.
GTA III که میانگینش (اگه منبع رو متا بگیریم) که هست 97: Grand Theft Auto III for PlayStation 2 Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic
و هیلو هم 97: Halo: Combat Evolved for Xbox Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic
و اگه گیم رنکینگز بگیریم:
GTA III: 95.29 : Grand Theft Auto III for PlayStation 2 - GameRankings
HALO: CE 95.58 : Halo: Combat Evolved for Xbox - GameRankings

و برای GTA SA و Halo 2 هم هر دوتاشون تو متا هستن 95: http://www.metacritic.com/game/playstation-2/grand-theft-auto-san-andreas و Halo 2 for Xbox Reviews, Ratings, Credits, and More at Metacritic
و تو GR جی تی ای هست 95.03: http://www.gamerankings.com/ps2/914983-grand-theft-auto-san-andreas/index.html
و هیلو 2 94.56: Halo 2 for Xbox - GameRankings
الان دقیقا "شکست" GTA تو این دو تا مورد کجاش شد؟/:) GTA III که خودش یه بازی انقلابی و صاحب سبک بود با امیتاز 97، سن اندریاس هم که با اینکه شماره دار نبود اما میانگین 95 گرفت و پرفروش ترین بازی PS2 هم شد و GOTY 2004 و خیلی award دیگه.
دقیقا چه شکستی منظور تو بوده مشخص نیست:-/ شاید هم اصلا تو برعکس گفتی معلوم نیست:D
ولی جدی جدا از این حرفا آخه بابک Halo 4 رو میشه از الان گفت گوتی 2012؟:D یه چیزی نمی گن بگنجه آخه.
و اینم باید در نظر داشته باشیم که SA تازه GTA شماره دار هم نبوده و شده 95، اما هیلو هایی که گفتی هر دو شماره دار بودن.
البته من نمیگم GOTY میشه آخر سال چون بازی GOTY بگیر امسال زیاده :D
خُ پس چی میگی دیگه؟:D
عمو جون، برو با بومب افتر بومب ستارت خوش باش. درک فروش نجومی و امتیازات مافوق بشر برا شماها سخت ـه. میدونم:(:-*
لول اینارو درباره یه بازی بگو که اون سابقه درخشان امتیازی و بازی سال شدن رو نداشته باشه و پرفروش ترین بازی نسل قبل نشده باشه و اون همه فروشی هم که IV این نسل کرد!=)) نخندونید ما رو تو رو خدا=))

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
@ДядsЙ II

از لحاظ GOTY بالاتره:D از هیلو 1 لینکی ندارم در حال حاضر (ولی یادمه یه جا دیده بودم تعداد GOTY هاش یا بیشتر بود یا مساوی)، اما هیلو 2 اینجا هست. حالا اصلا موضوع هم این نبود، فقط خواستم حالت رو بگیرم (:D). موضوع اینه که همچین اومدی اون شکلک رو گذاشتی انگار طرف درباره یه بازی معمولی یا خوب صحبت کرده بود. تمام شماره های هیلو (و حتی همین Reach که شماره دار هم نبود) بلااستثناء جزو کاندیدهای GOTY بودن. امتیازهاشون هم همه بالای 90 و شماره دارهاش هم بالای 94 بوده. پس انقدر گنده هست که اگه یکی بگه میتونه GOTY بشه حرف چرت یا بی راه نزده. سابقش هم جای هیچ بامبولی رو نمیگذاره، پس انقدر به در و دیوار نکوب که به جایی نمیرسی:D ازونطرف هم اومدی راه رو برای یه عده معلوم الحال باز کردی که اون پشت کمین کرده بودن تا گند بزنن به تاپیک:D
جالبه اینجا ریدرز چویس هم حساب میشه
biggrin1.gif
!
از شما یاد گرفتیم که 100 و خورده ای GOTY آنچارتد 2 رو همراه با ریدرز چویس حساب میکردید:D
اشتباه گرفتی اخوی اون MGS4 بود که البته بعدش هم قبول کردیم مثل شما پافشاری نکردیم بر خلاف جهت آب
biggrin1.gif
مگه تو خودت همیشه نمیگفتی U2 111 تا GOTY داره؟:-/
من از این بابت ازت معذرت می خوام، ولی خب اون حرف رو نمی‌شد جلوش موضع گیری نکرد شرمنده
biggrin1.gif
هیلو 4 در حال حاضر به خاطر سابقیش میتونه کاندید GOTY محسوب بشه، حالا برو خودتو آتیش بزن:D
پ.ن: مهم اینه که می خواستی حال منو بگیری اما حال خودت 100 برابر بیشتر گرفته شد و ضایع هم شدی
biggrin1.gif
دفعه بعد با حرف بی اساس نیا جلو که کم نیاری
biggrin1.gif
لول توهمو ببین:D همین که خودتم فهمیدی اشتباه کردی کافیه:D و این که به جای اون شکلک داری تلاش می کنی GTA رو قابل رقابت با هیلو بدونی تو رقابت مستقیم، نشون میده کی کم آورده، دیگه از ما گذشته بشینیم سر دو تا امتیاز با شما بحث کنیم، فقط خواستم یه اشاره ای کنم هیلو چیه تا جو نگیرتت:D
من اشتباه کردم یا تو؟
biggrin1.gif
تو اومدی گفتی GTA در برابر هیلو شکست خورده است و منم با دلیل و مدرک ثابت کردم که نیست، حالا باز سفسطه کن
biggrin1.gif
چیزی که مهمه اینه که ضایع شدی عزیزم
biggrin1.gif

پ.ن 3: اون ODST ما رو بده تا بریم
biggrin1.gif
برای ODST بهتره به GTA 2 مراجعه کنی:lol: بقیش هم تو پروفایل:D

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
از لحاظ GOTY بالاتره:biggrin1:
جالبه اینجا ریدرز چویس هم حساب میشه :D !

از شما یاد گرفتیم که 100 و خورده ای GOTY آنچارتد 2 رو همراه با ریدرز چویس حساب میکردید
biggrin1.gif
اشتباه گرفتی اخوی اون MGS4 بود که البته بعدش هم قبول کردیم مثل شما پافشاری نکردیم بر خلاف جهت آب :D

مگه تو خودت همیشه نمیگفتی U2 111 تا GOTY داره؟
yahoo_7.gif
در مجموع با ریدرز چویس بله, اما GOTY محض خیر :D .

آخرین ویرایش:

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
@ بابک
چرا فقط گوتی؟:D چرا هرجا به ضررته شرایط رو متناسب با خواست خودت تغییر میدی؟:D
شکست وقتی میشه بگی خورده که مثلا امتیاز هیلو شده باشه 95 و جی تی ای شده باشه 70، در حالی که حتی میانگین GTA SA تو GR از هیلو 2 هم بالاتره:D (تو متا یکی هستن) و حتی خود CE هم میانگینش تو متا با جی تی ای 3 برابره (و البته تو GR بسیار به هم نزدیک هستن و فقط 0.29 اختلاف هست) اینا رو نگفتم که بگم این از اون بالاتر بوده یا پایین تر بوده، فقط خواستم بگم که از نظر امتیازی مطلقا GTA شکست نخورده، این از امتیاز.

بعد فروش چی؟ SA پرفروش ترین بازی نسل قبل بود و پرفروش ترین بازی PS2. من آمار فروش هیلو 2 رو ندارم اما GTA SA با اینکه یه بازی شماره دار هم نبوده تونسته آمار فوق العاده 21.5 میلیون نسخه رو ثبت کنه. هیلو 2 هم سلام می رسونه:D

اختلاف گوتی هم طبق لینکت فقط 2 تا بوده، این یعنی شکست آخه مرد حسابی؟:D ضمنا تو VGA سن اندریاس گوتی شد، VGA رو که قبول داری ایشالا؟:D
[یه بار دیگه تاکید می کنم، SA اسپین آف بوده اما Halo 2 شماره دار]

در کل به هیچ وجه سعی نکن که GTA رو در مقابل هیلو بازنده کنی که من مث شیر اینجا وایسادم نمی ذارم:D که البته خودتم اقرار کردی که یه چیزی همینجوری گفتی که گفته باشی:D
تمام شماره های هیلو (و حتی همین Reach که شماره دار هم نبود) بلااستثناء جزو کاندیدهای GOTY بودن. امتیازهاشون هم همه بالای 90
e پس ODST با میانگین 83 چی شد؟ خوردیش؟:D و ODST کجا نامزد گوتی شد که ما ندیدیم؟:D
پس انقدر گنده هست که اگه یکی بگه میتونه GOTY بشه حرف چرت یا بی راه نزده.
خب وقتی ایشون از چند خط نوشته این موضوع رو متوجه میشه و میاد سریعا گوتی امسال اعلامش می کنه (یا وجود این همه بازی شاخ) به نظرت این تعجب نداره؟:D
ازونطرف هم اومدی راه رو برای یه عده معلوم الحال باز کردی که اون پشت کمین کرده بودن تا گند بزنن به تاپیک:biggrin1:
من از این بابت ازت معذرت می خوام، ولی خب اون حرف رو نمی‌شد جلوش موضع گیری نکرد شرمنده:D

هیلو 4 در حال حاضر به خاطر سابقیش میتونه کاندید GOTY محسوب بشه، حالا برو خودتو آتیش بزن
biggrin1.gif
خب بشه، مگه ما بخیل هستیم؟:D

پ.ن: مهم اینه که می خواستی حال منو بگیری اما حال خودت 100 برابر بیشتر گرفته شد و ضایع هم شدی:D دفعه بعد با حرف بی اساس نیا جلو که کم نیاری:D
پ.ن 2: راستی نگفتی ODST چی شد؟:D کجا گذاشتیش؟:D

لول توهمو ببین
biggrin1.gif
همین که خودتم فهمیدی اشتباه کردی کافیه
biggrin1.gif
دیگه از ما گذشته بشینیم سر دو تا امتیاز با شما بحث کنیم، فقط خواستم یه اشاره ای کنم هیلو چیه تا جو نگیرتت
biggrin1.gif
:-o
من اشتباه کردم یا تو؟:D تو اومدی گفتی GTA در برابر هیلو شکست خورده است و منم با دلیل و مدرک ثابت کردم که نیست، حالا باز سفسطه کن:D چیزی که مهمه اینه که ضایع شدی عزیزم:D
پ.ن 3: اون ODST ما رو بده تا بریم:D

برای ODST بهتره به GTA 2 مراجعه کنی
lol.gif
بقیش هم تو پروفایل
biggrin1.gif
چه ربطی داره؟:lol::lol::lol: تو اومدی گفتی تماااااااااااااااااااام هیلو ها بالای 90 بودن و نامزد گوتی، من که ادعای اینکه همه GTA ها بالای 90 بودن رو نکردم که، اما نمی دونستی سر ODST 83 امتیازی ضایع ـت می کنم:lol: ضمنا GTA از 3 به بعد شد GTA، آره قربونش:lol: دیگه بیشتر از این ضایع بازی درنیار و ما رو هم نخندون:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر